Kobieta w ciężkim stanie leżała na jezdni. Nie wiadomo, kim jest. Miała na sobie te srebrne buty

Policjanci z Grudziądza zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji kobiety, którą w piątek znaleziono leżącą na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Ruda. Kobieta w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

W piątek (13.07.2018) o godz. 16:50 w miejscowości Ruda w pobliżu Grudziądza na drodze krajowej nr 55 przejeżdżający kierowcy zauważyli leżącą na jezdni kobietę. Świadkowie zaalarmowali policję i pogotowie. Dyżurny policji z Grudziądza na miejsce skierował znajdujący się w pobliżu patrol. Policjanci potwierdzili zgłoszenie. Na jezdni leżała nieprzytomna kobieta z urazem głowy. Pogotowie przewiozło ją do szpitala, gdzie nadal przebywa. Jej stan lekarze określają jako ciężki. Niestety, kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów.

Policja ustala co mogło się wydarzyć i kim jest poszkodowana. Mundurowi w toku obecnie prowadzonych czynności nie wykluczają żadnej z wersji wydarzeń.

Kobieta w chwili znalezienia ubrana była w kurtkę koloru ciemnego, jeansy ciemne i charakterystyczne błyszczące, srebrne buty, których fotografię publikujemy. Kobieta na obu udach ma ślady po przeszczepie skóry, przypuszczalnie po doznanym oparzeniu. Z dotychczasowych informacji wynika, że poszkodowana szła lewą stroną jezdni z kierunku od Grudziądza w kierunku miejscowości Klęczkowo w powiecie chełmińskim.

Funkcjonariusze z Grudziądza proszą osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do identyfikacji osoby oraz ustalenia okoliczności zdarzenia i doznanych obrażeń o kontakt z numerem alarmowym 112 lub do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 56-45-13-351.

Miałeś wypadek samochodowy? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Więcej o:
Komentarze (34)
Kobieta w ciężkim stanie leżała na jezdni pod Grudziądzem. Nie wiadomo, kim jest
Zaloguj się
 • kaviar100

  Oceniono 24 razy 14

  jeśli się nikt z rodziny nie zgłosił to może trzeba szukać zagranicą...np na Ukrainie

 • komuno

  Oceniono 12 razy 8

  Jedno oko ma podbite, czyli ktoś mógł ją podwieźć, okraść i wyrzucić z auta :(

 • sysiler

  Oceniono 9 razy 3

  Być może weszła w czyjś rewir.

 • izarider

  Oceniono 6 razy 2

  Kobieta na pewno brutalnie pobita. Może okradziona, skoro brak torebki i dokumentów. Każda kobieta ma ze sobą torebkę. A to nie są buty do joggingu...

 • loneman

  Oceniono 20 razy 0

  To pewnie nie 1sze zdarzenie tego typu bo w "nowej & lepszej" Polsce kaczystow kobieta jest czyms zbednym co jak sie nie podoba to porzuca sie pobita gdzies na ulicy ....

 • wujekdolf

  Oceniono 5 razy -3

  ... na butach podobno jest metka - made in china 2118...

 • 123jasko

  Oceniono 4 razy -4

  to baba jaga ona takie buty nosila

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX