Komentarze (323)
Są wyniki sekcji zwłok wilka z Bieszczad. Zwierzę miało wyłamane dwa kły
Zaloguj się
 • alpepe

  Oceniono 68 razy 56

  od początku to pisałam, podgryzanie nóg to typowe zabawy psich młodzianków, biedne zwierzę, choć oczywiście dzieciom współczuję przeżyć.

 • jagi.pk

  Oceniono 73 razy 47

  Ciemny lud i kato-pisobolszewicka pełna miłosierdzia brać prawdziwych Polaków i tak wie swoje - wilki, żubry, dziki i inne dzikie "bestie" trzeba powybija. Tak im przykazał bóg.
  A naprawdę to tylko chodzi o zminimalizowanie odszkodowań dla rolników - każdy grosz jest teraz potrzebny na ich populistyczne programy utrzymujące darmozjadów, czyli twardy elektorat pisu. Pod rządami pisobolszewików żadna puszcza i żaden dziki zwierz nie ma szans na przetrwanie.

 • wojtek45-1

  Oceniono 41 razy 39

  Może by tak zredukować populację myśliwych? Przez odstrzał, albo i wnyki?

 • stefan4

  Oceniono 39 razy 35

  > Wilk, który został odstrzelony

  Wilk został ZAstrzelony. Co to za jakaś myśliwska nowomowa z tym przedrostkiem ,,od''?

 • kukabura007

  Oceniono 37 razy 33

  Nawet gdyby ten wilk pogryzł MOJE dziecko to wolałabym, żeby był odłowiony żywy i przyżyciowo obserwowany pod kątem wścieklizny czy innych chorób/defektów. Potem, jeśli nie nadawał by się do przywrócenia go naturze można by go było umieścić w ogrodzie zoologicznym lub ośrodku rehabilitacji zwierząt chronionych.

 • sabciasal

  Oceniono 34 razy 32

  jesli miał wyłamane oba kły, to pewnie zrobil mu to własciciel, od którego uciekł.

 • gorillaglu

  Oceniono 30 razy 30

  jeśli jeden ewidentnie nietypowy wilk/wolfdog to powód by wznowić odstrzały, to jeden morderca jest powodem, by dla powodów higienicznych odstrzelić pół ludzkości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX