Małopolska. Tragiczny wypadek w Jabłonce. Nie żyją: 16-letni mieszkaniec USA i 20-latek

W wypadku na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Jabłonka zginęli 16-latek i 20-latek. Prokuratura ustala okoliczności zdarzenia.

Do wypadku na drodze krajowej nr 7 na terenie miejscowości Jabłonka doszło w czwartek o 22.40. Policja nie podaje szczegółów co do okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że w Jabłonce zderzyły się dwa samochody: audi i BMW.

Tragiczny wypadek w Jabłonce. Nie żyją dwie osoby

W wyniku zderzenia 20-letni mieszkaniec Jabłonki, który kierował BMW, zginął na miejscu. 16-letni mieszkaniec USA, który jechał w bmw zmarł po przewiezieniu do szpitala. 19-letni mieszkaniec Podkszla w gm. Czarny Dunajec przebywa w stanie ciężkim trafił do szpitala w Nowym Targu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (67)
Małopolska. Tragiczny wypadek w Jabłonce. Nie żyją 16- i 20-latek
Zaloguj się
 • mietasek1967

  Oceniono 34 razy 26

  Co jest z tymi ,, beemkami " , że młodzież kupuje te autka na potęgę ? Połowa z nich gryzie już ziemię ale lepiej zginąć w beemce niż w tico .

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 37 razy 23

  "Jedz do Polski na wakacje" - mowili. "To bezpieczny kraj, nikt z pistoletem po ulicy nie biega, tak jak w tej waszej Ameryce" - mowili.

 • zdziwiony6

  Oceniono 24 razy 20

  Często czytam , że kierowcom w wieku lat 60+ powinno się odbierać prawo jazdy albo przynajmniej utrudniać jego przedłużanie. Statystyki wypadków drogowych sugerują, że powinno się to stosować raczej w stosunku do ludzi młodych.

 • antekpociecha

  Oceniono 13 razy 11

  Zda taki gó...arz prawko i rodzice radośnie zaraz kupują brykę(szrota po podobnym kolesie) 200KM zamiast na poczatek jakiegoś "cienkusia" czy "jariskę" bo przecież tak naprawdę taki młody człowiek ma zawsze pstro w główce i do tego kompletnie żadnego doświadczenia i wiedzy za to oczywiście pełna pogarda dla innych użytkowników drogi.
  Koledzy do podziwiania( I namawiania typu co nie wyprzedzisz go), pusty tłumik, gaz do dechy ,radio na maxa, basy 1kW, palenie gumy( i tak łyse) = BMW
  Widzę to codziennie.

 • skandynawek

  Oceniono 12 razy 10

  Chciał pokazać jak się w Polsce jeździ i jakim to on wspaniały kierowca. Tragiczny skutek.

 • barakuda62

  Oceniono 17 razy 9

  Bedzies
  Mioł
  Wypadek... a nie godołek?

 • Oceniono 9 razy 7

  Młodzi to lubią sobie zaszlaeć..Jak nie w Jabłonce to w Skawie, albo w Krużlowej Niżnej albo pod Rzeszowem albo w Beszczadach ......PATOLOGIA. Ludzie gdzie wasze mózgi????

 • antybandzior

  Oceniono 8 razy 6

  Wakacje w Polsce bywają ekstremalnie niebezpieczne!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX