Gdy zaginęła w 1997 miała 10 lat. Policja wciąż szuka Andżeliki. Tak może wyglądać dzisiaj

Policjanci z Koła opublikowali zdjęcia z tzw. progresji wiekowej zaginionej Andżeliki Rutkowskiej, której poszukują od 1997 roku. Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które mogą mieć jakieś informacje.

Andżelika Rutkowska zaginęła 31 stycznia 1997 roku w Kole. 10-letnia wówczas dziewczynka wyszła z mieszkania dziadków i szła do matki. Od tamtego czasu ślad po niej zaginął.

Jak mówili rozmówcy programu "Uwaga" w TVN, dziewczynka miała powiedzieć sąsiadowi, że idzie się przejść. Widziano ją kilka dni później na dworcu we Włocławku, ok. 60 km od domu. Andżelika miała wówczas prosić obcych ludzi o pieniądze.

Po 21 latach od zaginięcia policja dalej próbuje odnaleźć Andżelikę Rutkowską. Na stronach wielkopolskiej policji pojawiły się zdjęcia tzw. progresji wiekowej, przedstawiające jak obecnie mogłaby wyglądać zaginiona.

Aktualnie Andżelika Rutkowska miałaby 31 lat i według zdjęć mogłaby wyglądać tak:

Progresja wiekowa Andżeliki Rutkowskiej (ur. 15.02.1987)Progresja wiekowa Andżeliki Rutkowskiej (ur. 15.02.1987) wielkopolska.policja.gov.pl

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu Andżeliki, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kole, tel.: (63) 26-18-200 lub najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc 997 i 112.

Więcej o:
Komentarze (6)
Poszukiwania Andżeliki Rutkowskiej. Zdjęcia progresji z 2018 r.
Zaloguj się
 • com-uni-cat

  Oceniono 4 razy 4

  Przykry jest brak ciała. Dziewczynka mogła zostać porwana oczywiście, ale jakie szanse mieliby porywacze żyjący legalnie zc

 • proth

  Oceniono 3 razy 3

  nie żyje i tyle... nie wierzę że 10-letnie dziecko wyszło z domu i rozpoczęło nowe życie,a z drugiej strony tak duże dziecko gdyby zostało porwane i nadal żyło na pewno podjęłoby próbę kontaktu z rodziną ... ktos te 60 km od domu widział kogoś innego...

 • Kinga Rogowska

  Oceniono 1 raz 1

  Portret po 21 latach powinien być zrobiony w kilku wersjach fryzur i kolorach włosów. (90% kobiet 30-letnich ma inny kolor włosów i fryzurę niż miała w wieku 10 lat).

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 5 razy -1

  A jaki to ma sens? Jeżeli żyje, jest osobą dorosłą i gdyby chciała odszukać swoją rodzinę (10 lat, to wiek, w którym nie da się wmówić, że nowa mamusia jest tą starą), to by już takie starania podjęła. Albo więc nie chce - z dowolnego powodu, albo nie żyje. A jeśli to ostatnie, to zdjęcie osoby 20 lat starszej nikomu nie przywróci pamięci. Swoją drogą, nie za bardzo też wierzę, że po 20 latach ktoś zobaczywszy zdjęcie niczym się nie wyróżniającej dziewczynki, nagle sobie przypomni, że widział ją 13 marca 1997 o 19:55 przed sklepem z butami w Suwałkach...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX