Komentarze (558)
Biała Podlaska: podejrzewany o przebranie pomnika Lecha Kaczyńskiego, miał rewizję o 6.30
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Oceniono 14 razy 14

  Za co postwili kaczynskiemu pomnik ? , co on takiego zrobil ? , przecierz on zabil 95 osob , swoimi decyzjami ! , kazal ladowac we mgle i spowodowal katastrofe lotnicza !

 • j-ugo

  Oceniono 21 razy 13

  Lech Kaczyński był prezydentem RP -to fakt. Zginął (nie sam) w katastrofie - to fakt.
  Ale dlaczego w całej Polsce stoją jego pomniki? Co on zrobił szczególnego dla naszego kraju?

 • biesczad1

  Oceniono 49 razy 13

  Sprawdzone bolszewickie metody - nie dziwi nic...

 • kac

  Oceniono 12 razy 12

  To jest właśnie pisowskie "państwo". Nic dodać nic ująć, dno.

 • zdziwiony6

  Oceniono 14 razy 12

  Jaka jest kwalifikacja prawna założenia koszulki z napiszem Konstytucja na pomnik byłego prezydenta? Moim zdaniem to nie jest przestępstwo, które uzasadnia rewizję w domu podejrzanego o 6:30 rano. To chyba nawet nie jest wandalizm, bo pomnik nie został,uszkodzony. Obecna władza po raz kolejny udowodniła, że straciła rozum.

 • swiatlowski

  Oceniono 20 razy 12

  Ciekawe jaka była podstawa prawna przeszukania i jaki idiota prokurator tą podstawę zatwierdzi. Samo przeszukanie śmierdzi na kilometr przekroczeniem uprawnień - tu patrz ustawa o Policji.

 • warszawa1967

  Oceniono 30 razy 12

  Spokojnie niedługo depisyzacja. Esbecja straci emerytury.

 • Rafał G.

  Oceniono 11 razy 11

  Wjazd do domu bez nakazu o 6.30 rano za koszulkę na pomniku? Ludzie co się dzieje, czego szukali? Bibuły? Co Wam to przypomina? Ogarnijmy się nim będzie za późno.

 • brylant1

  Oceniono 17 razy 11

  Strach pomyśleć co zrobi JOJO jak jakieś ptaki obsrają najjaśniejszego pomnika...

 • Oceniono 17 razy 11

  No i co że przebrał?! Coś uszkodził? PiS-dzielskie kulsony szaleją. Nic dziwnego! Pod szefem, byłym złodziejem, nie mogą inaczej!

 • pafnusia

  Oceniono 19 razy 11

  W Korei Płn. za zerwanie plakatu uwięzili a potem uśmiercili amerykańskiego studenta. Czy takim kierunku zmierzamy? Czy napis konstytucja jest na tyle obraźliwy aby uruchamiać akcję godną prawdziwego przestępstwa? Jakie to żałosne i straszne...

 • kisssmyass

  Oceniono 23 razy 11

  panie minister Brudas, będziesz żałośnie dyndał na następnym happeningu!

 • pneumatyka

  Oceniono 19 razy 11

  Jojo buty oddałeś?
  Jutro masz o 6 polską policję nie pisowska milicję!

 • starczypl

  Oceniono 33 razy 11

  panie Bredziński - zestawianie tego Kartofla nawet z betonem katolskim JP II to co najmniej wielka hiperbola... litości. i rozumu życzę ci człowieku

 • damtek

  Oceniono 14 razy 10

  Poprosimy o nazwiska prokuratorów, którzy wszczęli postępowanie o znieważenie rzeźby napisem Konstytucja. Trzeba im przygotować ofertę pracy zamiatacza ulic, bo do tego tylko będą mieli uprawnienia.
  Krzysztof król/twitter

 • cyniczny.komentator

  Oceniono 12 razy 10

  Jak tam policjanci? Iwonę Wieczorek znaleźliście? Nie. Mordercę swojego szefa znaleźliście? Nie. To może chociaż konstytucję na półce u kogoś znajdziecie?

 • pis-na-wode_fotomontaz

  Oceniono 18 razy 10

  Gestapo PiS-u wprawia się w działaniach "służących zapewnieniu porządku publicznego" !. ZOMO PiS-u już przeszło "chrzest bojowy" podczas "miesiączek smoleńskich" i anty-reżimowych manifestacji !. A milicja PiS-u to "bijące serce" sekty/mafii PiS !

 • Lupro Pibaki

  Oceniono 22 razy 10

  SB byłaby dumna.
  Komisja weryfikacyjna kulsonów, ale nie taka parodia jak w 1990 będzie po odzyskaniu wolności konieczna. A potem ustawa depisyzacyjna.
  Białoruskie standardy wkraczają wielkimi krokami.
  Tłumaczenie Brudzińskiego wskazuje wyraznie na zachowanie rodem z totalitarnego państwa. Prewencja nie polega na zastraszaniu i szykanach panie Jojo!!!
  A poza tym to brednia. Art.216 kk
  ,, § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
  podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
  2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
  3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
  4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
  5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.”

  Pomnik jest osobą, a Kaczyński L. zszedł z pomnika i poszedł złożyć doniesienie.

 • kisssmyass

  Oceniono 18 razy 10

  to jak reaguje policja to służalcze lizusostwo i nadgorliwość, a nie bezstronne wykonywanie swoich obowiązków!

 • coelka

  Oceniono 24 razy 10

  W jakim normalnym kraju ktoś by przeszukiwał za ubranie pomnika o 6.30 rano jak jakiś gang narkotykowy. To tylko w tyrani za takie coś hehe. Jak ja nienawidzę tych katolickich pisowców.

 • Paweł Bąk

  Oceniono 9 razy 9

  I tu się zgadzam. Ludzie pozwolili warchołstwu na takie standardy bo nie reagowali odpowiednio wcześniej. Polacy na wybory. Rozliczyć pis.

 • miszogun

  Oceniono 13 razy 9

  Najwierniej prezydenturę Lecha oddawał by pomnik w kształcie d'py wołowej

 • Oceniono 13 razy 9

  Mam 61 lat, połowe swojego zycia przezylem za PRL-u . Oczywiscie ze nie jest obecnie sytuacja porownywalna do tego co sie dzialo za komuny ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to ze obecna władza usiłuje społeczenstwo zastraszyc i mówiac kolokwialnie wziaść "za ryj" . Stad brutalnosc policji i jej nadgorliwosc w sytuacjach gdy zwykła ludzka przyzwoitosc nakazywalaby odwrocic sie plecami i udawac ze podziwiamy płynace po niebie obłoki. Stad proby przejecia aparatu sadowniczego i przejecie trybunału konstytucyjnego. Pisowi wydaje sie ze bedzie rzadzic wiecznie -podobnie wydawalo sie nazistom od 1000 letniej rzeszy , komunistom i wszystkim totalitarnym kacykom na calym swiecie. Na szczescie zyjemy w demokratycznym panstwie i kartka papieru i długopis ma wieksza siłe razenia niz kałasznikow , koktail mołotowa czy sznur na gałezi drzewa. . Pamietajcie o tym kochani forumowicze i nie olewajcie zadnych wyborów !!! Tylko frekwencja i odrzuceniem w wyborach tych neokomuchów jestesmy w stanie pozbyc sie pisowskiej zarazy i gangreny z Polski.

 • abbmf

  Oceniono 13 razy 9

  czy ta władza na głowę upadła ???

 • togo13

  Oceniono 15 razy 9

  Nigdy nie przyszło mi do głowy , że wrócą metody tzw. pezetperowskie. Zeby przychodzić o 6.30 rano i robić rewizję za założenie koszuli na pomniku. Swiat się będzie z nas śmiał. Chore to wszystko. Jednemu można race palić a drugiego spisują za białą różę w reku.Chore.

 • spam_box

  Oceniono 21 razy 9

  Gdyby nie nastawiali tych pokracznych gówien miernocie, to problem by nie istniał.

 • art_102

  Oceniono 15 razy 9

  jak im będa odbierać emeryturę, a beda, to będzie płacz, ze tylko wykonywali rozkazy.
  Nawet, jak są takimi dupami, które nie potrafią samodzielnie myśleć, to chyba nie musieli takiego bydła za zamknietymi drzwiami robić, prawda? Mogli przyjść, spokojnie wyjaśnić o co chodzi, nie straszyć, nie wrzeszczeć, nie siać terroru. ...ale im to pasowało. To już własna aktywność. Podobało się miernotom, ze spluwami, pałkami, paralizatorami, że mogą poznęcać się psychicznie nad kobietami i malym dzieckiem. Bohaterowie, psia krew!!

 • Lukasz W

  Oceniono 11 razy 9

  "Dodał, że policjanci krzyczeli do żony, że wyślą za nim list gończy"

  - należało odparować: "morda, kundlu!"

 • pokon

  Oceniono 19 razy 9

  A może kaczor sam się ubrał w kamizelkę. Wszystko możliwe, skoro policja doszła do wniosku że Jolanta Brzeska popełniła samobójstwo w lasku kabackim a następnie podpaliła swoje zwłoki.

 • krakowiaczek59cia

  Oceniono 17 razy 9

  Symptomatyczne jest to jak łatwo przy tej władzy ludzie "szmacą" sobie życiorysy...

 • iremus

  Oceniono 29 razy 9

  Panie nadprezydencie Kaczyński !!
  Czy to już będzie standardem, że u osoby, która dokona byle jakiego wykroczenia nawet jesli zostało opisane w art. Art. 261. KK będą prowadzone przeszukania nieruchomości przez doborowe służby 3 RP pod nadzorem prokuratury?
  Czy PRL-owska UB i SB robiły przeszukania u sprawców wykroczeń?

 • paliwoda2

  Oceniono 8 razy 8

  Co ten Brudziński taki miętki a tak perrorował,że zero tolerancji.Boja ma czy co?kaczyński musi sie zastanowic dokąd taki budyniowaty minister nas zaprowadzi

 • alexcomp

  Oceniono 8 razy 8

  Już nie ma polskiej policji, są kulsony, czyli coś w rodzaju milicji i ZOMO coraz mocniej zmierzającej w kierunku gestapo. Za dwa trzy lata za "znieważenie pomnika" ktoś dostanie kulkę. A za 10 łapanki.

 • 1utek

  Oceniono 12 razy 8

  I tak oto po 227 latach od uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA, słowo konstytucja stało się pojęciem zakazanym i wyklętym przez PiSwładzę.

 • malalyna

  Oceniono 12 razy 8

  czego szukali ?? telefonów ?? nośnikow danych ??? to co robicie na polityczne zamówienie to qrestwo ??? jakich nośników ??? do "znieważenia pomnika" ???? na jakiej podstawie ???? róbcie tak dalej, mundur was nie ochroni... poza tym proponuję złożenie zawiadomienia z art 231 kk o przekroczeniu uprawnień.

 • stefan-50

  Oceniono 14 razy 8

  Komunę przywieźli nam sowieci na czołgach, kaczoland zafundowaliśmy sobie sami.

 • z1y

  Oceniono 10 razy 8

  To ja się q..a pytam: Czy okres ochronny na brudzińskich jeszcze trwa, czy już się skończył? To jest pytanie do panów myśliwych. Jest to zupełnie obca mi dziedzina i nie wiem, czy w waszym łowczym katechizmie. panowie myśliwi, stoi gdzieś, że konkretnie do brudzińskich. jako takich, się nie strzela? A jeśli tak, to czy bezwzględnie. czy tylko w pewnych okresach, na przykład w okresie rui, czy parzenia się. Rozumie się., że jeśli taki brudziński parzy się akurat, to niezręcznie byłoby go wtedy ustrzelić. Chociaż brudzińskim zdarza się to nieczęsto podobno. Że się parzą. Nie znane mi są statystyki ilości ustrzeleń natomiast. Podejrzewam jednak, że panowie myśliwi we własnym kręgu wtajemniczenia takimi danymi dysponują. Do niczego nie zachęcam, nie inspiruję, ale jeśli przegapiliście możliwość, a kaczki już się kończą, zajęcy nie ma, sarnę tylko w zoo można obejrzeć, to jeśli dozwolone to na co q..a czekacie?

 • Oceniono 8 razy 8

  Witamy w Pisdolandzie! My Władza wiemy co jest znieważeniem a co nie. My Władza mamy swoje klikające pieski, zawsze wierne i merdające pieski internetowe. Piesek widzi mądry wpis: klik na nie. Piesek widzi brednie na cześć Władzy: klik na tak.

 • jurek4491

  Oceniono 18 razy 8

  BRAWO KOD , super akcja .

 • owca888

  Oceniono 24 razy 8

  Brudziński, to są BOLSZEWICKIE metody.
  Róbcie tak dalej, śmiało - Polacy wystawią wam rachunek podczas wyborów. Głupi jesteś. To, co ci się wydaje perspektywicznym myśleniem, ma krótkie nogi. Przekonasz się.

 • kotprezesa

  Oceniono 11 razy 7

  Jojo!
  Mógłbyś zarządzić, aby całej opozycji zabrać adidasy?

 • Oceniono 7 razy 7

  ile w Polsce jest pomnikow tego bohatera narodowego, weterana 3 wojen i dwoch powstan i jednej kleski zywiolowej. Niech spoczywa w pokoju, ale za co te pomniki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX