55-latek wszedł do wody mimo wichury i zakazu kąpieli. Umierał na oczach rodziny

Mimo reanimacji nie udało się uratować 55-letniego mężczyzny, który wszedł dziś do morza przy silnym wietrze i wysokich falach.

Ratownicy WOPR, ze względu na silnie wiejący wiatr, a co za tym idzie - bardzo złe warunki do kąpieli, wywiesili dziś na plażach czerwone flagi. Pomimo zakazu kąpieli, do wody w Darłówku postanowił wejść 55-letni turysta z Wielkopolski.

Morze Bałtyckie: W wielu miejscach zakaz kąpieli

Po pewnym czasie mężczyznę przykryły fale, a przyglądająca się temu z brzegu rodzina wezwała pomoc. - 55-latka udało się odnaleźć w wodzie i wydobyć na brzeg - powiedziała Wirtualnej Polsce st. sierż. Agnieszka Łukaszek z policji w Sławnie. Niestety, mimo wezwania Lotniczego Pogotowia Ratowniczego i przeprowadzonej na miejscu reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.

CZYTAJ TEŻ: 

Gwałtowne zmiany w pogodzie dotarły także do Polski. Czy wiesz, jak się zachować podczas burzy z piorunami?

Więcej o:
Komentarze (256)
55-latek wszedł do wody mimo wichury i zakazu kąpieli. Umierał na oczach rodziny
Zaloguj się
 • jego_eminencja

  Oceniono 90 razy 76

  bo kazdy polak mysli ze zakazy sa dla leszczy i frajerów! Ograniczenie do 70km/h? - ja jestem zbyt dobrym kierowca i mam zbyt dobre auto zeby jechac 70km/ i dlatego jade 120/km/h. Czarna flaga? Wysokie fale? - Haha, to jest to co tygrysy lubia najbardziej

 • motyw4

  Oceniono 53 razy 45

  Poleciał na skrzydłach husarii ale lądowanie miał w stylu smoleńskim ;)

 • burn74

  Oceniono 43 razy 37

  Parę tysi wydane na turnus i zakazują kąpieli ?

 • czechy11

  Oceniono 45 razy 35

  Janusze i Grażyny na wczasach. .Bajpierw są najlepszymi kierowcami nas wiecie a wszelkie znaki i ograniczenia to wymyślili kretyni a potem są najlepszymi pływakami. Polacczyzna jest nieuleczalna.

 • elasp

  Oceniono 45 razy 33

  Zwolennicy teorii, że za wypadek odpowiada rosnące drzewo, powinni uważać, że aby uniknąć utonięć należy opróżnić morze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX