Koszmarny wypadek pod Częstochową. Kierująca oplem wjechała pod wozidło budowlane

Wypadek na budowie obwodnicy Częstochowy

Wypadek na budowie obwodnicy Częstochowy (Fot. Von Bill Koplitz/Wikimedia Commons/ Dziennik Zachodni/FB)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś przed południem na drodze w okolicy budowy obwodnicy autostradowej Częstochowy. Kobieta jadąca oplem corsą wjechała wprost pod wozidło - rodzaj ciężarówki. Zginęła na miejscu.

Z informacji kłobuckiej policji wynika, że kobieta kierująca oplem corsą w Gorzelni Nowej Szarlejce w okolicach Częstochowy, gdzie trwa budowa obwodnicy autostradowej, wjechała wprost pod ciężarówkę.   

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca oplem nie dostosowała się do znaków kierującego ruchem na budowie autostrady i wjechała w wozidło, które przecinało w tym momencie drogę. Auto zostało zmiażdżone. 44-letnia mieszkanka gminy Wręczyca Wielka niestety nie przeżyła - mówi "Dziennikowi Zachodniemu" sierż. sztab. Kamil Raczyński z policji w Kłobucku.

Kierowca ciężarówki oraz kierujący ruchem na budowie byli trzeźwi.

Pierwsza pomoc. Quiz, który może uratować ci życie
1/11Numer alarmowy, pod który należy zadzwonić, by wezwać pomoc, to:
Zobacz także
  • W tygodnikach "Wprost": Przed wyborami ugrupowanie Kukiza się sypie, może stracić pozycję [W TYGODNIKACH]
  • Kim Dzon Un i Donald Trump  w gazetach Szczyt Kim Dzong Un - Donald Trump. Co pokazała propaganda? Jest najnowsze wydanie gazety
  • Protest studentów przeciw ustawie Gowina. UW, Warszawa, 5 czerwca 2018 r. Protest studentów nabiera tempa. Dlaczego okupują uczelnie? Są cztery kluczowe powody

Najnowsze informacje