Komentarze (322)
Wypadek Beaty Szydło. "Prokuratura mocno nagięła fakty"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Piotr Adamczyk

  Oceniono 17 razy 15

  Jak to możliwe że skręcając w lewo z drogi głównej w drogę podporządkowaną jest się włączającym się do ruchu !!!!! Analogiczne zdarzenie miało miejsce w Warszawie gdzie limuzyna wiceministra Kownackiego przejeżdżała na czerwonym świetle i uderzyła w Volvo które wjechało na zielonym - tylko tu prawdziwi Policjanci od razu powiedzieli kto jest winny - kierowca limuzyny rządowej - mimo to że miał i koguty i sygnały dźwiękowe to nie oznacza że ma pierwszeństwo wszędzie - ma tylko prawo wjechać za sygnalizator na czerwonym świetle ale nie ma pierwszeństwa i musi się upewnić że może bezpiecznie przejechać. Obydwie sytuacje są bliźniacze - tam też jak by nawet mieli sygnały świetlne i dźwiękowe to nie oznacza że mają wszędzie pierwszeństwo i mogą łamać przepisy jak chcą, muszą się upewnić że łamiąc zakazy nie stworzą zagrożenia.

 • tadek1300

  Oceniono 15 razy 15

  Czy Sebastian K stojąc na skrzyżowani z zamiarem skrętu w lewo "włączał się do ruchu"? "Śledczych" rozpatrujących sprawę kolizji drogowej nie obowiązuje znajomość kodeksu drogowego, a jedynie wykonywanie poleceń przełożonych?

 • religijnych.uczuc.obraza

  Oceniono 29 razy 15

  Nareszcie prokuratura, po pisowskich reformach, działa sprawnie i szybko.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 16 razy 14

  Prokuratura kontrolowana przez Ziobrę mataczy? A to ci niespodzianka...

 • mistrz_liu

  Oceniono 15 razy 13

  Jej się ten złamany mostek po prostu należał.

 • iremus

  Oceniono 13 razy 13

  Mam tylko jedno pytanie do prokuratury:
  Który artykuł kodeksu drogowego wymusza na kierowcy stojącym na pasie do skrętu w lewo obserwowanie w lewym lusterku tego co się dzieje z tyłu?
  Można też zadać to samo pytanie inaczej: Który artykuł kodeksu drogowego zezwala wyprzedzać/omijać lewym pasem (oddzielonym linią ciągłą) samochody na skrzyżowaniu sygnalizujące zamiar skrętu w lewo?
  --------------------------------------------------------------------------------------------------
  Czy to oznacza że ten interpretator przepisów ruchu drogowego jeździ tak na co dzień? Teraz się nie dziwię dlaczego w Polsce jest tak dużo wypadków.

 • qwasyx

  Oceniono 13 razy 13

  torzeczywiscie predkosc w chwili wypadku wynosila 50 km/h, a pani Premier byla zapieta w pasach?

 • senior2244

  Oceniono 13 razy 13

  A sołtysowa,mamusia księdza zeszmaciła się przy tej okazji do reszty. Ale ona na taką wygląda i na takie świństwa ją stać. Ale że jej księżulo nie wstawił się za niewinnym chłopakiem to też o nim świadczy to samo co o mamusi.

 • jacol320

  Oceniono 14 razy 12

  Doznała złamania mostka i obustronnego złamania kilku żeber ze zranieniem opłucnej, stłuczenia serca i miąższu płucnego.
  Przy prędkości 50 km/h w pancernym Audi. Nie kupujcie Audi, tym bardziej pancernych.

 • Aro W

  Oceniono 14 razy 12

  Co za PiSdy!!! I przestępcy konstytucyjni chcą reformowac sądy?? widać jak zreformowali już prokuraturę!

 • pensylwania2

  Oceniono 12 razy 12

  Cały ten PiS to od początku do końca jedno wielkie kłamstwo przy wsparciu kościoła

 • Andrzej Szulc

  Oceniono 12 razy 12

  Dlatego PiS WSZYSTKO zdemolowal bo inaczej kawiorem kuchcinski by się nie przechwalal .PIS OBIECALI ZE BEDZIE LEPIEJ TYLKO NIE ZAZNCZYLI ZE TYLKO IM

 • hiperon59b

  Oceniono 12 razy 12

  Podobno, ale to pewnie jakaś plotka, w przepisach o ruchu drogowym nie można wyprzedzać na skrzyżowaniu. Nawet pojazd uprzywilejowany wjeżdżając na skrzyżowanie musi zachować szczególną ostrożność. Pojazd w którym jechała pani premier Beata z broszką nie był pojazdem uprzywilejowanym (nie miał włączonych sygnałów dźwiękowych bo pani premier spała) i w dodatku wyprzedzał na skrzyżowaniu. Może zmieniły się przepisy i teraz tak się jeździ?

 • wgrego

  Oceniono 12 razy 12

  kłamstwa i matactwa to pisowskie standardy...

 • tom_aszek

  Oceniono 14 razy 12

  "Doznała złamania mostka i obustronnego złamania kilku żeber ze zranieniem opłucnej, stłuczenia serca i miąższu płucnego - ustaliła w czerwcu "Rzeczpospolita". "

  Po pierwsze - takie obrażenia nie powstają przy uderzeniu w drzewo wzmocnionym / opancerzonym samochodem z szybkością 50 km/h lub mniejszą
  Po drugie - po odniesieniu takich obrażeń nie spaceruje się po korytarzach szpitalnych w dresie (odwiedzając innych poszkodowanych), tylko jeździ się po nich na łóżku lub wózku inwalidzkim.

  Zatem (IMHO) albo obrażenia nie były tak poważne, albo były bo samochód jechał (i uderzył w drzewo) z o wiele większą prędkością niż podawane 50/h . A krętactwo w sprawie używania/nieużywania wymaganych sygnałów świetlnych i dźwiękowych to druga sprawa.

 • jerzykkur38

  Oceniono 15 razy 11

  Tak wygląda sprawiedliwość,w wydaniu partii PIS.A w uszach,słyszę krzyk i wrzask pani Szydło,o równości wszystkich Obywateli wobec prawa.Zakłamanie,perfidia i zdziczenie tej ekipy,poraża przyzwoitych ludzi.Gdzie się podziały wśród najwyższych rangą polskich polityków,normy etyczne i moralne? Jestem zbulwersowany,zdegustowany i zniesmaczony zachowaniem prawdziwych katolików,patriotów,Polaków,którzy nie starają się ukryć swojego uwielbienia dla kasy i "złotego cielca."

 • chi-neng

  Oceniono 13 razy 11

  Ciekawa jestem ilu prawnikow w calej Polsce jest zatrudnionynch przez Ziobre na uslugi Kaczynskiego, jego samego i calego PiS:u?

 • spyderman2

  Oceniono 11 razy 11

  usłużni pisowscy prokuratorzy którzy mataczą w tej sprawie po upadku kaczyzmu, w wolnej już Polsce winni być surowo i przykładnie ukarani. należy zapamiętać ich nazwiska które zhańbiły całą rodzinę

 • kazoon100

  Oceniono 11 razy 11

  Zawsze tak jest,gdy najpierw stawia się tezę,do której później,usłużna prokuratura niejakiego Zero,musi dopasować lub stworzyć nową rzeczywistość,i jedynie słuszne fakty.Ręczne sterowanie,w najczystszej postaci.

 • polakadam

  Oceniono 11 razy 11

  Wypadki się zdarzają. Nie święci garnki lepią. Po co mataczyć? Dużo moralniej byłoby po prostu się przyznać.
  Chyba że nie pozwalają na to katolickie standardy Szydło.
  Prawica jej mać.

 • marc.pl

  Oceniono 13 razy 11

  Dotarło już do waszych głów na czym polega pisowska reforma sądownictwa? Każdy z nas może na drodze spotkać pisowskiego dygnitarza ale to my będziemy zawsze winni.

 • dmarch1

  Oceniono 11 razy 11

  W swietle takich doniesien tylko idioci moga wierzyc w szczerosc intencji zmian w sadownictwie.

 • Leszek Kubiak

  Oceniono 11 razy 11

  CZYLI PRL-PIS CAŁĄ GĘBĄ. POLICJA TEŻ CORAZ CZĘŚCIEJ PRZYPOMINA ZOMO. WSZYSTKO ZGODNIE Z MARZENIAMI KARŁA KAINA. BARDZO TO SMUTNE DLA MŁODEGO POKOLENIA POLAKÓW

 • johang28

  Oceniono 12 razy 10

  W USA pierwszy lepszy szeryf w ciągu kilku dni ustalił by winnych tej kolizji,a w Polsce cały aparat państwowy jest w to zaangażowany i nie umie sobie poradzić,amatorszczyzna,śmiechu warte.Zresztą,oni dobrze wiedzą,że są sami winni.

 • art_102

  Oceniono 12 razy 10

  "Doznała złamania mostka i obustronnego złamania kilku żeber ze zranieniem opłucnej, stłuczenia serca i miąższu płucnego "

  Coś takiego?! I z takimi obrażeniami nie przeleżała ani jednego dnia tylko cały czas popinkalała w dresiku po szpitalu i robiła sobie fotki z chorymi, przyjmowała dziennikarzy i udzielała wywiadów. Jeszcze z rok to śledztwo potrwa, to się okaże, że była w stanie agonalnym...!

 • rymanx

  Oceniono 12 razy 10

  Prokuratura mocno nagięła fakty...a może po prostu nadużyła uprawnień w celach przestępczych?

 • donmarek

  Oceniono 10 razy 10

  Ale ta ... chyba jechała bez pasów! Tak przynajmniej wskazują obrażenia.

 • nessuno

  Oceniono 12 razy 10

  Te k u r w y nawet jak śpią, to pewnie też kłamią.

 • kka69

  Oceniono 10 razy 10

  Nikt tak nie oszukuje Polaków jak PIS.

 • mam.swoj.mozg.2

  Oceniono 12 razy 10

  To nie jest śledztwo. To jest hucpa! Szeregowi prokurtorzy, którzy mają prowadzić to śledztwo, robią pod siebie ze strachu przez nadprokuratorem politycznym z nadania PiS-bolszewii. Żaden z nich nie chce mieć kariery i życia złamanych przez jakiegoś politycznego patałacha i efekty widać - wzajemnie wykluczające się ustalenia, naginanie faktów lub zwyczajne kłamstwa. Wszystko, byleby tylko zatuszować polityczną winę PiS-matołków i drogowe wykroczenia ich BOR-owskich kierowców. A;le od razu zaznaczam, że kierowców nie ma tu co winić - wykonują tylko rozkazy politycznych eunuchów z jedynej i słusznej partii. Jak się postawią, to ich rodzina nie będzie miała na chleb. Jest to jednak krótkowzroczne działania, bo jak się kończą polityczne naciski wszyscy wiemy - Smoleńskiem.

 • jag63

  Oceniono 10 razy 10

  Bo nasze wyznanie wiary to:
  "Kłamiemy i kradniemy, a wy możecie nam skoczyć ?"

  Elektoratowi gratuluję wyboru.
  Jaki elektorat, tacy wybrańcy.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 12 razy 10

  Napiszcie po prostu, że Szydło w wyniku wypadku w Oświęcimiu dostała odmy. A to z kolei znaczy że musieli jechać grubo ponad pakę.

 • droch

  Oceniono 12 razy 10

  A Partia na to: Beata, Santo Subito!

 • alexcomp

  Oceniono 10 razy 10

  Już sam wniosek o warunkowe umorzenie postępowania w tej sprawie po prostu śmierdzi. I tak samo bagatelizowanie obrażeń uczestników. Nawet dla laika widać, że kolumna pani premier 1. bardzo szybko jechała, 2. nie była kolumną - pojazdy jechały w zbyt dużym oddaleniu od siebie, 3. nie wszystkie pojazdy miały włączone sygnały świetlne. I nie było sygnałów dźwiękowych. Nowe "elyty" wykazują zaś olbrzymią arogancję i kompletny brak profesjonalizmu, czyli taka katastrofa smoleńska w miniaturze. Nic się nie nauczyli.

 • vomiting_frog

  Oceniono 9 razy 9

  Jest wprost zakaz wyprzedzania pojazdu skręcającego w lewo z lewej.

  art 24.5 Prawo o ruchu drogowym
  Wyprzedzanie pojazdu lub uczestnika ruchu, który sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo, może odbywać się tylko z jego prawej strony.

  Dodatkowo
  Art. 24. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy:
  3) kierujący, jadący przed nim na tym samym pasie ruchu, nie zasygnalizował zamiaru wyprzedzania innego pojazdu, zmiany kierunku jazdy lub zmiany pasa ruchu.

  No i na koniec
  24.7. Zabrania się wyprzedzania pojazdu silnikowego jadącego po jezdni:
  3) na skrzyżowaniu, z wyjątkiem skrzyżowania o ruchu okrężnym lub na którym ruch jest kierowany.

  To jest Pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
  Dziękuję
  Jesteście wolni...

 • lukasz2711

  Oceniono 11 razy 9

  50 na godzinę w opancerzonym samochodzie i takie straty. Audi produkuje tandetę.

 • Jozef Lewin

  Oceniono 11 razy 9

  Ale sady i prokuraturę pis zreformowali!!! Zwykły wypadek komunikacyjny dwa lata. Ie są w stanie roztrzygnac ale smolensk takJuz 8 lat bomby paruwkowe!!DZiEKUJE redakcji za cenzurę wypowiedzi—iście wolny Kraj

 • six_a

  Oceniono 11 razy 9

  czego można się spodziewać po tak wspaniałej katoliczce, jak nie kłamstw, ściemniania i wspierania oszustw.

 • drbob20

  Oceniono 9 razy 9

  pis-dzielcze bydlo klamie, tuszuje swoje ewidentne zdziczenie i na dodatek zwala wine na niewinnego chlopaka. mierzi mnie to pis-dzielcze zaklamane prymitywne scierwo

 • rasta-mw

  Oceniono 9 razy 9

  Ci co wybierają PiS to osoby tęskniące za PRL, to lenie, którym "się należy" czy się stoi czy się leży. Osoby przyzwyczajone do krętactwa, a nie uczciwej pracy. Z kolei młode pisuary, to osoby ograniczone intelektualnie, podatne na manipulacje jak na przykład łapówa 500+.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 11 razy 9

  jeden minister siedząc w Warszawie widział i słyszał, że BMW z Szydło miało włączoną syrenę i koguta. Nie ma nagrań z auta, które by to potwierdzały ani że p.Szydło miała zapięte pasy bezpieczeństwa - a z obrażeń jakie odniosła można sądzić, że nie miała stąd to stłuczenie żeber czy serca

 • burkaklucha

  Oceniono 9 razy 9

  Z ciężkimi obrażeniami wyszła po kilku dniach ze szpitala, a zwykły poseł na kolanko leżał 37 dni. Lekarze kłamią czy służby? E, chyba wszyscy.

 • sector23

  Oceniono 9 razy 9

  No co za niewdzięczny suweren z tego Sebastian K. Zamiast ułatwiać, to tylko by utrudniał!
  Dlatego może należałoby IPN włączyć do sprawy, a nuż cos się znajdzie na rodziców albo na dziadków tego nieużytego, młodego człowieka bo jak widać inne służby zawiodły.

 • leszekste

  Oceniono 9 razy 9

  Działania prokuratury określę nowym wyrażeniem -
  jest to pisDOLENIE prokuratury.

 • karolus2222

  Oceniono 10 razy 8

  KŁAMLIWA MAMUSIA KSIĘŻULKA NIE PAMIĘTA CZY WYŁY SYGNAŁY !
  ALE ZA TO PAMIĘTAŁA CO MIESIĄC O DOLI DLA SIEBIE !

 • u_corsu

  Oceniono 10 razy 8

  To nagiecie to Szydlo wraz z synem ksiedzem wymodlili na przed Czarna Madonna na Jasnej Gorze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX