Kłodzko. Rzucał dachówkami z dachu wysokiej kamienicy. Prawie trafił kobietę z dzieckiem

Przez kilkadziesiąt minut mężczyzna wyrywał i rzucał dachówkami z kamienicy w centrum Kłodzka. Na nagraniu widać, że jedna z nich prawie uderzyła kobietę z dzieckiem. Mężczyzna był pijany.

Mężczyzna w piątek po południu dostał się na dach kamienicy przy ulicy Armii Krajowej w Kłodzku. Tam zaczął zrywać dachówki i jedna po drugiej rzucać je na ulicę obok. Na wąskiej ulicy byli ludzie i samochody - podaje TVN24.

Świadkowie wykonali nagranie części zajścia, które trwało kilkadziesiąt minut. W pewnym momencie widać, jak jedna z rzuconych dachówek ląduje bardzo blisko kobiet z dzieckiem. Ta odwraca się i ucieka. 

Ostatecznie nikomu nic się nie stało, ale uszkodzone zostały zaparkowane na ulicy samochody - w sumie około 10. Po pewnym czasie na miejscu pojawiła policja, która odgrodziła teren. W końcu mężczyzna oddał się w ręce policji bez stawiania oporu. Był nietrzeźwy. Teraz może odpowiedzieć za uszkodzenie mienia.

 
Więcej o:
Komentarze (61)
Kłodzko. Pijany rzucał dachówkami z dachu wysokiej kamienicy
Zaloguj się
 • ubrana_prawda

  Oceniono 38 razy 16

  Kilkadziesiąt minut szalał ? No, ładnie....A gdyby tak strzelał z rkm-u ? Jednym słowem gdyby był zorganizowanym i uzbrojonym szaleńcem, to by było kilkadziesiąt ofiar i tyle samo rannych. On nie powinien był tak hasać dłużej niż 5 minut. Bezpieczeństwo w Polsce stoi pod dużym znakiem zapytania.

 • kzet69

  Oceniono 44 razy 16

  Uszkodzenie mienia? Raczej usiłowanie zabójstwa... Kobietę za wymalowanie napisu PZPR na szybie biura poselskiego oskarżono o propagowanie systemu totalitarnego za co jej grożą 3 lata, a ten bandzior dostanie grzywnę za zniszczone dachówki... ot pisowska mentalność pislandii

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 23 razy 11

  Szkoda, że nie wyobraził sobie, że jest Batmanem i nie skoczył.

 • azx67

  Oceniono 28 razy 10

  Prawdziwy bohater - pisi "suteren"- w dupę węża!

 • pit833

  Oceniono 18 razy 10

  Wstał z kolan i wszedł na dach. Do tego muzyczka z ku...zji i efekt murowany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX