Rosyjska gwiazda Instagrama zatrzymana na polsko-białoruskiej granicy. Miała gram marihuany

Makijażystka, modelka i gwiazda rosyjskiego Instagrama została zatrzymana podczas przekraczania granicy Polski z Białorusią. Rosjanka Maria Chrystyna miała przy sobie gram marihuany. Grozi jej więzienie.

26-letnia instagramerka Maria Chrystyna podróżowała samochodem z Wilna, przez Warszawę na Białoruś - podaje Polsat News. Potwierdzają to zdjęcia na jej Instagramie, gdzie widać, że jeszcze 2 maja była w Wilnie, a później w Warszawie. Ostatnie zdjęcie zamieściła 5 maja - i tego dnia została aresztowana na przejściu granicznym w Brześciu. O fakcie poinformowano dopiero teraz.

 

Białoruska Straż Graniczna poinformowała, że obywatelka Federacji Rosyjskiej próbowała przekroczyć granicę polsko-białoruską z "niebezpieczną substancją narkotyczną". Chodzi o 1,14 grama marihuany. Ze zdjęcia opakowania, które zamieściła Straż Graniczna wynika, że kobieta mogła kupić narkotyk w Czechach. Znajdował się w jej bagażu podręcznym w samochodzie. 

 

Władze podają, że po zatrzymaniu pobrano "próbki biologiczne", a ich badanie wykazało obecność narkotyku w jej organizmie. 

W sprawie prowadzone jest śledztwo pod kątem nielegalnego przewożenia przez granice substancji zakazanych. Chrystyna została aresztowana. Zgodnie z białoruskim prawem grozi jej do 7 lat więzienia - podaje life.ru.

 

Przepytali ponad 200 tys. palaczy. Wyniki badań potwierdziły obawy

Więcej o:
Komentarze (74)
Gwiazda Instagrama zatrzymana na polsko-białoruskiej granicy
Zaloguj się
 • radosny_franciszek

  Oceniono 25 razy 15

  Czym się właściwie zajmuje Instagrameka ? Za co ludzie ją tak podziwiają , czym wzbudza takie zainteresowanie ? Pytam poważnie.

 • mezzzai

  Oceniono 13 razy 13

  Taki sam rodzaj kary jak za pobicie, gwalt, morderstwo w przypadku posiadania grama jakies rosliny...piekny swiat

 • elemir

  Oceniono 17 razy 11

  Myślę, że ten bezczelny przemyt olbrzymiej ilości śmiertelnie niebezpiecznej substancji mógł zachwiać podstawami białoruskiej państwowości.

 • avaqe

  Oceniono 10 razy 10

  Skrzynka wódki, wagon fajek ok. Gram maryśki 7 lat paki. Popier... prawo.

 • cromio

  Oceniono 12 razy 8

  Gawiedź zgłupiała do cna. Gwiazda czego??? Onanistycznych fotek silikonowego glonojada???

 • wawiak57

  Oceniono 12 razy 6

  Musi być tytanem intelektu.

 • pan.szklanka

  Oceniono 9 razy 5

  To niemożliwe, żeby przekroczyła granicę czesko-polską. Marihuana jest w Polsce nielegalna.
  Płacimy podatki na organy represji i rezygnujemy co roku z kilku miliardów potencjalnej akcyzy, więc to muszą być działania skuteczne.

 • Krzychers Jazgara

  Oceniono 4 razy 4

  Dziewczyna wracala z Pragi - cena na pudelku 199 KC. W Pradze mozna poczuc sie jak normalny czlowiek i zajarac skreta bez obaw. Niestety ta normalnosc jeszcze wszedzie nie siega. Przperaszam za brak polskich znakow. Pozdr

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX