Wypadek w Bartoszycach: motocyklista wjechał na linę rozciągniętą przez drogę

Kierujący motocyklem wjechał na linę rozciągniętą w poprzek drogi powiatowej Galiny - Trutnowo w gm. Bartoszyce. Linę umieścił tam pracownik gospodarstwa rolnego zajmujący się bydłem i zapomniał ją zdjąć. Będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku drogowego.

W poniedziałek ok. godz. 19:45 policjant z Bartoszyc odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Galiny i Trutnowo w powiecie bartoszyckim.

Policjanci ruchu drogowego, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że 27-letni motocyklista najechał na rozciągniętą przez drogę gumową linę. Zostawił ją tam 60-letni pracownik gospodarstwa rolnego podczas przeprowadzania zwierząt przez drogę. Mężczyzna po przepędzeniu zwierząt zapomniał zdjąć linę, na którą wjechał motocyklista.

27-latek został przewieziony do szpitala z obrażeniami ciała. Pracownik gospodarstwa rolnego odpowie za spowodowanie wypadku drogowego.

Więcej o:
Komentarze (119)
Bartoszyce: motocyklista wjechał na linę rozciągniętą przez drogę
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 62 razy 46

  dobrze, że bor'owiki brochy do domu tamtędy nie wieźli

  bo sam krzyczałbym zamach!!!

 • js08836

  Oceniono 44 razy 32

  Droga powiatowa w sam raz, tylko do pędzenia bydła. Szydłowa ma asfalt ,aby mogła przyjeżdżać i podlać kwiatki.

 • freeasinfreedom

  Oceniono 37 razy 27

  Polskaaaaaaa! Białoczeeeeerwooooniiii!!!

 • vinogradoff

  Oceniono 27 razy 19

  Pracownik Gospodarstwa rolnego mogl byc nawalony do obucha i dlatego mial pelne prawo zapomniec. Na tamtym Obszarze, trzezwosc nie jest ani cnota ani wartoscia cieszaca sie jakims uznaniem, wsrod lokalnej Ludnosci.

 • pamejudd

  Oceniono 33 razy 19

  W pięknym mieście Krakowie wpier*liłem się kiedyś w pręt stalowy, przegradzający ścieżkę rowerową na moście.

  Taka sytuacja.

 • amatorpiwa

  Oceniono 18 razy 16

  To " ta " droga do willi ?

 • hipis3308

  Oceniono 18 razy 14

  Teraz to się dopiero, polskiemu chłopu powodzi. Narzeka na Brukselę, a żyje jak kiedyś dziedzic. Kto to słyszał, żeby cham parobka miał.

 • krzywelustro

  Oceniono 22 razy 14

  "W razie wyrządzenia przez pracownika przy wykonywaniu przez niego obowiązków pracowniczych szkody osobie trzeciej, zobowiązany do naprawy szkody jest wyłącznie pracodawca." (kodeks pracy, art. 120 § 1)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX