W TVP Info jeden z gości "Studio Polska" mówi o "zboczeńcach". Reakcja prowadzących? Żadna

W TVP Info w programie "Studio Polska" prowadzonym przez Magdalenę Ogórek i Jacka Łęskiego jednym z tematów były prawa osób homoseksualnych. Mimo kontrowersyjnych wypowiedzi niektórych z gości programu, prowadzący nie zdecydowali się na reakcję.

Jednym z tematów poruszonych w sobotnim programie "Studio Polska" w TVP Info były prawa par osób LGBT. Kwestię poruszono nieprzypadkowo - w sobotę ulicami Warszawy przeszła Parada Równości. Dyskusję moderowali Magdalena Ogórek i Jacek Łęski. Zasadą programu jest to, że może wziąć w nim udział każdy.

- Podstawowym powodem oporu przeciw związkom tzw. partnerskim jest to, że ludzie, jak zawrą taki związek, to natychmiast chcą adoptować dzieci. Z takich związków zazwyczaj nie wychodzą dzieci normalne. Dzieci, które przebywają w takim toksycznym związku, wyrastają na zboczeńców - stwierdził jeden z uczestników programu.

Na to stwierdzenie Ogórek i Łęski nie zareagowali. Zareagował za to publicysta Jacek W. Bartyzel. - To jest argument, z którym nie sposób polemizować na poziomie kulturalnym, a rozumiem, że umawialiśmy się, że będziemy rozmawiać kulturalnie - powiedział.

"Studio Polska" w TVP Info. "Degradacja i degrengolada"

Uczestnicząca w programie Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, działaczka związana w przeszłości m.in. z PiS i ugrupowaniem PJN, przekonywała, że "można wytworzyć co takiego jak kulturowy homoseksualizm.

- To się stało w Holandii. Stricte biologiczne homoseksualizmu jest tam stosunkowo niewielki procent. Społeczeństwo holenderskie umówiło się, że "róbta co chceta", jeśli nie wychodzi mi z dziewczyną, to spróbuję z chłopakiem i odwrotnie - mówiła Wojciechowska von Heukelom.

- Jest coś takiego jak wytworzenie pewnych zachowań w społeczeństwie za przyzwoleniem społecznym, które może spowodować taką właśnie degradację czy degrengoladę społeczeństwa. Ja się temu zdecydowanie sprzeciwiam - dodała później.

Inny z uczestników przekonywał, że "często się wymaga, żeby dziecko było homoseksualne, bo wtedy ma różne przywileje, ma lepiej w szkole, jest lepiej traktowane". Tych słów prowadzący również nie skomentowali.

Krótka pamięć Magdaleny Ogórek. Twierdzi, że nigdy nie miała nic wspólnego z SLD

Więcej o:
Komentarze (445)
Gość "Studio Polska" w TVP Info mówi o "zboczeńcach". Reakcja prowadzących? Żadna
Zaloguj się
 • polakadam

  Oceniono 109 razy 81

  Ogórek jest taka sprzedajna że już praktycznie mam pewność w jaki sposób zrobiła doktorat.....

 • ulther

  Oceniono 108 razy 70

  A tymczasem w Warszawie fajna parada normalnych, wesolych ludzi. Polecamy ziejacym nienawiscia pisowcom.

 • kater-11

  Oceniono 58 razy 42

  No , na przykład Pięta to ....porządny katolik , a nie zboczeniec. Prezes wybrał samotne życie z kotem i to też nie zboczenie . Nie zawsze trzeba mieć kobietę czy mężczyznę za partnera . Można tak jak Pawłowicz i Kaczyński ....z kotem.

 • slaveuss

  Oceniono 48 razy 34

  Co za dno! Jak mozna w XXI w takie brednie opowiadac. Homo dziecko ma lepiej w szkole? Mozna sobie wybrac plec ktora nas pociaga? WTF? Ja chyba zyje w innej rzeczywistosci.

 • czechy11

  Oceniono 44 razy 32

  Prymitywne prostaki wpuszczają di studia prymitywnych prostaków i tak dobie te prymitywy obrażają ludzi rylko dlatego ze są inni od tych prymitywów. Państwo PiS to prymitywna obrzydliwa degrengolada.

 • Oceniono 45 razy 27

  Wydaje mi się , ze ci co z takim zaangażowaniem tępią ludzi innych orientacji seksualnych , zachowują się tak jakby obawiali się, że się od nich zarażą. Czy to przypadkiem nie są ukryci homoseksualiści, którzy dla niepoznaki udają przed sobą i również przed innymi zupełnie coś innego, niż gra im w środku.

 • rozterka47

  Oceniono 26 razy 22

  Rozmówcy katoprawicy puszczali bąki ale prowadzacy nie reagowali , bo przyzwyczajeni są do smrodu.

 • Oceniono 32 razy 22

  dlatego Polska to zacofany kraj, przykro mi to stwierdzać, mieszkam blisko Holandii od 7 lat i to co pie.... w tvpis to średniowieczne banialuki, a Polska to kraj ludzi oszołomionych religijnie, nie tolerancyjnych, bez empatii, nienawidzących wszystko co inne, ludzi słabych i strachliwych, zacofanych i hipokrytów. Może za sto lat coś się zmieni. Tak samo jak nie mamy pojęcia co to związek ludzi o tej samem płci i boimy się tego, tak samo nie mamy pojęcia co się dzieje z uchodźcami w Niemczech i jak to wygląda naprawdę. Media nie pokazuję tych dobrych spraw, a tylko to co nas może przestraszyć, bo się lepiej sprzedaje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX