Mundial 2018. Młody fan biało-czerwonych płakał po meczu z Kolumbią. Do akcji wkroczyli... kibice rywali

Kilka słów otuchy usłyszał od kibiców z Kolumbii chłopiec w biało-czerwonych barwach. Na nagraniu widać, jak po meczu 2. kolejki mistrzostw świata w Rosji fani z Ameryki Południowej pocieszali młodzieńca zasmuconego porażką drużyny Adama Nawałki.

"Niesamowite wsparcie!" - tak o reakcji kolumbijskich kibiców napisał autor nagrania. Widać na nim, jak fani drużyny z Ameryki Południowej pocieszają młodego sympatyka biało-czerwonych. Dodatkowo - skandują "Polska, Polska". 

Reprezentanci Kolumbii - w odróżnieniu od kibiców na stadionie - byli w tym meczu bezlitośni dla podopiecznych Adama Nawałki. Z łatwością pokonali naszą drużynę aż 0:3. 

Mundial 2018. Kiedy mecz Polska - Japonia?

Reprezentacja Polski przegrała też pierwszy mecz na mundialu - 1:2 z Senegalem. A to oznacza, że po dwóch meczach na mistrzostwach świata w Rosji żegnamy się z imprezą, na którą dostaliśmy się po raz pierwszy od 12 lat. W czwartek o godz. 16 zagramy jeszcze z Japonią, a po tym meczu piłkarze Nawałki udadzą się na wakacje.

Mundial 2018. Ryszard Petru podjął wyzwanie Gazeta.pl. Mógł zdobyć 100 punktów, zdobył 26 [KRÓTKA PIŁKA]

Więcej o:
Komentarze (48)
Mundial 2018. Młody fan biało-czerwonych płakał po meczu z Kolumbią. Do akcji wkroczyli... kibice rywali
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 25 razy 17

  Super się zachowali, ale lepiej byłoby gdyby nie mieli (trzech) powodów do takiego zachowania..

 • zueoko

  Oceniono 25 razy 13

  Kibice wyklęci w husarię zaklęci już by walili po mordzie innoskórca.

 • hipis3308

  Oceniono 13 razy 11

  Kibice Senegalu sprzątają po sobie, Kolumbi pocieszają kibiców przeciwników, a nasze kibolstwo wywiesza faszystowskie znaki. Gdybyśmy awansowali , faszystowskie kibolstwo biło by ludzi. Teraz będzie spokój, chociaż jeszcze nic nie wiadomo,bo jeszcze nie wyjechali.

 • Kamil Rak

  Oceniono 12 razy 8

  Pajac nie wie bo nie ma dzieci. Jeśli ma to współczuję. To są kibice. Świetnie sie zachowali. To nie polska gdzie fruwaja krzesła i race. Dzieciaki muszą to mocno przeżywać

 • oldshatterhand.pl

  Oceniono 9 razy 7

  Na meczy polskiej ekstraklasy zostałby pewnie wyzwany od ch...ów i opluty przez kiboli.

 • pislamistapolski

  Oceniono 12 razy 6

  Prawdziwy pisowski kibic tak sie nie zachowuje!!!!!! To przeciez pikniki
  Zachowanie pislamskiego niezlomnego kibica to
  albo rzuca nozem zawodnika, albo pali szlik druzyny przeciwnej, albo robi ustawke po meczu, albo maczeta zacika przeciwnika, albo da wpierd...... zawodnikom druzyny przeciwnej, albo da wpierd...... zawodnikom druzyny wlasnej, albo wejdzie na trening swojej druzyny w koszulce ""Nie wystarczy się starać, trzeba zap...!" co ma byc szantazem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX