Sylwetka atletyczna, 180 cm wzrostu, tatuaże. 39-letni "Misiek" ścigany jest listem gończym

Policjanci CBŚP z Krakowa poszukują 39-letniego Pawła Michalskiego ps. "Misiek" lub "Gruby". Mężczyzna ścigany jest za przestępstwa narkotykowe na podstawie listu gończego wystawionego przez małopolskich śledczych. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji poszukują 39-letniego Pawła Michalskiego ps. "Misiek” lub "Gruby”. Mężczyzna jest ścigany na podstawie listu gończego, który został wystawiony 24 maja 2018 roku przez Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie, w związku z podejrzeniem o popełnienie szeregu przestępstw narkotykowych.

Poszukiwany urodzony w 1979 roku w Krakowie ma około 180 cm wzrostu, sylwetkę atletyczną, włosy krótkie, koloru ciemny blond. Cechą charakterystyczną są tatuaże znajdujące się na lewym ramieniu i klatce piersiowej.

Poszukiwany Paweł Michalski ps. 'Misiek' lub 'Gruby'Poszukiwany Paweł Michalski ps. 'Misiek' lub 'Gruby' Fot. CBŚP

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty z CBŚP w Krakowie lub telefoniczny pod numerem (12) 61-56-100, w godz. 8:00-16:00, całodobowo 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej krakow.cbsp@policja.gov.pl.

Policja przypomina, że za pomoc poszukiwanemu, czy zacieranie śladów przestępstwa grozi kara od 3 miesięcy do lat 5 więzienia.


 

Więcej o:
Komentarze (98)
39-letni Paweł Michalski ps. "Misiek" poszukiwany listem gończym
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 18 razy 12

  Ten co nożami rzucał we włoskich piłkarzy. Mazurek rozumie..

 • jxl82

  Oceniono 27 razy 11

  Twarz nie skażona myśleniem, wzrok rozpaczliwie wypatrujący rozsądku. Wymarzony kandydat na Billboard wyborczy PIS.

 • hristomoltisanti

  Oceniono 10 razy 10

  Kibic wyklęty . Pieśni będą o nim śpiewać , po morzach będą pływać statki nazwane jego imieniem... Na jego miejscu ubrałbym patriotyczną koszulkę np. GRUNWALD 1410 PAMIĘTAMY ! I udałbym się na Nowogrodzką ...

 • Dominik Jarych

  Oceniono 10 razy 10

  Wygląda jak senator i myśliwy z PiS w jednym. Taki Szyszko 0.2.

 • maxxx35

  Oceniono 20 razy 8

  Mąż zaufania PIS w lokalu wyborczym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX