Komentarze (150)
Ustawa o IPN. Pismo żydowskich prawników do Trybunału Konstytucyjnego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • poparzony

  Oceniono 15 razy 3

  Obrona dobrego polskiego imienia Janusz ma być sprzeczna z konstytucją?
  Tylko dlatego, ze imienia Janusz i Grażyna nie ma w księdze Abrahama?
  Oj pejsate, pejsate, nie dostaniecie kasy za nieswoje kamienice ;)

 • probono1210

  Oceniono 4 razy 2

  Nie pozwolmy na szkalowanie naszej ojczyzny i nie dajmy sie obrabowac.

 • dtoxxx

  Oceniono 6 razy 2

  Jedna z wielu rzeczy jakie szkodza Polsce to pseudo żydowscy obrońcy dobrych relacji z Polską . Odp.....lić sie raz na zawsze od tego kraju. Jak sie nie podoba to wyp....lać . w dobrym tonie wychowania jest aby gdy sie jest w gościach nie pluć na gospodarza . Pozdrowienia na czerską

 • popieramkukiza

  Oceniono 6 razy 2

  Najbardziej szkodzą Polsce żydowscy złodzieje.

 • lubella69

  Oceniono 14 razy 2

  Pewien dziennikarz powiedział, że nie po to Mojżesz 40 lat prowadzał 7ydów po pustyni, bo nie mógł trafić do Kanaanu, ale dlatego, żeby wymarli ci, co mówili mu: "A w Egipcie to mieliśmy michę i wczasy za darmo!" Tacy zgnilcy nie nadawali się do tworzenia nowego państwa. Musieli odejść, bo z nimi zaistnienie nowego państwa byłoby zbyt trudne. Żyjemy w czasach zgnilców z PRL. Wracając do sedna: w Polsce mamy prawo rzymskie, a nie plemienne. Uchwała kongresu 447 powołuje się na prawo plemienne 7ydów. Duda i PiS to sługusy lobby 7ydowskiego. Zrozumcie Polacy, że Po, PiS, SLD i PSL to skur,ysyny, które siedzą w PRL po szyję. Oni muszą wymrzeć, bo to kasty umoczone w zbrodniach PRL. Jak wymrą, to może będzie normalnie.

 • asa323bc

  Oceniono 12 razy 2

  szanowni zydowscy prawnicy - wsadźcie nochale w WASZE sprawy. Troska wasza o prawo w Polsce jest podszyta fałszem . Co, kłamać już nie można? Gdyby nie powszechnie znana obłuda starozakonnych, moze ktoś dałby się na te wasze "zatroskanie" nabrać. A won. Za Don.

 • stereotyp76

  Oceniono 9 razy 1

  Aj waj, co za gewałt ta ustawa mówię panu, panie Rozenkranc!

 • 31.februarius

  Oceniono 31 razy 1

  Wie ktoś może, jak będzie po hebrajsku (w jidisz); spadajcie na drzewo?!

 • szaja25

  Oceniono 17 razy 1

  To co ,że szkodzi Polsce, tu nie o Polskę , tylko o nasze "kolana" my możemy wszystko, bo to nasz Trybunał Konstytucyjny, nasz Prezes, mąż Prezes też nasz TW i co nam zrobicie?

 • holewiusz

  0

  Żydzi przypisali sobie jako naród wybrany specjalne prawa. Dlatego wymagają przez cały czas specjalnego traktowania, specjalnych praw i specjalnej troski. Czyli z góry zakładają z góry własną dominację czyli nierównoprawność stron współpracujących, Czy naprawdę Izraelczycy są nam potrzebni do rozwoju Polski ? Czy nie lepiej odseparować się od kontaktów z tym państwem ? Inaczej przez cały czas i do końca będziemy rolowani, zastraszani i stresowani ich kolejnymi żądaniami, przywilejami i specjalnymi prawami !

 • smiki48

  Oceniono 12 razy 0

  Chyba z kilkoma prawnikami wystąpimy do Knesetu z żądaniem zmiany niektórych przepisów dotyczących zbrodni wojennych i odpowiedzialności ich sprawców. Nie może być sytuacji aby za podobne zbrodnie postępowanie wobec niektórych sprawców było umarzane, a drudzy dokładnie za to samo wsadzani do więzienia.

 • kreciarobota59

  Oceniono 14 razy 0

  CO SIĘ Żydy WPIERALA..Ą DO POLSKIEGO PRAWODAWSTWA?CZY POLSKA MIESZA SIĘ W ICH PRAWA stanowione W KNESECIE?Ustawa IPN jest w obronie dobrego imienia polaków nie Żydów,cały czas Polacy mają problem z Żydami.Żydzi oczerniają ,fałszują fakty swojej kolaboracji z Niemcami w gettach,gdzie współpracowali,na to sa dowody.maja polaków za idiotów.Rządy w Polsce nie sa polskie ,nie bronią naszego interesu,cały czas muszą mieć czyjś tyłek do lizania.

 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 20 razy 0

  Katopolactwo z przyzwyczajenia zawsze sobie szkodzi, glupote wyssali z mlekiem matki.

 • javall

  Oceniono 1 raz -1

  W ten to sposob zydowsdy ideolodzy dbaja aby antysemityzm nie wygasal. Potrafia skutecznie go podsycac.

 • dar61

  Oceniono 5 razy -1

  Żaden prawny fachowiec nie powie Wolakom, że czarne jest czarne ani że białe jest białe.

  ****
  '...przekracza granice dopuszczalności ograniczenia tych wolności w demokratycznym państwie prawnym, zarówno z punktu widzenia Konstytucji RP, jak i prawa...'
  >>> prawnym zarówno... [BEZ PRZECINKA]

  '...uniemożliwić bądź zniechęcić do podejmowania dyskusji lub kontestowania przepisów, pod groźbą kary...'
  >>> przepisów pod groźbą... [BEZ PRZECINKA]

 • elegancja_francja

  Oceniono 13 razy -1

  Zydzi posuwali sie do wspolpracy z hitlerowcami (poczytajcie historie organizacji Lohamei Herut Israel) i po wojnie ta organizacja brala udzial w budowie Izraela -- czy to nie niepokoi prawnikow?

 • popierwsze

  Oceniono 11 razy -1

  O co tak naprawdę chodzi ? Bo nie wierzę, że komuś przeszkadza w badaniach jakaś poprawka w jakiejś ustawie, właściwie bez możliwości egzekwowania i w dodatku ponad 70 lat po wojnie ?
  Więc o co chodzi przyaciele z Izraela, USA i Ukrainy ?

 • rozaliaroyale

  Oceniono 17 razy -1

  oj żydzi , czym wy się przejmujecie - przecież w Polsce to martwa ustawa , nikt Panu Grosowi i innym polakożercom nie przedstawił zarzutów i nigdy nie przedstawi ( taki mamy klimat) . Obecnie UE blokuje niby- reformę sadownictwa niby przez rząd RP forsowaną - a przecież patologia sądów polega głównie na tym ,że sędziowie i prokuratorzy kompletnie nie przestrzegają ustaw i to odbywa się na co dzień na wszystkich szczeblach / złożono 1000 skarg nadzwyczajnych i czy Pan Minister Ziobro zlecił wszczęcia 1000 w tych sprawach śledztw , nie . Więc po co wy ten szum o tą ustawę znowu zaczynacie ? // włos wam przecież w Polsce z głowy nie spadnie, a nawet państwowa TV zakupi od was antypolskie felietony , filmy i seriale . i wszystko będzie jak było a nawet lepiej ..

 • tomek.tw22

  Oceniono 29 razy -1

  Ktoś powiedział prawdę na temat żydów i nagle zaczęło im to okropnie przeszkadzać.No cóż żydzi, trzeba było się sprzedawać na prawo i lewo podczas II wojny światowej.

 • polakadam

  Oceniono 19 razy -1

  Opinia kolesi przy ciasteczkach?

 • 12w12

  Oceniono 4 razy -2

  IPN sra sam sobie na puste lby !

 • jozbieszczad

  Oceniono 32 razy -2

  Mają tupet .

  A co żydów obchodzi co szkodzi Polsce ?

 • westgreg

  Oceniono 14 razy -2

  Jeżeli artykuł 55a ustawy o IPN miałby być niezgodny z konstytucją, to takim samy musi być artykuł 55 tej ustawy (obowiązujący od 20 lat). Ale kto powiedział, że w regulacjach prawnych nie można stosować dwójmyślenia?

 • julietwhiskey

  Oceniono 4 razy -4

  Tak się jakoś złożyło, że w świecie Izrael i żydowska diaspora są traktowani poważniej niż Polska i jej naród. Można krzyczeć, pluć, hejtować i zaciskać piąstki, ale fakty, to fakty. Polacy powinni się zastanowić nad przyczynami i postarać się zmienić niekorzystne widzenie Polski. Niestety, póki co, robią wszystko, aby się izolować od cywilizowanego świata. Historycznie rzecz biorąc, to niestety nic nowego.

 • demokratus

  Oceniono 14 razy -4

  Wreszcie jakiś głos rozsądku podparty arcyciekawą analizą prawną zagadnienia, które przynosi hańbę temu kraju. Jak długo rządzący będą opluwać ofiary holocaustu i negować polski udział w tej nieludzkiej zbrodni dokonanej, tu, na tej ziemi, przy pełnym zaangażowaniu autochtonów? Czas się opamiętać i przyznać się do współuczestnictwa, a tym samym uruchomić płatności wobec spadkobierców ofiar.

 • szmondak

  Oceniono 7 razy -5

  Antysemityzmem będzie zlanie ciepłym moczem tej prawnej diagnozy. Pisuar musi uważać, słowo sprzeciwu i kontrakt na Patrioty pójdzie się je..., a wtedy, kto obroni nasze niebo? Samo dzielne WOT to za mało, aby zaryglować wrota suwalskie.

 • zwispokolana

  Oceniono 7 razy -5

  Bardzo ważna i istotna opinia, która będzie drogowskazem dla dobrej zmiany. Już nie raz, ani nawet dwa rządzący tym krajem udowodnili, że są niezależni i niepodlegli, mają honor prawdziwie polski, i nikt nie będzie dyktował im co mają robić.

 • prespa

  Oceniono 11 razy -7

  70% odemanów było prawnikami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX