Ruda Śląska. Pseudokibice z pałkami zaatakowali uczniów. Dwie osoby trafiły do szpitala

Grupę uczniów szkoły sportowej w Rudzie Śląskiej napadli pseudokibice. Dwie osoby trafiły do szpitala. Policja szuka sprawców.

Do ataku doszło we wtorek ok. godz. 10 w Rudzie Śląskiej. Jak podaje "Dziennik Zachodni" grupa uczniów wracała do szkoły z zajęć sportowych. W okolicach kompleksu sportowego Burloch Arena na uczniów rzuciło się kilku pseudokibiców w kominiarkach. Mężczyźni bili młodych ludzi pałkami teleskopowymi. 

Atak pseudokibiców w Rudzie Śląskiej. Poszukiwania trwają

W ataku ucierpiało dwóch chłopców w wieku 15 lat, przetransportowano ich do szpitala w Chorzowie. Napastników cały czas poszukuje policja. - Policjanci analizują nagrania z monitoringu i przesłuchują świadków - powiedział "Dziennikowi Zachodniemu" asp. Arkadiusz Ciozak. 

Jak informują lokalne media, napadnięci uczniowie mówią o 3-4 napastnikach, z kolei świadkowie zdarzenia twierdzili, że było ich nawet 10.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Komentarze (129)
Ruda Śląska. Pseudokibice zaatakowali grupę uczniów
Zaloguj się
 • norbertrabarbar

  Oceniono 94 razy 78

  Dziękujemy ci PiS za to, że podniosłeś tych ludzi z kolan i przywróciłeś im godność
  - do tej pory chowali się po lasach, a teraz wiedząc, że rząd ich popiera nie wstydzą się pokazać na mieście.

 • puuchatek

  Oceniono 73 razy 63

  Bohaterowie! Patrioci! Na pewno robią piękne, patriotyczne oprawy na stadionach! I na pewno składają kwiaty na grobie Powstańców Śląskich i w ogóle robią mnóstwo dobrych i pożytecznych rzeczy!

  A ci uczniowie to na pewno byli z totalnej opozycji, więc im się należało, prawda, panie Brudziński? Nie popieramy, ale rozumiemy, zgadza się?

 • cezar85

  Oceniono 41 razy 39

  ''Policja szuka sprawców."

  HAHA

  a na dowód mogą pokazać kulsona

 • fduczyc

  Oceniono 39 razy 31

  żołnierze dojnej zmiany biją przyszłe elyty

 • takaprawda2015

  Oceniono 31 razy 29

  Czy Matołuszek Morawiecki podziękował już tym "prawdziwym POLAKOM" za piękną oprawę??

 • g.lesio

  Oceniono 33 razy 29

  Do tego doszło przez popieranie od kilkunastu lat tego typu "patriotów" przez obecne władze, że ci bandyci czują się zupełnie bezkarni. Na stadionach jak i na ulicach całego kraju odbywają się "potyczki" pomiędzy grupami kretyńskich osiłków mieniących się kibicami poszczególnych klubów a władze z tym nic nie robią i dopiero ofiary śmiertelne jak to było ostatnio z kibolami Ruchu wywołują jakieś działanie. Doszło do tego, że tego typu incydenty odbywają się w środku dnia w centrach miast a sprawców nie daje się wykryć. O pobazgranych szpetnymi napisami i innymi bazgrołami murach już nawet nie wspomnę. Ciekawe kiedy wreszcie ktoś naprawdę skutecznie zacznie z tym walczyć bo kolejne władze kończą jedynie na obietnicach, że zrobią z tym porządek a zjawisko jedynie się nasila.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX