Córka Janusza Korwin-Mikkego skazana za posiadanie heroiny. Polityk komentuje: To jej sprawa

Córka Janusza Korwin-Mikkego została skazana za posiadanie heroiny i jazdę autem bez uprawnień na 1,5 roku ograniczenia wolności oraz 30 godzin prac społecznych miesięcznie - informuje Wirtualna Polska.

Sprawa dotyczy wydarzeń z kwietnia 2017 roku, gdy Korynna K.-M. została zatrzymana do kontroli drogowej. Policjanci znaleźli przy niej heroinę (0,22 g), okazało się też, że kobieta nie ma uprawnień do prowadzenia samochodu.

Korynną K.-M. zajęła się prokuratura, a w maju - jak donosi Wirtualna Polska - zapadł prawomocny wyrok. 30-letnia kobieta, córka Janusza Korwin-Mikkego, została skazana na 1,5 roku ograniczenia wolności oraz na 30 godzin prac społecznych miesięcznie. Oprócz tego ma zapłacić ponad 3,3 tys. zł za koszty sądowe.

Taki sam wyrok zapadł już w lutym, ale obrońca kobiety wniósł sprzeciw, który został cofnięty 10 maja, a wyrok się uprawomocnił.

- To jej sprawa, jest osobą dorosłą. Rozmawiałem z nią na ten temat. Ale powtarzam, jest osobą dorosłą - tak skomentował wyrok w rozmowie z WP były europoseł Janusz Korwin-Mikke.

O córce Korwin-Mikkego zrobiło się głośno wcześniej, bo w 2014 roku, gdy została ukarana mandatem w wysokości 500 zł za próbę kradzieży w warszawskim hipermarkecie.

Witam, tu Michał Protaziuk. Widzę, że lubisz wiedzieć więcej. Dlatego wypróbuj nasz nowy newsletter >>>

"Jesteś obrzydliwą, szowinistyczną świnią" Korwin-Mikke zszokował brytyjskich dziennikarzy

Więcej o:
Komentarze (206)
Córka Janusza Korwin-Mikkego skazana za posiadanie heroiny
Zaloguj się
 • chesterfield89

  Oceniono 63 razy 31

  Abstrahując od politycznej oceny Korwina, tutaj ma w 100% racje. Jest dorosła, i jej ocena prywatnych czynów nie powinna wpływać na opinię wobec jej ojca (którą trudno mieć pozytywną). Podobnie jak wyciąganie teczek o ojcach obecnych polityków z czasów PRL.

 • wiarus25

  Oceniono 34 razy 24

  Biedna, gdyby się nazywała Dubieniecki zaraz by była wolna.

 • pan.szklanka

  Oceniono 34 razy 20

  Przecież to niemożliwe, żeby miała heroinę. Heroina jest nielegalna.
  Korwin powinien wykorzystać sytuację, aby zadać pytanie ile kosztuje nas złudzenie, że w tym kraju nie ma narkotyków, bo są nielegalne. Dlaczego zysk z ich dystrybucji państwo oddaje mafii.

 • 3miastoorg

  Oceniono 19 razy 15

  Koleś zna się przecież na wychowaniu dzieci. Napisał o tym książkę. No i o paru innych rzeczach też napisał, bo się zna.

 • pruch15

  Oceniono 31 razy 13

  Życie weryfikuje pseudo autorytety, prawda " jej sprawa" ale niedaleko pada jabłko ...... Głosując na takich populistów jak Korwin czy Kukiz , nie mówiąc o największym Polskozbawie zastanówcie się na kogo tak naprawdę głosujecie, jakie wartości wniosą do naszego życia. Polskozbaw zrobił z Polski twór , który mógłbym jedynie porównać do wyrobów czekoladobodobnych - karykaturę państwa. :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX