Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera 3 czerwca. Jakie prezenty dostaną najmłodsi uczestnicy pikniku?

Dzień Dziecka 2018. Jak co roku z tej okazji premier zaprasza do swojej kancelarii wszystkie dzieci. Co się dzieje podczas takiego wydarzenia?

Dzień Dziecka 2018. Piknik w Kancelarii Premiera odbędzie się w niedzielę 3 czerwca

Jak zapowiada Biuro Prasowe Kancelarii Premiera, tegoroczne obchody Dnia Dziecka odbędą się na terenie ogrodów kancelarii 3 czerwca, w niedzielę. Wydarzenie to ma przybrać formę pikniku rodzinnego i odbywać się pod hasłem „Kto Ty jesteś? Polak mały!”, nawiązującego do 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Piknik rodzinny ma trwać od 10:30 do 16:60.

Gowin proponuje wywrócenie systemu wyborczego. Dodatkowe głosy za każde dziecko >>>

Dzien Dziecka w Kancelarii Premiera 2013. Donald Tusk w otoczeniu dzieciDzien Dziecka w Kancelarii Premiera 2013. Donald Tusk w otoczeniu dzieci Fot. Agata Grzybowska / Agencja Gazeta

Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera. Jak wyglądały takie wydarzenia w poprzednich latach?

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w Kancelarii Premiera będą szóstym tego typu wydarzeniem. W poprzednich latach organizatorzy dbali o to, aby mali jubilaci nie mieli czasu na nudę. Wśród atrakcji zorganizowanych przez Kancelarię w zeszłym roku można wymienić m.in. pokaz takich pojazdów jak wóż strażacki czy karetka wojskowa, warsztaty kulinarne, malowanie twarzy czy zawody sportowe. Podczas pikniku rodzinnego w Kancelarii Premiera rozdawano też drobne upominki – w poprzednim roku było to ok. 5000 sztuk wiatraków i lizaków z logo KPRM.

 

Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego. Rocznie ginie w Polsce siedem tysięcy dzieci >>>

Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera 2015. Premier Ewa Kopacz podczas 'House of Kids. Sezon 3: Bezpieczne dzieci'Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera 2015. Premier Ewa Kopacz podczas 'House of Kids. Sezon 3: Bezpieczne dzieci' Fot. Agata Grzybowska / Agencja Gazeta

Dzień Dziecka – krótka historia święta wszystkich dzieci

Dzień Dziecka to święto, które zostało ustanowione w 1954 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ). Celem tego święta jest rozpowszechnianie wiedzy i ideałów związanych z prawami dziecka, które zawarto w Karcie Narodów Zjednoczonych. Co ciekawe, Dzień Dziecka obchodzony jest w różne dni w roku w różnych krajach członkowskich ONZ. W Polsce, podobnie jak w innych byłych państwach bloku wschodniego Dzień Dziecka obchodzimy co roku 1 czerwca.

Morawiecki: Rodzice otrzymają po 300 zł na każde dziecko. Pierwsze przelewy już w sierpniu >>>

Więcej o:
Komentarze (24)
Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera 3 czerwca. Jakie prezenty dostaną najmłodsi uczestnicy pikniku?
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 13 razy 7

  Panie premierze Morawiecki aby sprawdziły służby bezpieczeństwa pochodzenie zaproszonych ? Czy nie ma wśród dzieciątek elementów wywrotowych. Czy w kieszeniach nie pochowają sprzętu powszechnie stosowanego do akcji protestacyjnych. Materacy, śpiworów. Bo teraz nikomu nie można ufać. Przyjdą, pobawią się i zostaną na miesiąc czy dwa..I trzeba będzie drani utrzymywać..

 • Oceniono 13 razy 7

  Wszystkie zaproszone dzieci oraz wnuki zaproszonych posłów sejmu otrzymają laptopy iPhony No a jedyny wybrany otrzyma quada firmy Honda oraz 3 tygodniowy opłacony pobyt w ośrodku wypoczynkowym w San escobar

 • pollion1

  Oceniono 13 razy 7

  Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera 3 czerwca….Wielkanoc też będzie jak zwykle w Boże Narodzenie
  Jaki premier takie święta, ponoć mają przenieść pierwszy maja na grudzień Kaczyński & Co już nad tym pracują w ramach dehumanizacji

 • loneman

  Oceniono 11 razy 5

  Gdzie rozance, biografie "wykletych", nowe wydanie Konstytucji?
  "Patrioci" slabo sie staraja :P..

 • dzidka17

  Oceniono 12 razy 4

  Jak zwykle dalszy ciąg kampanii wyborczej PISlamistów.Wczorajszy "wystęP' "pana" premiera był żenujący ,a jutrzejszy z pewnością będzie podobny .Mozna się spodziewać komunikatu o 300 zł. na wyprawkę szkolną dla każdego dziecka (może jeszcze nie wszystkie dzieci wiedzą ? :D :D :D) i oczywiście temat sztandarowy 500+ i opowieści ile to dla dzieci zrobił i będzie robił PIS .
  p.s. potraktowanie dzieci niepełnosprawnych w nieludzki sposób jjest papierkiem lakmusowym na empatię,wrażliwość społeczną i politykę prorodzinną tych HIPOKRYTÓW .
  Ciekawa jestem czy chociaż jedno dziecko niepełnosprawne "zaszczyci" swoją obecnością kinderbal u "pana" premiera , czy podobnie jak w przypadku likwidacji klas integracyjnych dzieci niepełnosprawne będą izolowane od dzieci zdrowych.
  Pewnie u premiera będą sami swoi (dzieci i wnuki PISlamistów)

 • fakiba

  Oceniono 12 razy 4

  Talerz pierogów i chorągiewkę dostaną , nic więcej

 • antropoid

  Oceniono 5 razy 3

  Bo wszystkie dzieci nasze są
  Balbina, Adrian, Krysia, Kulsoooooon...

 • BOBUŚ JULEK

  Oceniono 4 razy 2

  wszystkie dzieci , a później się okaże że wstęp mieli tylko dzieci pisoHOŁOTY

 • antropoid

  Oceniono 6 razy 2

  NAJWIĘCEJ jak zwykle dostanie mały Tadzio z Torunia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX