Komenda zdradził największe marzenie. "Chcę założyć rodzinę". Ćwiąkalski: "Są już chętne"

Tomasz Komenda nie krył szczęścia po decyzji Sądu Najwyższego. Jedna z jego wypowiedzi i komentarz do niej wywołały salwę śmiechu na sali konferencyjnej. Poszło o listy, jakie otrzymuje jego mecenas.

Tomasz Komenda na konferencji po środowej decyzji Sądu Najwyższego (uchylono wyrok i uniewinniono go po 18 latach spędzonych w więzieniu), mówił, co jest dla niego nowe po wyjściu na wolność.

Wspominał m.in., że dziwi go Wrocław, który przez te lata bardzo się zmienił. - Nie było na przykład KFC, to są takie małe rzeczy - powiedział. Inna nowość dla niego to smartfony i wszechobecny w codzienności internet.

- Facebooki, nie Facebooki, internet. Mam od dwóch miesięcy telefon, ale umiem tylko robić zdjęcia - opowiadał.

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Komenda będzie ubiegał się o odszkodowanie za 18 lat więzienia. "Więcej niż 10 mln zł"

"Marzę o założeniu rodziny". Ćwiąkalski: Już są chętne

Wśród planów na przyszłość wymienił wspólne wakacje z rodziną, a także walkę o odszkodowanie, za niesłuszne osadzenie. Wyznał przy tym, że marzy o założeniu rodziny. - Chociaż nikogo nie mam, to o tym marzę. Mam 42 lata, kiedy, jak nie teraz? - powiedział.

Wtedy wtrącił się reprezentujący go mecenas Zbigniew Ćwiąkalski, który wspomniał, że już otrzymuje listy od kobiet, które chętnie związałyby się z Komendą.

Nie zdradzę wielkiej tajemnicy, jak powiem, że chętne już się zgłaszają. Proszę sobie wyobrazić, że do mnie przychodzą listy z prośbami, no, różne dziewczyny są gotowe pana poznać. Nie wiem, czy one też myślą o odszkodowaniu, ale...

- powiedział Ćwiąkalski, wywołując śmiech na sali.

Czekamy na Wasze opinie pod adresem: listydoredakcji@gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (141)
Tomasz Komenda o zakładaniu rodziny. Ćwiąkalski: Są już chętne
Zaloguj się
 • ruchla

  Oceniono 72 razy 52

  Gratuluje Panie Tomku :) Ostrzegam jednak przed chętnymi, szczególnie przed znaną z pazerności tzw. wdowę smoleńska, Beatą G. Wszelkiego rodzaju odszkodowania rozpalają ją do białości.

 • krynolinka

  Oceniono 37 razy 27

  Kurcze, wycięte z życiorysu pół życia. Jakby ze śpiączki wyjść albo wrócić z lotu w kosmos. Świat w międzyczasie zupełnie innym się stał. Dziesięciu baniek pewnie nie dostanie, ale chociaż jedną trzecią z pewnością.

 • jackanapes

  Oceniono 41 razy 25

  Strzeż się pan, panie Tomku wdów (zwłaszcza tych smoleńskich), one kochają wyłącznie pieniądze.

 • pit1

  Oceniono 23 razy 23

  Pamiętać warto za czyjej kadencji jako ministra sprawiedliwości (Lech K.) zamknięto Kolędę po sfingowanym i niedbałym procesie.
  Miało być surowo i bez pobłażania - było. Zamknąć byle kogo byle zamknąć i odtrąbić sukces.

 • cezar85

  Oceniono 27 razy 21

  czas się zająć tymi, którzy go posadzili

 • kaktus47

  Oceniono 19 razy 17

  Życie mamy jedno. Nie ma pieniędzy, które cofną czas.

 • sloncenadnami

  Oceniono 21 razy 17

  Pan Tomek niech teraz będzie bardzo ostrożny, ale ma wsparcie w mamie, która wygląda na bardzo rozsądną kobietę oraz braci (swojego czasu udzielili wywiadu w jednym programie i muszę przyznać, że mężczyźni na poziomie). życzę powodzenia i z całych sił trzymam kciuki za powrót do normalności!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX