Niedziele handlowe w lipcu. Jak w weekend 7 i 8 lipca będą otwarte sklepy Biedronka, Lidl, Tesco?

8 lipca nie będzie niedzielą handlową. Jak dziś - 7 lipca będą otwarte sklepy Biedronka, Lidl, Tesco, Carrefour czy Auchan?

Niedziele handlowe 2018. Lidl, Biedronka i Kaufland - jak będą czynne w ten weekend?

8 lipca to już druga niedziela w tym miesiącu. Oznacza to, że znacząca większość sklepów będzie zamknięta. Dla porządku przypomnijmy – niedziele handlowe w 2018 roku wypadają dwa razy w miesiącu, tj. w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca, chyba że ze względu na święta i dni ustawowo wolne od pracy zadecydowano inaczej.

Niedziele handlowe lipiec 2018. Sprawdź kalendarz na najbliższy miesiąc >>>

Większe zakupy można będzie za to zrobić w sobotę. W jakich godzinach będziemy mogli kupować w najbliższą sobotę w najpopularniejszych sklepach w Polsce?

Lidl – godziny otwarcia w sobotę 7 lipca

Lidl to jeden z tych sklepów, który w soboty otwarty jest dłużej. Ci, którzy chcą zrobić zakupy w najbliższy weekend, mogą udać się do Lidla w godzinach od 7:00 do 22:00. Sieć zachęca promocjami pod hasłem "Tania sobota w Lidlu". Przypomnijmy, że w niedziele handlowe Lidle otwarte są od 9:00 do 20:00, ale na to, aby pójść do Lidla w ostatni dzień tygodnia, będziemy musieli poczekać do 29 lipca. Lidl - wyszukiwarka sklepów.

Auchan – jak otwarte są sklepy w najbliższą sobotę?

Sieć sklepów Auchan to firma, która szybko zareagowała na wchodzącą w życie ustawę o zakazie handlu w niedzielę. W soboty sklepy Auchan otwarte są dłużej – od 7:00 aż do 22:00. Choć w tę niedzielę nie zrobimy zakupów w sklepach sieci Auchan, przypomnimy, że sklepy francuskiej sieci otwarte są w niedziele od 9:00 do 22:00. Auchan - tu znajdziesz konkretny sklep.

Biedronka – godziny otwarcia w soboty

Wśród popularnych sklepów wielkopowierzchniowych Biedronki to sklepy w soboty otwarte najwcześniej. 7 lipca będziemy mogli kupić coś w Biedronce już o 6:00 lub o 7:00 (w zależności od wielkości i lokalizacji sklepów - szczegóły poniżej). W soboty Biedronki są otwarte do późna – większość Biedronek zamyka się o 22:00, choć są też takie, w których można robić zakupy aż do 23:00. Dłuższe godziny pracy dotyczą przede wszystkim tych Biedronek, które znajdują się na niektórych dworcach. W godzinach 6.30-23 pracują w sobotę Biedronki na Dworcu Centralnym i Dworcu Wschodnim w Warszawie.

Która Biedronka otwarta w niedzielę 8 lipca?

Niektóre sklepy sieci Biedronka będą czynne w niedzielę 8 lipca, mimo że nie jest to niedziela handlowa. Adresy i godziny otwarcia znajdziesz pod zdjęciem.

Niedziele handlowe 2018. Jak otwarte będą sklepy sieci Biedronka?Niedziele handlowe 2018. Jak otwarte będą sklepy sieci Biedronka? Fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta

Biedronki na dworcach czynne w niedzielę bez handlu 8 lipca

 1. Biedronka - Dworzec Centralny w Warszawie - godz. 7-22
 2. Biedronka - Dworzec Wschodni w Warszawie - godz. 6.30-23
 3. Biedronka w Galerii Krakowskiej - godz. 6.15-22
 4. Biedronka przy Dworcu w Poznaniu - godz. 9-20
 5. Biedronka na Dworcu Głównym we Wrocławiu - godz. 9-20
 6. Biedronka - Grudziądz przy dworcu - godz. 8-20

Biedronka - sprawdź sklepy w całej Polsce

Carrefour – jak otwarte są sklepy Carrefour w najbliższą sobotę?

7 lipca będziemy mogli zrobić zakupy w Carrefourze już od godziny 7:00. W zależności od tego, gdzie znajduje się dany sklep, Carrefour będzie otwarty do godziny 21:00 lub do 22:00. Godziny otwarcia konkretnej placówki Carrefour, Carrefour Express czy Carrefour Market można sprawdzić na stronie internetowej firmy.

Tesco – godziny otwarcia w sobotę 7 lipca

Wielkopowierzchniowe sklepy Tesco otwierają się bardzo wcześnie. Część placówek tej marki w sobotę rozpoczyna pracę już o 6 rano i pozostaje otwarta do godziny 23:00, choć bywa, że nawet do północy. Mniejsze sklepy Tesco mogą być otwarte od godziny 7:00 lub 8:00 i pracować do 22:00. Tesco - wyszukiwarka sklepów.

Niedziele handlowe lipiec 2018. Jak otwarte będą sklepy sieci Lidl?Niedziele handlowe lipiec 2018. Jak otwarte będą sklepy sieci Lidl? Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Więcej o:
Komentarze (15)
Niedziele handlowe. W sobotę Lidl, Tesco i Biedronka będą otwarte dłużej
Zaloguj się
 • fields1

  Oceniono 8 razy 2

  Ważne, że gazwyb jest w weekend zamknięty ? Za niedługo będziecie dodatkiem do gazetki lidla ;)

 • cichwoda

  Oceniono 6 razy 0

  co z tego że Biedronka jest otwarta w sobotę gdy Jahve nie pozwala nawet używać komórki, panie nie mówiąc już o zakupach czy przejażką rowerem, panie

 • wieniek34

  Oceniono 7 razy -1

  Ten artykuł naprawdę jest tylko o tym kiedy są narkety otwarte :) Niebywałe.

 • ziggybum

  Oceniono 9 razy -1

  Jedną z najważniejszych wiadomości dnia w sobotę staje się informacja, że sklepy będą zamknięte kiedy mają być ustawowo zamknięte, a otwarte - kiedy mogą być otwarte. Ale ludzie klikają, to dajemy. Na popularności takich newsów widać poziom tępoty społeczeństwa.

 • Kasia M

  Oceniono 2 razy -2

  Przepraszam miało być artykuł.

 • Kasia M

  Oceniono 4 razy -2

  To jest artykół dla niektórych ,bo przynajmiej wiem kiedy szybciej cos kupic ,a mam wyjazd na onkologie do Gliwic z niedzieli na poniedziałek i nawet pieczywa świeżego nie dostane żeby bułki na drogę zrobic ,to 6h jazdy ,ta ustawa to dno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX