Słupsk. Są wyniki sekcji zwłok trzyletniego chłopca, który zamknął się w pralce

Prokuratura Rejonowa w Słupsku podała informację nt. wyników sekcji zwłok trzylatka, który w ubiegłym tygodniu zatrzasnął się w pralce. Chłopiec zmarł z powodu niedotlenienia.

Do tragicznego zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w Słupsku. Trzyletni chłopiec bawił się z pięcioletnią siostrą w chowanego. W pewnym momencie trzylatek schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko zmarło w szpitalu.

Słupsk. Dziecko zmarło w pralce

Informację podaje o wstępnych wynikach sekcji zwłok podaje RMF FM. Prokurator rejonowy w Słupsku Piotr Nierebiński informuje, że przyczyną śmierci dziecka było niedotlenienie. Pełne wyniki sekcji będą znane za dwa lub trzy tygodnie.

Prokuratura informuje, że prowadzi postępowanie pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. Zaznacza jednak, że najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. W chwili tragedii rodzice prawdopodobnie spali.

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

Więcej o:
Komentarze (153)
Słupsk. Są wyniki sekcji chłopca, który zatrzasnął się w pralce
Zaloguj się
 • usmiech_nocy

  Oceniono 30 razy 26

  Dziecko zmarło szpitalu.

  Słupsk. Dziecko zmarło w pralce

  Panie Redaktorze, pora się obudzić i zabrać do pracy :)

 • j_stalin

  Oceniono 49 razy 21

  owszem, ale zamknac go musial ktos z zewnatrz. nie ma opcji zamknac sobie samemu drzwi od srodka...

 • zebra_na_pasach

  Oceniono 35 razy 19

  Kurcze, nikt jeszcze nie wpadł na to, ze może starsza siostra ma coś z tym wspólnego? Dzieciaki się bawiły, jedno wlazło do pralki, drugie mogło dla żartu pralkę zamknąć. Chłopak chciał wyjść, siostra mogła nie wiedzieć jak się pralkę otwiera, przestraszyła się i na wszelki wypadek (ze strachu przed karą) nie zawołała rodziców. Mało razy człowiek w dzieciństwie coś głupiego zmalował a rodzicom powiedział po 25 latach? Dramat ogromny, dla mnie niewyobrażalny ale rodzinie potrzebna jest pomoc a nie kolejne artykuły o tym.

 • kain_zabil_lecha

  Oceniono 42 razy 14

  To jakieś brednie. Nie ma technicznej możliwości samemu zamknąć się w pralce.

 • izarider

  Oceniono 19 razy 13

  Straszna tragedia, rodzice chcieli odespać, a tu zgon dziecka. Potworny wypadek.

 • marillion73

  Oceniono 13 razy 11

  Pomogła mu starsza siostra, albo rodzice - nie wierzę, że był w stanie to zrobić sam. Dobrze, że nie napisali, ze jeszcze pranie od środka włączył :/

 • janusz milewski

  Oceniono 10 razy 10

  40 lat temu,w Instytucie pediatrii w Krakowie Prokocimiu,jeden chłopak wpychał drugiego do zsypu na brudną posciel..co dzieci potrafią wymysleć,dorosli nie mają pojęcia

 • Gatts 1978

  Oceniono 13 razy 9

  Co wy macie za pralki pralki,że drzwiczki się zamykają od tak? W ten sposób producent pralki może zostać oskarżony jak tak łatwo można stracić życie.Specjalnie udałem się do MediaMarkt żeby sprawdzić drzwiczki w pralkach i ani jednej nie da się od wewnątrz od tak zamknąć.Moja 6letnia pralka Beko na koniec procesu zamykania potrzebuje większej siły by zatrzask pozwolił na domknięcie drzwi.Jak nic drugie dziecko zamknęło jeszcze młodsze ale tragedia już jest wystarczająca dla rodziny i nie cofną czasu.

 • an1005

  Oceniono 6 razy 6

  Jakie zamknął SIĘ?? MOże jakiś magik by dał radę ale nie 3 letni maluch. Dajcie ceglę kogos trzeba dobrze trzepnąć w pusty łeb

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX