Skawa: Tragiczny wypadek w okolicy zakopianki. Samochód wpadł do rzeki, nie żyją trzy osoby

W wypadku, do którego doszło w miejscowości Skawa w pobliżu zakopianki, zginęły trzy osoby. Ofiary miały od 16 do 20 lat.

Do tragicznego wypadku doszło po północy, niedaleko zakopianki. W miejscowości Skawa w powiecie nowotarskim koło Rabki samochód uderzył w drzewo, dachował i wpadł do koryta potoku.

Katarzyna Cisło z Małopolskiej Policji poinformowała, że zginęły trzy osoby. To 16-letnia kobieta i dwóch mężczyzn. 

Policja bada okoliczności zdarzenia.

Więcej o:
Komentarze (34)
Tragiczny wypadek w okolicy zakopianki. Nie żyją trzy osoby
Zaloguj się
 • i.l

  Oceniono 21 razy 19

  osuszyć rzeki bo przez nie kierowcy giną !!!!

 • ax-les-thermes

  Oceniono 16 razy 14

  Szesnastolatce to do kobiety jeszcze troche daleko, Znowu szybko i bezpicznie. Mlodosc musi sie wyszumiec... na drzewach.

 • Oceniono 14 razy 12

  Jak się ma siano zamiast mózgu - kolejny mistrz prostej na sterydach albo czyś innym. Dobrze komuś postronnemu się nic nie stało.

 • kmosb

  Oceniono 11 razy 11

  Trzeba wskrzesić na nowo małego Fiata 126p to była ogromna pojemność 650 a przyspieszenie do 100-ki niewiadome. Naprawdę to był fajny i wdzięczny samochód. Dziś młodzież ma samochody nad którymi nie umie zapanować na drogach. Po prostu są nieprzygotowani do prowadzenia takich samochodów a posiadanie dokumentu Prawa Jazdy to jeszcze nie wszystko.

 • fields1

  Oceniono 7 razy 5

  Na tych terenach (powiaty limanowski, nowotarski, sądecki) niestety tak jeżdżą. Przekraczanie prędkości, wyprzedzanie na podwójnej itp. I takie są skutki. Natomiast patroli policji jak na lekarstwo.

 • sono33

  Oceniono 6 razy 4

  "Ofiary miały od 16 - 20 lat" a promili ile miały?

 • von-koza

  Oceniono 4 razy 4

  może by warto przemysleć (tak jak w przypadku moto AM, A1, A2) kategorie prawa jazdy vs. klasy mocy silnika - coś mi się wydaje, ze młodzi kierowcy po prostu nie panują nad mocniejszymi samochodami.Tak jak ktoś wcześniej napisał kiedyś myły maluchy (126p) na których w kontrolowanych warunkach kierowcy nabierali jakiegos tam doswiadczenia. Dzisiejsze B1 to jakaś fikcja a zaraz potem 18 latek na legalu z B2 może jeździć 200 konnym sztruclem z Niemiec z napędem na tylną oś - na którym mało kto de facto umie zapanować.
  Na pierwsze kilka lat 60 KM i ograniczenie do 90 km/ha.

 • yaspiman

  Oceniono 2 razy 2

  tak działa ewolucja.
  powinni o tym uczyć w szkołach, zamiast religii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX