Słupsk. Nie żyje dziecko, które zatrzasnęło się w pralce. Zmarło w nocy w szpitalu

Słupsk. Dziecko schowało się w pralce w czasie zabawy

Słupsk. Dziecko schowało się w pralce w czasie zabawy (pixabay.com/ Creative Commons)

Tragiczny finał zabawy w Słupsku. W nocy w gdańskim szpitalu zmarło trzyletnie dziecko, który zatrzasnęło się w pralce.

Do tragedii doszło w poniedziałek w jednym z mieszkań w Słupsku. Trzyletni chłopiec bawił się ze starszą o dwa lata siostrą. Prawdopodobnie podczas zabawy w chowanego, dziecko ukryło się w pralce, której drzwi się zatrzasnęły. Chłopca zauważyli rodzice, którzy wezwali pogotowie. Byli trzeźwi. 

Nieprzytomny trzylatek był reanimowany przez półtorej godziny, w stanie krytycznym został przetransportowany w nocy śmigłowcem do szpitala w Gdańsku. Tam, mimo walki lekarzy, nie udało się uratować życia dziecka.

- Jak doszło do zatrzaśnięcia tych drzwiczek - na tę chwilę nie jesteśmy w stanie tego wyjaśnić. Jedynymi świadkami zatrzaśnięcia dziecka w pralce, oprócz tej 5-letniej dziewczynki, byli rodzice. Z uwagi na ich stan psychiczny nie zostali jeszcze przesłuchani - mówi cytowany przez Polsat News rzecznik Prokuratury Okręgowej Paweł Wnuk.

Pierwsza pomoc. Quiz, który może uratować ci życie
1/11Numer alarmowy, pod który należy zadzwonić, by wezwać pomoc, to:
Zobacz także
  • Ulica Felińskiego w Łodzi Łódź. Czteroletnie dziecko wypadło z szóstego piętra. Prokuratura postawiła babci zarzuty
  • Perzów. Małżeństwo zginęło od strzałów ze sztucera. Na zdjęciu: broń myśliwska (zdjęcie ilustracyjne) Perzów: pracownicy znaleźli ciała szefa i jego żony. Ktoś zastrzelił też ich myśliwskiego psa
  • Niemiecka policja. Zdjęcie ilustracyjne Trzech Polaków utonęło w jeziorze w zachodnich Niemczech. Policja: Wcześniej pili alkohol
Najczęściej czytane

Najnowsze informacje