Komentarze (251)
Są zarzuty dla zatrzymanych przed Sejmem. "Naruszenie nietykalności cielesnej policjantów"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • blahblah69

  Oceniono 8 razy 4

  Jaka znow policja, MILICJA !!!

 • incipit

  Oceniono 8 razy 4

  Bandy kaczych kulsonów żyją tak jak jarkacz, zero, jojo po prostu kłamstwem. Kłamstwo tysiąc razy powtórzone staje się piss-prawdą. Nasistowskie państwo już mamy.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 4 razy 4

  Krwawy Kociołek, to kat Trójmiasta / Przez niego giną dzieci, niewiasty / Poczekaj draniu, my cię dostaniem / Janek Wiśniewski padł.

  To tak do tych wściekłych psów, które się wysługują prokremlowskim Pisuarom.

 • damtek

  Oceniono 4 razy 4

  Takie identyfikatory można kupić w każdym sklepie z identyfikatorami...

  Panie Ministrze @MSWiA_GOV_PL @jbrudzinski czy zakaz noszenia naszywek/imienników przez policjantów interweniujących przez Sejmem to jest Pana polecenie czy tylko Pana „ciche przyzwolenie”?!
  Piotr Misilo/twitter

 • damtek

  Oceniono 4 razy 4

  Oburzenie na kolejny akt agresji na państwo prawa -tak. Defetyzm i narzekanie -nie. Na to drugie liczą Kaczyński i kaczyści. Jedyną dobra odpowiedź obrońców praworządności w Polsce to gest Kozakiewicza: wzmożona zorganizowana mobilizacja.
  Leszek Balcerowicz/twitter

 • damtek

  Oceniono 6 razy 4

  Dziś w jednej z największych francuskich gazet - obrazki z Polski.
  "Imponujące siły policyjne otaczały budynek Sejmu. Długi kordon barierek jest od 2 l. częścią krajobrazu, symbolem chorej demokracji, w której ataki PiS na praworządność wywołują protesty."
  Justyna/twitter

 • kzet69

  Oceniono 14 razy 4

  pIS-POLICJA JEST APOLITYCZNA... HAHAHAHAHAAH dowcip roku... panie Jankowski Policji już nie ma, kto miał honor i twarz odszedł z tej pisowskiej bojówki kulsonów, a to bydło co teraz nosi mundury i bije walczących o demokrację obywateli nie jest godne nazwy "Policja" jesteście zwykłym partyjnym MO, zniszczyliście autorytet Policji budowany 25 lat w niecałe 3 lata: ChWDKulsonom, ot tyle jesteście warci, splunąć na was szkoda

 • nickala12

  Oceniono 5 razy 3

  Bardzo bym chciała aby pokazali jeszcze raz to co nagrali w Polsacie news podczas protestu przed sejmem (piątek godz. 13-14). Został pokazany moment jak kobiety protestujące przed sejmem zaczęły chować portmonetki do swoich torebek a potem się zaczęły rozchodzić . Czyżby płacono im za protest? I to nie tylko ja zauważyłam , było to bardzo żenujące

 • damtek

  Oceniono 5 razy 3

  Wczoraj pod Sejmem było nas niewielu, ale była nowa energia, nowi liderzy i dużo młodych odważnych ludzi!!!
  Przyjdźmy pod SENAT we WTOREK!
  Czekam na wezwanie do mobilizacji @Platforma_org @Nowoczesna @ObywateleRP @RatujmyKobiety @TerazODnowa @sldpoland @partiarazem @Kom_Obr_Dem
  Piotr Kandyba/twitter

 • snooka

  Oceniono 7 razy 3

  A towarzyszka Suchanow, przywieziona z Moskwy w bagażniku, też dostała zarzuty?

 • damtek

  Oceniono 5 razy 3

  Jest pan, panie @jbrudzinski odpowiedzialny za każdy policyjny but na twarzy leżącego młodego obywatela. Będziemy monitorować te skandaliczne zatrzymania, brutalność, podduszenia i nadużywanie uprawnień przez podległych panu funkcjonariuszy
  Michał Szczerba

 • damtek

  Oceniono 3 razy 3

  Demokratyczna, praworządna Polska , zbudowana przez odważnych ludzi, którzy w 81 roku wylądowali w więzieniach i obozach internowania, została podeptana przez tchórza, który wtedy schował się pod kołdrą, przy pomocy łajdaka, który patriotów i opozycjonistów wtedy oskarżał.
  Tomasz Lis/twitter

 • damtek

  Oceniono 5 razy 3

  Jeszcze przyjdzie dzień, że rozliczymy PISowskich towarzyszy szmaciaków!
  Pamiętajcie - Według PZPR, komuna też miała trwać wiecznie! PZPR zdechł, komuna zdechła, to i PIS zdechnie!!! 👍✌️🇵🇱#WolnaPolska #WolneSądy
  Mikołaj Wróbelek/twitter

 • damtek

  Oceniono 5 razy 3

  To już nie jest policja, bo ta była powołana dla bezpieczeństwa obywateli (ustawa o policji art. 1). Tu działa pisowska milicja jako agencja ochroniarska władzy, w dodatku nielegalnie.
  Andrzej Halicki

 • dzidka17

  Oceniono 5 razy 3

  forum skażone pieskami pislamskimi, pełnymi pogardy ,z "bozym miłosierdzeim" w "sercach" Jak ja wam współczuje ,jak można się aż tak poddać indoktrynacji i propagandzie TV PiS. Czas mysleć samodzielnie bo kiedys wasz "idol" odejdzie i będziecie "sierotami" bez własnego zdania .

 • damtek

  Oceniono 5 razy 3

  Policjant obowiązany jest odmówić wykonania rozkazu lub polecenia przełożonego (...) jeśli wykonanie rozkazu lub polecenia łączyłoby się z popełnieniem przestępstwa.
  Ale skąd wicepremier rządu PiS miałby znać przepisy polskiego prawa? Dla nich prawo to polecenia prezesa...
  Jan Grabiec/twitter

 • Taboret 76

  Oceniono 9 razy 3

  Narodowcy w trakcie marszu 11 listopada nie naruszyli, bo policja sie ze strachu zesrala i nawet sie nie zblizyla

 • kurdupel0

  Oceniono 17 razy 3

  proste pytanie , idę sobie ulicą podchodzi do mnie policjant i próbuje dac mi w r..j , ja próbuję się bronić więc odpieram cios , komu postawione zostaną zarzuty?

 • czytakczynie12

  Oceniono 21 razy 3

  Oni nas będą zabijać, dyktatorzy mordują, a wyborcy PiS chcą naszej krwi. Mamy siedzieć cicho, a inie demonstrować inaczej kula w łeb. Wyborcy PiS chcą byśmy byli tacy jak oni i zachwycali się każdym pierdem dyktatora i mówili,.że jego pierd pachnie jak kwiat. Ludzie będą znikać jak w Rosji, młodzi, kobiety, może nawet dzieci za napis w szkolnym kiblu jarek d a.

 • barbara333-4

  Oceniono 23 razy 3

  przeżyłam caly stan wojenny, ale takiej agresji milicji nie widziałam, tyle gorliwości i nienawisci policji co za rządów tej mafii nie było w POLSCE PO 89 R . Policja czuje sie bezkarna, klamie , kto wygra z kłamstwem policji ? kazdego obywatela mogą zniszczyć !

 • patryk.nijaki

  Oceniono 19 razy 3

  stare wraca :) znowu będziemy bić milicjantów nosem w kolano i broda w pieść.

 • calmy

  Oceniono 27 razy 3

  Policja jest może rzeczywiście apolityczna.
  Problemem jest jednak to, że na jej czele postawieni zostają przez (sorry ale to prawda) byłego złodzieja z PISu, obecnie w randze ministra, jak najbardziej polityczni osobnicy.

  Coś, co w cywilizowanych krajach jest najzwyczajniej nie do pomyślenia: aby legitymacja partyjna decydowała o karierze w policji.
  Putiniejemy proszę Państwa.

 • sarna291

  Oceniono 41 razy 3

  ordynarne kłamstwo policji.

 • grzespelc

  Oceniono 17 razy 3

  Pan Jankowski jest naiwny. Jak się Policja będzie zachowywać zgodnie z prawem, to pretensji nie będzie.

 • markking

  Oceniono 4 razy 2

  Bezczelnosc tych s-synow nie magranic. Zobaczcie tylko. Kto tu narusza nietykalnosc. To przeciez lapy tych gestap-wcow lapia, pchaja ciala demonstrantow a nie odwrotnie.

 • 55kris

  Oceniono 4 razy 2

  pislamskie ćwoki zawsze bali się własnego cienia - to i nie dziwota, że cień demonstranta naruszył nietykalność cienia kulsona. Kabaret niech się schowa...

 • kandrzej1

  Oceniono 6 razy 2

  Czy ktoś jeszcze ma zaufanie do tej formacji??? Przypominam, że w historii byli już tacy co wszystko tłumaczyli "Ja tylko wykonywałem rozkazy" i wiemy jak to się skończyło.

 • Piotr

  Oceniono 6 razy 2

  Nietykalni policjanci, a raczej pisowskie kulsony, mogą za to dusić i skopać protestujących obywateli. Podłe czasy.

 • Stan Majewski

  Oceniono 6 razy 2

  POKAZAC TE RANY PISSTAPOWCOW !!!! Konferencja prasowa i pokazac te czyraki na dupie z braku mycia i przepicia !! Zerro do roboty. I Minister od konfetti ta swinia gruba tez.

 • Oceniono 2 razy 2

  Większość policjantów to sadyści i psychopaci. Normalny człowiek nie szuka "pracy" gdzie można bić i poniżać ludzi. Tysiące osób zostało pobitych przez policjantów którzy twierdzą że musieli się bronić, że zatrzymany sam się pobił lub spadł ze schodów. W Polsce nadszedł czas dyktatury.

 • damtek

  Oceniono 4 razy 2

  Syn sąsiadów jest w WOT,zapalony militarysta, husarski dziwak,etc..Jego ojciec mi potwierdził, że mieli „fuchę” w Warszawie. Z tego co wiem,to pozwolili ich z małych miasteczek i wsi, nie z dużych miast.
  Tomasz z Akwinu/twitter

 • kleha

  Oceniono 16 razy 2

  Czy policjanci wiedzą że już niedługo wróci normalna władza w Polsce i będą rozliczeni z tego co robią dla pisiorstwa. Być może że, nie skończy się tylko na wyrzuceniu na zbity pysk i pozbawieniu prawa do emerytury, część pewnikiem trafi za kratki i to na długo. Pamiętajcie o tym. Po kaczorach zostanie tylko smród i możecie żałować że stanęliśmy po złej stronie mocy.

 • axermann

  Oceniono 6 razy 2

  No taką np Klementynę tykać-to już policaj musi mieć dużo samozaparcia, ja bym jej nawet kijem bał się dotykać, no chyba takim hyclowskim z pętlą.

 • laszczyny

  Oceniono 18 razy 2

  Oto treść listu Piotra Szczęsnego.:
  "1. Protestuję przeciwko ograniczaniu przez władze wolności obywatelskich.
  2. Protestuję przeciwko łamaniu przez rządzących zasad demokracji w szczególności przeciwko zniszczeniu (w praktyce) Trybunału Konstytucyjnego i niszczeniu systemu niezależnych sądów.
  3. Protestuję przeciwko łamaniu przez władzę prawa, w szczególności Konstytucji RP. Protestuję przeciwko temu, aby ci, którzy są za to odpowiedzialni (m.in. Prezydent) podejmowali jakikolwiek działania w kierunku zmian w obecnej konstytucji - najpierw niech przestrzegają tej, która obecnie obowiązuje.
  4. Protestuję przeciwko takiemu sprawowaniu władzy, że osoby na najwyższych stanowiskach w państwie realizują polecenia wydawane przez bliżej nieokreślone centrum decyzyjne związane z prezesem PiS, nieponoszące za swoje decyzje odpowiedzialności. Protestuję przeciwko takiej pracy w Sejmie, kiedy ustawy tworzone są w pośpiechu, bez dyskusji i odpowiednich konsultacji, często po nocach, a potem muszą być prawie od razu poprawiane.
  5. Protestuje przeciwko marginalizowaniu roli Polski na arenie międzynarodowej i ośmieszaniu naszego kraju.
  6. Protestuję przeciwko niszczeniu przyrody, szczególnie przez tych, którzy mają ją bronić (wycinka Puszczy Białowieskiej i innych obszarów cennych przyrodniczo, forowanie lobby łowieckiego, promowanie energetyki opartej na węglu).
  7. Protestuję przeciwko dzieleniu umacnianiu i pogłębianiu tych podziałów. W szczególności protestuję przeciwko budowaniu "religii smoleńskiej" i na tym tle dzieleniu ludzi. Protestuję przeciwko seansom nienawiści, jakimi stały się "miesięcznice smoleńskie", przeciwko językowi ksenofobii i nienawiści wprowadzanemu przez władze do debaty publicznej.

 • sarna291

  Oceniono 20 razy 2

  warszawo warszawo, syta, leniwa warszawo, 300 odważnych ludzi przeciwstawiło się zamachowi stanu, byli bici, poturbowani, katowani przez pisowskie policyjne bojówki.... śpij dalej warszawo, wstyd i hańba , cały swiat patrzył na te garstkę Polaków...takie smutne

 • polbiz

  Oceniono 26 razy 2

  Nie chce państwa obywatelskiego. Nie chce tak jak na zachodzie aby ktoś kto ma biały kolor skóry, jest heteroseksualny albo co zgroza jest katolikiem to jest prześladowany przez lewackie państwo. Światowe lewactwo ostatnio spotkało się w RPA i piało zachwyty nad zabójcą Mandelą. Ani słowem nikt nie powiedział i jednym z polityków w RPA który powiedział niedawno że biali na razie nie będą masowo zabijani!

 • ryyys

  Oceniono 14 razy 2

  Kaczyński, expose, 2006:
  Żadne krzyki i lamenty nie powodują byśmy uznali, że białe jest biała, a czarne czarne.
  No więc widzicie: w państwie PiSIS demonstranci leją policję.
  Tego chcieliście wyborcy Kaczyńskiego?

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 30 razy 2

  BEZMYŚLNY I BEZWOLNY POLICJANCIE NIE PAMIĘTAJĄCY PRZYSIĘGI , NIEDOUKU PRAWNY JAK BANDYTA POCIĄGOWY BRUDZIŃSKI ,CZY KOŁOMYJA PARTYJNA ZIELIŃSKI ZAPAMIĘTAJ,ŻE CIEBIE TEŻ ROZLICZĄ POLACY ZA TWOJĄ GŁUPOTĘ!

 • senior2244

  Oceniono 1 raz 1

  Oni tak napadli na te tysiące kulsonów jak ten skuty napadł na czterech na posterunku we Wrocławiu i w obronie własnej musieli go uśmiercić. Tu też dużo nie brakowało..Mam nadzieję że sąd wykaże kto tu był przestępcą.

 • markking

  Oceniono 1 raz 1

  Najlepsze jest to, ze jesli nawet straca wladze to i tak nowa wladza nic im nie zrobi. Straszny kraj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX