Pogoda na piątek. Upalnie i słonecznie, ale na południu może zagrzmieć [PROGNOZA POGODY]

Pogoda w piątek 6 lipca zapowiada się na upalną, aczkolwiek niewykluczone są burze na południu Polski.

W piątek pogoda będzie dalej letnia, choć w porównaniu z czwartkiem będzie odrobinę chłodniej. Według prognoz pogody najcieplej będzie w centrum Polski (27 stopni Celsjusza w Łodzi, 26 w Warszawie i Płocku).

Temperatury między 24-26 st. C. wystąpią natomiast w zachodniej i wschodniej części kraju. Na północy będzie chłodniej: od 22 st. w Szczecinie, przez 20 w Koszalinie po 23 w Gdańsku.

Pogoda w piątek. Burze i burze z gradem na południu Polski

Pogoda w piątek zapowiada się na upalną i słoneczną z niewielkim zachmurzeniem, jednak na południu kraju mogą wystąpić deszcze - dotyczy to Krakowa, Nowego Sącza czy Ustrzyk.

Poza tym w południowej i południowo-wschodniej części Polski przewidywane są burze - dotyczy to południa woj. świętokrzyskiego i lubelskiego, a także województw: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. W tych trzech ostatnich burzom może towarzyszyć grad i spory wiatr.

Matematyka inaczej. Ten quiz nie jest prosty jak 2 + 2
1/20Według przysłowia, ile wynosi krytyczna liczba kucharek, po osiągnięciu której nie napełnimy swoich brzuchów?
Zobacz także
  • Z powodu upałów w Kanadzie zmarło już 19 osób Fala upałów spowodowała śmierć co najmniej 19 osób. Premier Kanady złożył kondolencje
  • Pogoda na świecie na mapie University of Maine Climate Reanalyzer Przerażająca mapa świata. Widać na niej, że fala upałów nie ominie nawet Syberii
  • Pogoda w weekend. Jak się zapowiada? Weekend w Polsce będzie upalny. Ale na koniec czekają nas burze [POGODA]
Skomentuj:
Pogoda na piątek. Upalnie i słoneczne, ale na południu możliwe burze
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje