Andrzej Duda zaprosił turystów do Pałacu Prezydenckiego. Nalał im herbaty i poczęstował ciastem

Andrzej Duda zaprosił do Pałacu Prezydenckiego czworo turystów. Film ze spotkania przy herbacie został opublikowany na nowym profilu twitterowym Kancelarii Prezydenta. Spotkanie zrelacjonował nawet tajwański portal informacyjny.

Film ze spotkania Andrzeja Dudy w Pałacu Prezydenckim z czworgiem turystów pojawił się na profilu "W Pałacu Prezydenckim". To nowe konto Kancelarii Prezydenta ma pokazywać życie w Pałacu "od kuchni", w lżejszym, mniej oficjalnym tonie.

Andrzej Duda zaprosił turystów do Pałacu Prezydenckiego

Pierwszym filmem, jaki trafił na profil, jest dwuminutowa relacja ze spotkania Andrzeja Dudy z turystami. Pałac Prezydencki odwiedziły cztery osoby: para z Tajwanu i para z Singapuru. Turystom został pokazany gabinet prezydenta. - Tutaj pracuję - powiedział Duda. W następnym ujęciu widzimy, jak prezydent nalewa gościom herbatę. Wszyscy wyglądają na zadowolonych. - Podobają nam się wakacje, czy pan prezydent również planuje urlop? - zagaiła turystka z Singapuru. - Właśnie wróciłem z Brukseli. Wakacje? Może za tydzień - odpowiedział Duda.

"Lubi pan swoją pracę? Traktuje ją jak służbę"

Następnie mieszkanka Tajwanu zapytała, czy lubi swoją pracę. Prezydent odpowiedział, że traktuje ją jak służbę. Podczas pożegnania gości z Andrzejem Dudą jeden z nich zdradził, że wizyta wydaje mu się "nierealna", ale przyznał też, że była to prawdziwa przyjemność i zaszczyt.

Wizytę turystów opisał nawet tajwański portal Taiwan News. "Para z Tajwanu została losowo wybrana na ulicy w Warszawie w lipcu i zaproszona do Pałacu Prezydenckiego w Polsce, aby napić się herbaty i pogawędzić z prezydentem Polski Andrzejem Dudą. To niezapomniane przeżycie" - czytamy na portalu.

'Działanie w celu obejścia prawa'. Kancelaria Prezydenta reaguje na decyzję Sądu Najwyższego.

Więcej o:
Komentarze (625)
Andrzej Duda zaprosił turystów do Pałacu Prezydenckiego na herbatę
Zaloguj się
 • tomtg123

  Oceniono 164 razy 82

  Pare dni temu Polacy przyszli tłumnie pod pałac, to było pare tysięcy ludzi, i wtedy zamiast herbaty dostali od Andrzeja Dudy gaz łzawiący.
  Wybiórcza jest gościnność prezydenta.

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 147 razy 65

  Kretyńskie "ocieplanie wizerunku" marionetki-nieroba. To jest główne zajęcie tego człowieka?

 • anekelea

  Oceniono 70 razy 32

  Żałosny jest ten nasz "prezydęt". I do tego kłamca i krzywoprzysięzca. Wiecie co jest symptomatyczne? Że w kodeksie karnym jest zapis o znieważeniu Prezydenta. Już tysiące razy słyszałem, że ktoś nazwał Dudę tak jak ja wyżej. I co? Jakieś pozwy? Nie, cisza.
  Więc nawet oni wiedzą że to prawda.

 • poochojek

  Oceniono 35 razy 29

  "wlasnie wrocilem z Brukseli, a wczesniej wydalem rozkaz palowania protestantow, brzydze sie niepelnosprawnymi uwaza ze to pasozyci a ja sluze nie za darmo oczywiscie, wakacje? popatrze czy jeszcze kogos nie spalowac i pojade"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX