Karambol na A4 w Katowicach. Zderzyło się pięć aut osobowych i ciężarówka

W Katowicach na trasie A4 na wysokości osiedla Witosa doszło do karambolu, w którym zderzyło się sześć samochodów - pięć osobowych i jeden ciężarowy. Na szczęście, jak informuje dyżurny PSP w Katowicach, nikomu nic się nie stało.

Przez karambol na A4 przejazd do Krakowa jest częściowo zablokowany – podaje portal Silesion. Na razie ruch odbywa się tylko jednym pasem. Na miejscu pojawiły się służby oraz technicy, którzy oczyszczają jezdnię z olejów silnikowych i płynu z chłodnicy. Przed węzłem Mikołowskim zaczynają tworzyć się duże korki.

Wypadek na A4. Do akcji ruszył helikopter >>>

Objazd na trasie A4

Żeby uniknąć korku osoby jadące trasą na Kraków powinny wcześniej zjechać na Załęską Hałdę i dalej prosto przez autostradę. Jak informuje Dziennik Zachodni ruch został częściowo skierowany w kierunku Chorzowa.

Rowerowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Są szybsi niż karetka

Więcej o:
Komentarze (5)
A4. Dziś rano doszło do karambolu kilku samochodów
Zaloguj się
 • 1627cd1410

  Oceniono 3 razy 3

  znów kolumna rządowa? :O

 • mateusz.c

  Oceniono 2 razy 2

  Wypadek wypadkiem, nic przyjemnego ani dla uczestników ani dla stojących w korku. Ale zaciekawia zachowanie kierowców np. Pan Bartosz Wojsa, patrząc na perspetywę, zdjęcia robione z jadącego samochodu.
  To jest jedna z gorszych przywar naszych kierowców.
  Albo zwalniają ... bo muszą oczy nacieszyć wypadkiem, albo zrobią sobie zdjęcia, które potem szybciutko na FB, Twitter i co tam jeszcze.
  Oczywiście robiąć z przejęciem zdjęcia z jadącego samochodu nie powodują dodatkowego zagrożenia na drodze w miejscu wypadku bo dokładnie obserują co się dzieje przed ich samochodem.
  Takie tam dywagacje...

 • krytek-7

  Oceniono 1 raz 1

  Nam nie potrzeba ciapatych.Jestesmy w stanie wykonczyc sie sami.

 • dziadekjam

  Oceniono 3 razy 1

  Kiedyś autostrad nie było i nie było problemu karamboli na nich:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX