Koszmarny wypadek pod Częstochową. Kierująca oplem wjechała pod wozidło budowlane

Wypadek na budowie obwodnicy Częstochowy

Wypadek na budowie obwodnicy Częstochowy (Fot. Von Bill Koplitz/Wikimedia Commons/ Dziennik Zachodni/FB)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś przed południem na drodze w okolicy budowy obwodnicy autostradowej Częstochowy. Kobieta jadąca oplem corsą wjechała wprost pod wozidło - rodzaj ciężarówki. Zginęła na miejscu.

Z informacji kłobuckiej policji wynika, że kobieta kierująca oplem corsą w Gorzelni Nowej Szarlejce w okolicach Częstochowy, gdzie trwa budowa obwodnicy autostradowej, wjechała wprost pod ciężarówkę.   

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca oplem nie dostosowała się do znaków kierującego ruchem na budowie autostrady i wjechała w wozidło, które przecinało w tym momencie drogę. Auto zostało zmiażdżone. 44-letnia mieszkanka gminy Wręczyca Wielka niestety nie przeżyła - mówi "Dziennikowi Zachodniemu" sierż. sztab. Kamil Raczyński z policji w Kłobucku.

Kierowca ciężarówki oraz kierujący ruchem na budowie byli trzeźwi.

Zobacz także
  • Jacek Majchrowski i Małgorzata Wasserman Oficjalne wyniki wyborów 2018 Kraków. II tura - Majchrowski kontra Wassermann. Dla kogo Rada Miasta?
  • Prezent Andrzej Duda w Niemczech Wizyta Andrzeja Dudy w Niemczech nie idzie gładko. Najpierw buczenie, później okrzyki
  • 5 dzień strajku pracowników PLL Lot Prezes LOT i szefowa związków klęczą i całują się po rękach. "Cyrk na skrzydłach"

Najnowsze informacje