Oblał mężczyznę kwasem siarkowym w centrum Szczecina. Policja poszukuje napastnika

CBŚP opublikowało wizerunek mężczyzny podejrzanego o oblanie kwasem siarkowym jednego z mieszkańców Szczecina. Policjanci apelują do świadków zdarzenia o pomoc.

20 marca 2017 roku w centrum Szczecina przy ul. Obrońców Stalingradu (po dekomunizacji ul. Edmunda Bałuki) nieznany sprawca oblał twarz i ciało mieszkańca miasta stężonym kwasem siarkowym.

Policjanci ze szczecińskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego Policji opublikowali wizerunek sprawcy napaści. Funkcjonariusze apelują do świadków zdarzenia lub osób, które rozpoznają mężczyznę z nagrań o kontakt z CBŚP.

Jak zapewnia policja, gwarantuje pełną anonimowość świadkom i osobom posiadającym informacje na jego temat.

Kontakt:

504-316-057 - całodobowo prowadzący śledztwo,
112 lub 997 - nr alarmowe,
(91) 821-68-10 - w godz. 7:30 - 15:30 sekretariat Wydziału do zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Szczecinie Centralnego Biura Śledczego Policji.

Więcej o:
Komentarze (60)
Szczecin. Oblał mężczyznę kwasem siarkowym. Wizerunek sprawcy
Zaloguj się
 • goborrr

  Oceniono 26 razy 20

  Rozmawia przez telefon. Wiadomo gdzie jest kamera która go nagrała. Wiadomo kiedy - którego dnia, o której godzinie, minucie, sekundzie, milisekundzie. Serio nie można sprawdzić logów pobliskich BTSów, żeby mieć jego numer telefonu? Skoro dał się nagrać na monitoring to raczej sprytny nie jest, więc telefon pewnie ma rejestrowany...

 • smiki48

  Oceniono 20 razy 14

  mamy super sprawną policję. prawie trzy miesiące zastanawiania się czy upublicznić wizerunek podejrzanego. W tym czasie wszystkie systemy monitorujace zostały już wykasowane. Widać, że policjantom się nie śpieszy i ich głównym celem jest dorwanie do wypasionej emerytury aby w wieku czterdziestu paru lat móc się wylegiwać tygodniami na egipskich plażach. Łapanie przestępców tylko przeszkadza osiągnięciu głównego celu.

 • yuo7leo9

  Oceniono 9 razy 7

  Parkany były zajęte pilnowaniem miesiączek Kaczki?

 • saviour

  Oceniono 11 razy 7

  Koleś najprawdopodobniej właśnie składa sandwiche gdzieś w południowym Londynie i włos mu z głowy nie spadnie - komuś się przydał. Nie wiemy nic o ofierze, ale mało kto naprawdę zasługuje na tak podłe oszpecenie - naprawdę mało kto. Obrzydliwy orientalny proceder,

 • szlachcic

  Oceniono 21 razy 7

  Rysy twarzy przypominaja pisowskiego katolika a nie muslima
  Ale zapewne to kamera jest jakas do d....., bo to w kraju JPII nie mozliwe

 • marcinsliwinski

  Oceniono 12 razy 6

  Przypomina mi Patryka Jakiego, kiedy był młodszy.

 • stokrotkax26

  Oceniono 4 razy 4

  W marcu 2017 oblal kwasem, a w czerwcu rok pozniej publikuja jego zdjecie? To odczytanie zapisu kamery zajelo 15 miesiecy?? To jakis zart? Pzez rok to on juz mogl utlenic sobie wlosy, zmienic kolor oczu albo w ogole wyemigrowac na drugi koniec swiata. Jaja sobie ktos robi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX