Komentarze (384)
Protest pod Sejmem. Policja zatrzymała protestujących
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kastore

  Oceniono 35 razy 5

  Oczywiście pan Adamczyk znalazł się tam przez przypadek, szedł po bułki do Biedronki i ot tak napatoczył się żądnym krwi policjantom, którzy nie mieli nic do roboty, bo przecież protesty anty rządowe przeciwko zmianom w ustawie o SN, są ostatnio bardzo spokojne i nastawione pokojowo, po prostu czasy dzieci kwiatów się przypominają. "If you going to San Francisco, be sure to wear some flowers in you hair"

 • czarek75

  Oceniono 24 razy 4

  Ale krew jest kreeeeew ludzie biją nas i kilka dramatycznych fotek mdlejących kobiet ze 2 siniaki anny lempart ludzie zobaczcie co szechter chce tym osiągnąć zaraz napisze co światowe media o tym piszą przecież on ma judzenie we krwi wyssał to z mlekiem matki

 • 14ar14

  Oceniono 18 razy 4

  Czemu ochrona Sejmu / jest chyba taka formacja / nie zastrzeliła menela wyskakującego z bagażnika na ściśle strzeżonym terenie?
  W USA nie przeżyłby pięciu sekund.

 • kaczkazporemwzupie

  Oceniono 10 razy 4

  Grupa rekonstrukcyjna Sierpnia 80 w akcji...niestety,bawi się sama. Nie chcą strzelać,kulsony jedne.
  To już rekonstrukcja bitwy pod Grunwaldem lepiej wyglądała. Było więcej siniaków.

 • wycietytoja

  Oceniono 12 razy 4

  Czy Diduszko wciaz zyje?

 • lotus2008

  Oceniono 12 razy 4

  A tutaj, pewien posel was dobitnie podsumowal :D

  "Glosowaliscie razem z PiSem, za skroceniem kadencji I Prezes Sadu Najwyzszego, a pozniej wyciagacie ludzi na ulice, zeby protestowali przeciwko temu za czym glosowaliscie".

  www.youtube.com/watch?v=zwoyXWslRA0&t=220s

  Od 2:50 :)
  Idzcie poskakac jeszcze jak kangury:)

 • petrucchio

  Oceniono 22 razy 4

  Policjant ma rozcięty kawałek twarzy? Jak ta neomilicja miałaby sobie rozciąć coś, co straciła?

 • sselrats

  Oceniono 20 razy 4

  PiS bedzie trzymal sie u wladzy. W nastepnych wyborach ludzie tez zaglosuja na PiS bo beda sie obawiac, ze kto inny moze odebrac 500+.

 • benzyl

  Oceniono 18 razy 4

  PiS-policja jak Berkut na Ukrainie, przed kostką brukową wymięknie. Jest odważna tylko wobec jednej kobiety.

 • tlen69

  Oceniono 3 razy 3

  Od grudnia 2015 r. są ciągłe protesty w obronie konstytucyjnych sądów TK, KRS i SN.
  Gdy sejm uchwala ustawy zawłaszczające i upolityczniające TK i sądy, a Prezydent nie wetuje wadliwych ustaw o TK, sądach, KRS i SN, jako obywatelski obowiązek popieram protesty w obronie konstytucji, niezależności i nieusuwalności sędziów, zgodnie z konstytucją. Stawiam VETO PiS ustawom ,które rujnują ustrój i łamią konstytucję A FAKTYCZNIE SZKODZĄ NAM.Wczoraj obywatele protestowali pod sejmem, który należy do społeczeństwa. Zakaz i GRODZENIE jest formą agresji władz, co może powodować frustracje u obywateli. Obywatele nie mają umundurowania, broni, kamizelek ochronnych, ONI także wypełniają obywatelski obowiązek wynikający z Art. 4 Konstytucji - władza może być sprawowana przez przedstawicieli lub bezpośrednio. Mamy równe obowiązki i prawa względem ojczyzny. Obywatele nie otrzymują z budżetu wynagrodzenia, nagród i premii. Należy zrozumieć emocje i niechęć do władzy, która sama się NAGRADZA, od społeczeństwa ODGRADZA, a sądy ZAWŁASZCZA politycznie.
  A co jest wiadome w postępowaniach prokuratorskich w PRL przez niemal 20 lat b.PROKURATORA Piotrowicza , który z naruszeniem prawa do demokracji - skandalicznie prowadzi obrady KOMISJI sprawiedliwości. Skandalem jest przerwanie wypowiedzi RPO dr A.BODNARA, który występuje w naszym imieniu!!! Skandalicznie traktuje opozycję i widać, że ma w tym "przyjemność"?, z cynizmem uśmiecha się i ?"pruje dalej...", byle szybciej i gorzej, by zdobyć nagrodę? - podobnie, jak dawni.... Co w sprawach ??? (zatartych i nie odbytych...) w życiu ministra Brudzińskiego, czy miał sprawy za czyny karne i chuligańskie ? Czy posłowie PiS stawali w obronie niezależnej Polski oraz ślubując 12 listopada 2015 r. na konstytucję czy dzisiaj bronią Konstytucji RP i TRÓJPODZIAŁU WŁADZ. ?

 • dzakarta

  Oceniono 3 razy 3

  Policja - bezwolne, brutalne pachołki pis-dzielców !

 • andree111111

  Oceniono 13 razy 3

  Znowu dzisiaj wysyp na forum płatnych pachołków pisu. Tępych, niedouczonych sługusów.

 • gr_ub_y

  Oceniono 15 razy 3

  4 osoby zatrzymane, to 40% protestujących.

  Z nagłówków TVN:

  "Już 40% Polaków siedzi w więzieniach pisowskiej dyktatury".

 • sparky6

  Oceniono 21 razy 3

  Prof.Gersdorf:
  „Strona niemiecka opłaciła w całości mój przyjazd do Niemiec”.

 • Oceniono 19 razy 3

  A niech mu leci krew z nosa , po co tam lazil. Policja i tak lagodnie sie zachowuje do tych oszolomow

 • miikz

  Oceniono 9 razy 3

  litość zaiste kacza ma władza.... czterech....a jak się kule noszą?!!! bo kule niebawem nieść będą się mniej wygodnie!!!!! jak wiszcz mawiał.....

 • student_zebrak

  Oceniono 13 razy 3

  Putynizacji Polski ciag dalszy, a MO znalazla znakomitego kontynuatora - Policje Blaszczaka czy Jojo.
  Dlaczego tylu Polakow cierpi na slepote polityczna?

 • mozart

  Oceniono 25 razy 3

  Polska zasługuje na bycie zaściankiem Europy - jej mentalnym i politycznym zadupiem. W końcu bycie samotną wyspą jest marzeniem Naczelnika państwa. Tyle, że nie będzie to wyspa wolności i tolerancji, lecz wiezienie . Stopniowo, kroczek po kroczku, cel ten będzie zrealizowany.
  Na pierwszy ogień pójdzie wymiar sprawiedliwości. Na razie trwa proces wymiany prezesów sądów. Jeszcze tu i ówdzie trwa "opór" sędziów, lecz wkrótce ten "opór"sędziów zostanie złamany. Tacy ludzie jako systemowo niebezpieczni zostaną uciszeni, przeniesieni na wygwizdów lub zawodowo zdegradowani. Część z zastraszonych sędziów pójdzie na współpracę z władzą. Z chwilą gdy sprawa nabierze rozpędu, zaczną się masowe aresztowania oraz procesy pokazowe opozycji. Jako pierwsi pójdą za kratki liderzy Obywateli RP i KOD-u. Jako że społeczeństwo polskie nie jest społeczeństwem obywatelskim, władza nie musi wszystkich aresztować - wystarczy tu psychologiczny efekt zastraszenia. Nikt z obawy o nieprzyjemności w starciu z aparatem władzy, nie zaryzykuje sądowego skazania, a w konsekwencji szykan, utraty pracy itp. Osoby skazane prawomocnym wyrokiem nie mogą kandydować w wyborach, więc i na tej drodze można się ostatecznie rozprawić z opozycją. A trzeba się spieszyć! Rok 2018 będzie rokiem wyborów samorządowych według nowej ordynacji wyborczej - doskonałej okazji do fałszerstw i manipulacji głosami. Będą protesty opozycji. Ale przecież wszystko będzie w porządku! Sąd Najwyższy wyda wyrok o ważności wyborów, a wtedy opozycja straci jakikolwiek argument. Społeczeństwo zaakceptuje politykę faktów dokonanych. To będzie ważny test dla władzy, który ostatecznie utwierdzi ją w słuszności realizowanej polityki. W dalszej perspektywie przyjdzie kolej na całkowity zakaz aborcji. I tutaj Trybunał Konstytucyjny uzna, że wszystko jest w porządku. Władza z czystym sumieniem zdelegalizuje aborcję rękoma TK. Rewolucja katobolszewicka stanie się rzeczywistością.

  Sprawy związane konfliktem z Brukselą nabiorą tempa. Uruchomiony artykuł 7. zaowocuje odebraniem prawa głosu Polsce w Radzie Europejskiej, co jest wkalkulowane w bycie samotną wyspą - oczekiwane marzenie Naczelnika państwa. UE ma być "wrogiem ludu" polskiego, bo to zgodne ze stalinowską (kaczystowską) logiką. Silna potrzeba istnienia"wroga ludu" jest władzy niezbędna, by uzasadnić ludowi represje i terror wobec opozycji, a nawet konieczność jej politycznej eliminacji. Kulminacją konfliktu z UE będą sankcje, które staną się koniecznością, po tym jak odebranie prawa głosu Polsce spłynie po Naczelniku jak po kaczce. Wówczas nastąpi niespodziewane rozczarowanie dla rządu. Dotychczasowy "sojusznik" zostawi Polskę na lodzie. Europa jest na rozdrożu i musi wybrać miedzy wschodnimi rubieżami a strefą euro. Rozwój wypadków w Polsce paradoksalnie przyspieszy powstanie Europy dwóch prędkości - na kraje strefy euro i na kraje spoza niej. Dla Czech i Węgier perspektywa zejścia z drogi do wprowadzenia Euro i tym samym pozostanie w tyle jest nie do przyjęcia, toteż uwzględniwszy pragmatyzm Orbana należy oczekiwać, że Węgry wstrzymają się od głosu, co pozwoli ukarać Polskę sankcjami. Gdyby do tego jeszcze dodać sankcje za wycinkę Puszczy Białowieskiej i relokacje uchodźców, to moze być finansowo dla Polski ciężko. Ale nie będzie to dotyczyć władzy, bo ta jak wiadomo, wyżywi się sama. Winą za wszelkie kary i restrykcje unijne obarczy się "totalną opozycję", co da władzy pretekst do jej całkowitej delegalizacji i usunięcia z parlamentu.

 • an_ma_o

  Oceniono 11 razy 3

  Policja już powoli zaczyna mądrzec protesty w sprawie wyższych płac ale jak widać za wolno ....współczuję protestujacym. Jednak mam przekonanie ze za jakiś czas policja zmadzeje zupełnie bo to nie możliwe aby nasz naród choć przyznaje głupi dał się ponownie zniewolic tym gnojomza0

 • tomtg123

  Oceniono 21 razy 3

  Stan wojenny - demonstracje i ZOMO pałujące demonstrantów. Materiały archiwalne (wyjaśniam, bo to wraca)
  www.youtube.com/watch?v=7si5Dphr8co

 • kaszeba102

  Oceniono 12 razy 2

  4 osoby z 20 awanturujacych sie meneli, zatrzymane, czyli cale 25%! W normalnych, mniej poblazliwych demokracjach policja dawno poczestowalaby szturmujaca parlament chuliganke gazem pieprzowym i poprawila guma. Ale coz, nasze demokracja ciagle w powijakach..

 • anita_ani_tamten

  Oceniono 16 razy 2

  Pojedźcie palanty ubeckie do USA i napiszcie wulgaryzmy na budynku Kongresu Stanów Zjednoczonych.
  I nagrajcie zachowanie amerykańskiej policji.
  Potem sobie porównajcie.

 • kulszowa

  Oceniono 10 razy 2

  Skoro mamy aresztowania obywateli na tle politycznym to mamy i policję polityczną na usługach uzurpatorów zmieniających za pomocą łamania prawa ustrój polityczny państwa. Do roku czasu będą w więźniowie polityczni z wyrokami bo nowe, podległe panującej dyktaturze sądy będą wydawać wyroki skazujące działaczy i opozycjonistów walczących z rodzącą się na naszych oczach dyktaturą. Oczywiście tuby medialne dyktatorów będą wszem i wobec ogłaszać w wypróbowanym komunistycznym stylu ,że do więzień są zamykani niebezpieczni przeciwnicy Polski działający na jej szkodę - nie po to zmieniane jest sadownictwo, zastraszanie i szykanowanie sędziów, wymiana sędziów, żeby dyktatura jedynej słusznej partii PiS spokojnie patrzyła na działalność opozycji parlamentarnej i pozaparlamentarnej . A co po '" reformie " sądownictwa ??? Już jest przez Kaczyńskiego i jego PiS bez ogródek zapowiadana tzw repolonizacja niezależnych mediów czyli ich przejecie poprzez narzucone ustawy mające " zabezpieczyć" Polaków przed szkodliwymi i wrogimi dla państwa treściami oraz głoszącymi je mącicielami . To wszystko zmierza do ksztalu państwa obecnej Turcji w komunistyczny sosie rzucanej kiełbasy 500 + i kiełbasianych obietnic dla utrzymania spokoju podczas łamania prawa przez sprawujących w Polsce władze i jej całkowite przejmowanie tylko dla jednej za aprobatą partyjnego aparatczyka określanego prezydentem ! Rządy partii która wprowadza swoje prawo wbrez prawu, gdzie sądy są podporządkowane partyjmej władzy i jej podporządkowane media,a prezydent jako dyspozycyjny figurant wypełniają definicję dyktatury ,która już powstała w Polsce. O czym Polacy nie zdają sobie sprawy bo zatkano im wcześniej pyski 500 + i obietnicami .Ale dyktaturę poczują ,jak ich zaboli - a na pewno mocno będzie bolało.

 • villk

  Oceniono 14 razy 2

  Dziś jest kolejny dzień smutku. Rzeczpospolita Polska przestaje być rzeczpospolitą a staje się pis.dzielczą Polską. My Obywatele , dla których wolność , demokracja , samorządność są wartościami państwotwórczym, dziś jesteśmy postawieni w opozycji do państwa i jego prawa, do rządu , premiera , parlamentu . My wolni Obywatele jesteśmy dziś osobami niepożądanym w systemie państwowym jaki stworzył Jarosław Kaczyński ze swoja Partią....

  za
  villk308488492.

 • w.s3

  Oceniono 8 razy 2

  Czytam i oczom nie wierzę, że za takich sqwysynow z lepszego sortu nadstawialiśmy głowy w czasie stanu wojennego. Nie było warto.

 • gr_ub_y

  Oceniono 14 razy 2

  Może jak lewaki we Francji spalą ze 100 samochodów i obrabują kilka sklepów.

  Może to pomoże i oczy całego świata zwrócą się w kierunku stolycy.

  Dalajlama może przyjedzie.

 • hegemon123

  Oceniono 20 razy 2

  Na całym świecie policja zatrzymuje antypaństwowych zadymiarzy...
  Nie wierzycie? Zróbcie taką zadymę w Hiszpanii czy w Stanach...

 • mireczekb

  Oceniono 14 razy 2

  Bez kozery powiem, że zatrzymano połowę protestujących, a może i więcy ... Ha ha ha

 • sparky6

  Oceniono 10 razy 2

  "Inny kraj opłacił wyjazd byłego (dla niektórych obecnego) prezesa Sądu Najwyższego, po to by prezes wygłosił ostre antypaństwowe przemówienie.
  PIS niczego nie musi robić, kolejne autokompromitacje wydarzają się niemal codziennie."

 • leszekkrzysztof

  Oceniono 4 razy 2

  Dawniej zatrzymano by raczej przestępców...

 • sparky6

  Oceniono 12 razy 2

  "Od sędziów nie oczekujemy niczego innego, niż od zwyczajnych obywateli. Sędzia jest również zwykłym obywatelem, nie może się stawiać ponad prawem."

 • bogda35

  Oceniono 16 razy 2

  ten narod zasługuje na ponowne rozbiory- mentalnosc niewolników - demokracja ? a po co ?

 • sparky6

  Oceniono 14 razy 2

  "Wystąpienie byłej I prezes SN jest złamaniem wszystkich zasad i standardów etycznych opisanych przez prawo i zasady etyki KRS. Ta pani powinna stanąć natychmiast przed sądem dyscyplinarnym i zostać wydalona z zawodu. A to oznacza pozbawienie jej statusu sędzi w stanie spoczynku."

 • ernst-lemingway

  Oceniono 14 razy 2

  No to już koniec...zatrzymali cztery (!) osoby - teraz nic tylko patrzeć jak kaczo-dyktatura upada w oczach z hukiem, UE przyśle komisarza by zarządzał tym folwarkiem i nareszcie po właściwych wyborach wszystko wróci do normy. Żeby było tak jak było! VAT - karuzela dla każdego! I Ty możesz założyć własne AmberGold! Milion uchodźców w Środę, milion w sobotę!

 • pwpafcio

  Oceniono 14 razy 2

  No musieli sobie prezent na 22 lipca zrobić. Trzeba trzymac tradycje

 • laszczyny

  Oceniono 22 razy 2

  Cały wolny świat na was leje PISoBOLSZEWICKIE miernoty, oszuści i złodzieje he he.

 • czechy11

  Oceniono 34 razy 2

  Nieuchronnie nachodzi czas kryterium ulicznego. Kiedy niszczy się wentyle demokracji kończy się na barykadach. Żegnaj spokojna przyjazna normalna rozwijająca sie Polski Po raz kolejny wybrałaś upadek.

 • sselrats

  Oceniono 28 razy 2

  Takdlugo jak bedzie kielbasa na grilla to Polacy sie nie rusza. Dvpy tluste porosly od siedzenia na kanapie przed telewizorem i zarcia czipsow.

 • duquette

  Oceniono 24 razy 2

  .
  Niech policja ich zamknie zanim komuś krzywde zrobią. Kto wie co tym oszołomom strzeli do łba.

 • cmochall

  Oceniono 24 razy 2

  Co to sie dopiero bedzie dzialo jak pis opanuje sady.Jednym slowem zmierzamy do dyktatury.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX