Pogoda na czwartek. Wracają upały, będzie słonecznie [PROGNOZA POGODY]

Pogoda wraca do tej sprzed tygodni - znów nastaje lato. Praktycznie w całym kraju wrócą upały i słońce, wyjątkiem będą południowe regiony kraju.

W czwartek w Polsce możemy spodziewać się pogodnej aury. Pogoda będzie letnia, jak przystało na lipiec, a termometry wskażą do 30 st. C we Wrocławiu, 29 st. w Poznaniu, Łodzi czy Warszawie.

W czwartek chłodniej będzie na północy Polski - 23 st. w Gdańsku i 19 st. we Władysławowie. Gdzieniegdzie pojawi się zachmurzenie, jednak będzie ono przejściowe.

Pogoda. Deszcz na południu Polski

Pogoda będzie gorsza tylko na południu Polski. W czwartek deszcz przewidywany jest m.in. w Krakowie i Rzeszowie. Za to na zachodzie, Poznań i Gorzów Wielkopolski mogą nawiedzić przejściowe burze.

Lipiec zapowiada się w Polsce na upalny: w najzimniejszy dzień lipca będzie 24 stopnie Celsjusza, a w najcieplejszy wspomniane 31 stopni.

Ze słońcem nie ma żartów. Jak radzić sobie z upałami?

Więcej o:
Komentarze (3)
Pogoda na czwartek. Wracają upały, będzie słonecznie
Zaloguj się
 • piotre1987

  0

  Jakie upaly w slupsku 18 stopni dzieci w koszulki ubralem marzna teraz biedaki

 • tektur

  0

  Upały. Kraje na gdzie występują, europejscy południowcy na dzień zamykają okiennice, spuszczają rolety itp, okna otwierają nocą gdy chłodniej.
  Jakie 80 procent polskiego narodku gdy te 30 stopni w cieniu "chłodzi/wierzy" mieszkanie otwierając okna, te na południe, gdy w słońcu 50 stopni też.

 • przylga

  Oceniono 2 razy 0

  Wsadz se te upaly redaktorku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX