Auto nagle skręciło, stanęło i zgasiło światła. Policjanci wyczuli, że coś tu nie gra

Policjanci z łódzkiej drogówki podczas nocnego patrolu zauważyli Mercedesa, którego kierowca widząc radiowóz gwałtownie skręcił w jedną z ulic, a potem stanął i wyłączył światła. Funkcjonariusze wyczuli podstęp.

40-letni kierowca jadący Mercedesem ulicami Łodzi w nocy ze środy na czwartek na widok policyjnego patrolu skręcił gwałtownie w ulicę Suwalską. Tam zaparkował auta i zgasił światła.

Policjanci nie dali się jednak zwieść i postanowili skontrolować mężczyznę. Okazało się, że ma w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Lista przewinień 40-latka może być jednak dłuższa.

"Podczas przeszukania policjanci znaleźli wagi, strzykawki oraz liczne środki chemiczne, które zostały zabezpieczone do specjalistycznych badań" - informuje łódzka policja.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co może trafić do więzienia nawet na dwa lata. Niewykluczone jednak, że po przebadaniu znalezionych w aucie substancji zarzuty zostaną rozszerzone.

Korzystając z telefonu za kółkiem, zwiększasz ryzyko wypadku aż 23 razy

Więcej o:
Komentarze (65)
Łódź: Kierowca skręcił, stanął i wyłączył światło. Policyjna kontrola
Zaloguj się
 • wooki74

  Oceniono 28 razy 16

  ale matoł..jechałby dalej spokojnie toby się nim nie zainteresowali. Zwyczajnie spękał nerowo. Oczywiście jeszcze większym idiotą trzeba być, żeby prowadzić auto po alkoholu...

 • krynolinka

  Oceniono 22 razy 8

  Widzę podpowiedź jak uniknąć ewentualnej kontroli.
  Nie skręcać, nie stawać i nie gasić..;-)

 • xynat

  Oceniono 12 razy 6

  Klasyczny przykład na potwierdzenie przysłowia "na złodzieju czapka gore". Człowiek z brudnym sumieniem zachowuje się irracjonalnie, podejrzanie. Nerwowe rozglądanie, nagłe skręty na widok policjanta itp. Oczywiście ą też tacy, którzy np. z pełnym plecakiem amfy perfekcyjnie udają turystę i jeszcze bezczelnie podejdą do policjanta aby spytać o drogę :)

 • Black Swan

  Oceniono 20 razy 6

  "gwałtownie skręcił w jedną z ulic, a potem stanął i wyłączył światła. Funkcjonariusze wyczuli podstęp."

  ależ bystrzaki... Jak oni doszli do takiego wniosku... Jestem pod wrażeniem ponadprzeciętnej inteligencji tych policjantów...

 • tomasz.rze

  Oceniono 7 razy 5

  Gdyby sam podjechał do patrolu, zatrzymał go i zapytał policjantów o drogę do dzielnicy, w której chce się sprzedać lewy towar, na pewno by mu pomogli i życzyli szerokiej drogi...
  "a tak, to kicha" - jak stwierdził policjant Gajos w filmie "Fuks".

 • darek334

  Oceniono 6 razy 4

  Źle zrobił powinien zatrzymać sie z piskiem opon, wyskoczyć z auta oddać kilka strzałów ostrzegawczych w kierunku policji a potem odjechać kilka metrów dalej i schować się za drzewem i spokojnie przeczekać nikt by go nie ścigał

 • dobrylos

  Oceniono 4 razy 4

  Apeluję do Policji,aby Ci z drogówki z powodu mozliwosci pierwszego kontaktu z uzbrojonymi bandytami których jest u nas coraz wiecej ,mieli obowiazek noszenia kuloodpornej kamizelki.

 • patatajmiauhau

  Oceniono 16 razy 4

  Przez chwilę myślałem, iż Herr Redaktor popełnił błąd pisząc, że inkryminowany kierowca mercedesa „zaparkował auta”, ale skoro miał on ponad 1 promil to może rzeczywiście prowadził dwa samochody naraz ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX