Pogoda w środę. Temperatura rośnie - będzie niemal 30 stopni. Chwilowa przerwa od burz

Pogoda w środę przyniesie wysokie temperatury, szczególnie na zachodzie kraju, gdzie termometry wskażą niemal 30 stopni. Miłośników słońca ucieszy przerwa od burz i opadów.

W środę zachmurzenie będzie niewielkie, jedynie na północnym wschodzie kraju nieco większe i tak mogą wystąpić słabe, przelotne opady deszczu.

Temperatura maksymalna od 22 stopni nad morzem do 29 stopni na Ziemi Lubuskiej. Chłodniej na Podhalu - tam termometry wskażą 20 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni.

Pogoda. Burza dopiero w czwartek

IMGW nie wydało ostrzeżeń burzowych na środę. Dopiero na czwartek prognoza zagrożeń wskazuje na burze w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, opolskim, łódzkim i lubuskim. Dla tych województw Instytut wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia.

14 faktów z czasów PRL, których wstyd nie znać!
1/14Które igrzyska olimpijskie zbojkotowała Polska w 1984 r.?
Zobacz także
  • Pogoda na najbliższe dni. Będzie cieplej Pogoda na początek lipca. Ostatnie chwile chłodu, wraca upalne lato
  • Upał w Opolu. Ochłoda w kąpielisku Silesia Pogoda na wakacje. Potwierdza się prognoza o upalnym lecie. Na termometrach do 30 st. C
  • Żarłacz biały u wybrzeży Majorki U wybrzeża Majorki naukowcy zauważyli żarłacza białego. Pierwszy taki przypadek od 40 lat
Komentarze (1)
Pogoda w środę. Temperatura rośnie - będzie niemal 30 stopni. Chwilowa przerwa od burz
Zaloguj się
  • odowk

    0

    Burz w Szczecinie nie było dwóch miesięcy, może z jednym półgodzinnym wyjątkiem. Jest wciąż susza i uciążliwe upały. Nie ma się z czego cieszyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje