Mężczyzna zaatakował matkę z dzieckiem. Zepchnął 11-latka z hulajnogi, kobietę uderzył

Do dwóch lat więzienia grozi mężczyźnie, który zaatakował kobietę i chłopca na gdańskiej Oliwie. Zatrzymali go policjanci, którzy patrolowali okolicę.

Do zdarzenia doszło we wtorek na ulicy Opata Jacka Rybińskiego obok parku oliwskiego. Którego po godzinie 14 do patrolujących tam policjantów podbiegła kobieta. 

Jak mówiła, chwilę wcześniej zaatakował ją obcy mężczyzna. Najpierw bez wyraźnego powodu zepchnął z hulajnogi jej 11-letniego syna. Dziecko przewróciło się na chodnik. Gdy matka stanęła w jego obronie, uderzył ją w twarz. 

Funkcjonariusze zaczęli szukać sprawcy. Niedługo później udało się go ująć na pobliskim rynku. 31-latek został przesłuchany po przewiezieniu na posterunek, a kolejnego dnia prokuratura postawiła mu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej chłopca i uszkodzenia ciała jego mamy. Za ten pierwszy godzi do roku więzienia, za drugi - do dwóch lat.

Rowerowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Są szybsi niż karetka

Więcej o:
Komentarze (149)
Gdańsk. Mężczyzna zaatakował matkę z dzieckiem
Zaloguj się
 • fruqo3

  Oceniono 53 razy 31

  To na pewno był PiS-owski patriota co to dopiero wstał z kolan.
  Nic mu nie grozi, a już na pewno nie wiezienie.

 • a.k.traper

  Oceniono 23 razy 17

  Nie bardzo mnie obchodzi ile grozi natomiast chciałbym wiedzieć ile otrzymał, gdyż za chuligankę powinni w tym samym dniu skazywać, jak kiedyś "trybik".

 • kgbltd

  Oceniono 14 razy 10

  Do budowy autostrad, łopatami na dwa lata. jeśli przeżyje drugi raz tak nie zrobi.

 • dra-h

  Oceniono 10 razy 10

  Po co więzienie? Publicznie wybatożyć na Długim Targu to odechce się takich akcji i temu głąbowi i jego naśladowcom.

 • halice

  Oceniono 14 razy 8

  No i mam nadzieję, ze odsiedzi tyle ile mu się należy.

 • 5th_element

  Oceniono 11 razy 7

  jakieś dowody? A może maDka lazła jak krowa a gó...ak jechał wężykiem i facet miał dość omijania pińcetplusów? Jestem kobietą i mizoginem, mam uczulenie na obecne maDki oraz ich żubry w rezerwacie, pardon, dzieci, których one są fanami.

 • Sam Sliding

  Oceniono 7 razy 7

  Czyli razem trzy lata, ale znając nas system prawny, nawet kiedy zabijesz 6 osób, to i tak dostaniesz najwyżej 25 lat. Sprawiedliwy wyrok to 25 lat za każdą ofiarę, a nie traktowanie ich jak mięso.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX