Komentarze (423)
Obecność polityków w kościele. Szymon Hołownia pisze o patologii
Zaloguj się
 • lodzermensz1

  Oceniono 101 razy 73

  Panie Hołownia, głos wołającego na puszczy. Pan dobrze wie, że mamy obecnie do czynienia z ludźmi, którzy nie są w stanie spojrzeć w przyszłość. Ich perspektywy sprowadzają się do tu i teraz. A tu i teraz kościół katolicki dobrze wychodzi na zblatowaniu z władzą, a władza świetnie wychodzi na zblatowaniu z kościołem. Wszyscy zadowoleni, tylko taki Hołownia marudzi. No i jeszcze jakiś Boniecki...
  A że wszyscy razem uczciwie pracują nad postępującą sekularyzacją społeczeństwa polskiego, to się dowiedzą dopiero za 20-30 lat. Zresztą... wielu tego po prostu nie dożyje, więc mają to w nosie. Moje wątpliwości budzi też to, czy oni w ogóle myślą o wieczności. Ta perspektywa nie jest chyba dla nich ważna. Grunt, że teraz jest kasa i władza. A to najważniejsze.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 78 razy 54

  Fota bujającego się banxtera przejdzie do annałów polskiej polityki.

 • zapiekanek

  Oceniono 68 razy 48

  To po co Pan, Panie Szymonie, tam jeszcze chadzasz? Ja już dawno przestałem, bo nie chcę się nadziać na partyjny event.

 • feurig59

  Oceniono 63 razy 39

  Ludzie którzy zarzucają innym, że ci obnoszą się ze swoim wnętrzem n.p. homoseksualizmem nachalnie robią to samo ze swoja religijnością. Katoshow - wstyd.

 • krynolinka

  Oceniono 62 razy 36

  Wkurzy się episkopat, że PiS nawet w kościele rządzi ? Ale rzuci Morawiecki kilkadziesiąt milionów na tacę i zamkną ryjki. Pieniądz to pieniądz co nie koloratki?

 • franko66

  Oceniono 45 razy 31

  Do polskiego pisowskiego kościoła nie wrócę .Mam znajomych ktorzy występuja oficjalnie z kościoła,sam też rozważam.Bóg jest jeden.Dlatego chcę prznależeć do grupy ludzi dobrych.Pisowski kościól to bezganiczne może nienawiści i ciemnego ludu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX