Zderzenie samochodu z pociągiem na przejeździe w Wyszomierzu. Jedna ofiara śmiertelna

Jedna osoba zmarła i jedna została ranna w zderzeniu samochodu osobowego z pociągiem na przejeździe kolejowym w Wyszomierzu pod Nowogardem w województwie zachodniopomorskim.

Z informacji policji wynika, że przed godziną jedenastą kierująca samochodem jadąc z Olchowa w kierunku Wyszomierza nie zatrzymała się i wjechała na przejazd niestrzeżony - powiedziała IAR sierżant sztabowy Anna Dygas. Samochód uderzył w bok przejeżdżającego pociągu i kierująca około pięćdziesięcioletnia mieszkanka gminy Nowogard poniosła śmierć.

Jedna pasażerka pociągu odniosła obrażenia i została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala. Polskie Koleje Państwowe zorganizowały pociąg zastępczy dla pasażerów podróżujących pociągiem, który brał udział w wypadku.

Ruch na trasie kolejowej Kołobrzeg - Szczecin został wstrzymany i należy się liczyć z utrudnieniami dla podróżnych. Również droga Olchowo - Wyszomierz jest zablokowana.

Więcej o:
Komentarze (23)
Zderzenie samochodu z pociągiem w Wyszomierzu. Jedna ofiara śmiertelna
Zaloguj się
 • zdziwiony6

  Oceniono 14 razy 12

  Nie powinno się mówić źle o zmarłych ale w tym przypadku złamię tę zasadę i powiem szczerze, że ta pani zginęła przez swoją głupotę. Jej tragiczna śmierć powinna być przestrogą dla innych. Takie wypadki zdarzają się w Polsce bardzo często.

 • freeasinfreedom

  Oceniono 17 razy 7

  Zmieścisz się! Śmiało!

 • kataryniarski

  Oceniono 18 razy 6

  Nieczęsto zdarza mi się przejeżdżać przez przejazdy kolejowe, ale gdy to robię, zachowuję szczególna ostrożność... To naprawdę nic trudnego, ale widać wbrew polskiej tradycji, bo dzień bez wypadku na przejeździe to dzień stracony!

 • valderama80

  Oceniono 9 razy 5

  Selekcja naturalna

 • kmosb

  Oceniono 3 razy 3

  Śmierć na własne życzenie.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 3 razy 3

  Obiecane 250 km/h mogą być dla tych, którzy twierdzą, że wystarczy tylko przepisy zmienić, dużym problemem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX