Komentarze (405)
Kaja Godek żąda zwolenienia pracownic Biura Analiz Sejmowych
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bojowniczka_hybrydowa

  Oceniono 18 razy 18

  No ja tam nie wiem, czy to nie podpada pod zwyrodnialstwo. Pani się lansuje na krzywdzie dziecka, które cierpi w milczeniu i nie może się poskarżyć, że matka je zaniedbuje.

 • zerozer52

  Oceniono 15 razy 15

  Godek to taki niewyskrobany podciep.

 • aia7

  Oceniono 14 razy 14

  Nie pani Godek je zatrudniała, więc niech nie ona je zwalnia! Wariatka! Cóż to za obrzydliwa, zawistna postać!

 • chi-neng

  Oceniono 16 razy 14

  Awansowala na prezydenta, premiera, czy marszalka Polski?! A moze prezesa sekty, na czas jego nieobecnosci?

 • kolo125

  Oceniono 13 razy 13

  no cóż widać wyraźnie, że te wszystkie pomioty pisuarowe, są coraz głupsze, podła dojna zmiana ! tfuuuu

 • zd46

  Oceniono 15 razy 13

  Już wylazła pani ze "szczurzej nory"? Gdzie jest pani wsparcie dla matek i już dorosłych niepełnosprawnych? Może to pani powinna tez tam strajkować, jako "szczególnie niepełnosprawna umysłowo"? Człowiek jest istotą myślącą ale pod warunkiem, że jest człowiekiem. Pani jest typową "jarmarczną przekupą sprzedającą stare ciuchy". Pani Godek, niebo się powinno nad panią zlitować, jest pani taka "biedna i musi łazić".

 • marywil2012

  Oceniono 15 razy 13

  No coż a ja żądam żeby ustąpiła ze stanowiska w radzie nadzorczej spółki skarbu państwa Warszawskich Zakładów Mechanicznych PZL-WZM., którą dostała od pis, KObieta ta bierze udział w korupcji politycznej. Nie tylko nie ma prawa zwalniać ludzi, którzy mają inne poglądy, bo tu nawet nie o poglądy chodzi tylko o to, że zwrócono w analizie prawnej uwagę na ryzyko złamania prawa. kolejna bolszewicka ideolożka powołująca się na prawo do życia, która chce wszystkim uregulować życie.

 • buraczyk

  Oceniono 13 razy 13

  Słyszałem że ona gdzieś pracuje na ciepłej posadce a ja ją widzę wszędzie tylko nie w pracy.

 • jan-ru

  Oceniono 13 razy 11

  Demokracja pełną parą,myślisz inaczej niż ta baba to do zwolnienia,ohyda .Babsztyl nie rozumie że to rozwija podziemie aborcyjne ,tak samo jak zamknięte sklepy z wódą przyczynią się do powrotu melin,większa akcyza na papierochy przyczynia się do rozwoju mafii papierosowo-celniczej.

 • Megg Black

  Oceniono 11 razy 11

  Zwyrodniała,sadystyczna psychopatka z upośledzonym ośrodkiem empatii.

 • antykaczysta40

  Oceniono 13 razy 11

  Dzisiaj chce zwolnić. Jutro rozstrzelać. Rozkręca się. Władza uderzyła jej do głowy ewidentnie.

 • ktarka1

  Oceniono 11 razy 11

  Jestem z natury spokojny lecz gdy słyszę lub czytam o ludziach tak chorych psychicznie ( bo to są członkowie sekt , a każda sekta składa się z ludzi z dużymi deficytami ) to nie chce mi się żyć

 • cozano

  Oceniono 13 razy 11

  Nawet Arabia Saudyjska powoli liberalizuje powoli swoje prawa, natomiast w Polsce pędzimy w stronę radykalizmu religinego.

 • jael53

  Oceniono 13 razy 11

  Haniebny jest sposób traktowania kobiet. Haniebny jest system pomocy niepełnosprawnym i chorym. Haniebne jest, ze ton w życiu publicznym nadaje ten, kto bardziej bezczelny. haniebne jest zastraszanie ludzi, którzy myślą.

 • za.czwartym.kalafiorem.w.lewo

  Oceniono 11 razy 11

  Za tzw. PRL-u symbolami tępoty w sejmie byli Albin Siwak i Zofia Grzyb.
  Stanisław Pięta i Kaja Godek są ich znakomitymi następcami.

 • zabiszcza

  Oceniono 11 razy 11

  Hańbą dla Polski jest pani Godek.Powinna siedzieć w sejmie i wspierać matki i ich niepełnosprawne dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co za okropna kobieta. Jak jej nie wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Saren Master

  Oceniono 11 razy 11

  Na trzecim zdjęciu widać kto chce z nią jeszcze rozmawiać.
  dziękuje dobranoc

 • zd46

  Oceniono 12 razy 10

  Ona żąda, jaka "pożadliwa niewiasta" ale co zrobić taki ma charakter. Polską potrząsa każdy kto mocniej tupnie: Elbanowscy, Godek, Rachoń w TVP, Janigery, Misiewicze, dwie nałoznice Edgara,Żalki, td, itd

 • hrabia_onejski

  Oceniono 10 razy 10

  Co to jest Godek?
  Idąc tokiem rozumowania tego Godka, to żadam zamknięcia jej na Oddziale dla Intelektualnie opóźnionych. Nie lubię tępych ludzi.

 • nuclearsnake

  Oceniono 10 razy 10

  pod projektem całkowitego zakazu aborcji podPiSało się kilkaset tysięcy nawiedzonych i oni chcą odbierać podstawowe prawa dla kilkudziesięciu milionów Polaków? a ilu z tych sygnatariuszy jest w stanie zajść w ciążę? zmuszają ludzi do czegoś, czego sami nigdy nie doświadczą, łatwo się w takim razie podPiSuje wyrok na innych, co do "życia i rodziny" to tzw. "obrońcy życia" w praktyce udowodnili gdzie dokładnie mają to życie i ich rodziny, a jeśli Godek faktycznie chce zwalniać ludzi z pracy ze względów ideologicznych to jej miejsce jest w więzieniu jako zwyczajnej faszystki

 • Michał Kokot

  Oceniono 12 razy 10

  ta princesa godek zajmuje sie wszystkim tylko nie swoim dzieckiem-wywalic ja na zbity pysk hipokrytke

 • magdolot

  Oceniono 10 razy 10

  A może ktoś wreszcie zwolni Kaję Godek?! Tej już pani dziękujemy.

  Brawo panie z BAS! Czytając ich opinię nie mogłam uwierzyć własnym oczom, bo zbyt mocno odwykłam od normalności, szczególnie w wykonaniu państwowych urzędników. Pani Bień i pani Osiecka-Chojnacka ratują resztki honoru Sejmu. Chapeau BAS dla ich odwagi cywilnej.

 • tojo

  Oceniono 10 razy 10

  Przerażające... Czy ta kobieta nie widzi do czego chce doprowadzić. Czy tak chce działać całe to środowisko? zwolnić ekspertów bo wydali opinie , która jej się nie podoba. I co dalej? zwolnić sędziego , który wydał wyrok nie po naszej myśli, zwolnic policjanta, który nie chciał wykonać rozkazu sprzecznego z prawem, zwolnić nauczyciela , który uczy czym jest teoria Darwina itd.....

 • art_102

  Oceniono 9 razy 9

  Proszę NIE PISAĆ o Godek, o jej protestach, apelach i jej pie...niu bo tylko zwiększacie jej popularność i pomagacie dotrzeć jej agitce do większej ilości ludzi Śmierc w eterze, to jest sposób na takie osoby. Bez mediów wiele nie zdziała, a Wy, nawet ją krytykujeąc, zwiększacie jej popularność.
  Tego typu arogancję i prymitywne dojenie naiwnych, trzeba po prostu olać, wtedy stanie się tylko osiedlowym tworem.
  Godek wykorzystuje niepełnosprawność i religię wyłącznie do dojenia kasy, jak ją faktycznie obchodzi ich los, każdy się może przekonać naocznie w sejmie.

 • tadjan

  Oceniono 11 razy 9

  no proszę, qviszcze już rządzi...

 • ewulka987

  Oceniono 11 razy 9

  Zdobycie 830 tys.podpisów organizowane w kościołach ,a wśród nich same nawiedzone babuleńki i staruszkowie ,którzy zastraszeni przez prowincjonalnych ,krzyczących duchownych żądnych władzy nie tylko wśród swych owieczek ,ale też w całym państwie ,by narzucać swoją wolę wszystkim Polkom ,niewierzącym także. Czy to już państwo fanatyków katolickich ? Kaja Godek to HIPOKRYTKA do kwadratu ,to kobieta zimna ,nieczuła na ból i cierpienie, niepomagająca ludziom w potrzebie i powinna jako zły przykład zniknąć z życia publicznego.

 • iwonazetka

  Oceniono 9 razy 9

  Chciałabym wiedzieć, w którym momencie panie z BAS nie miały racji. Godek walczy o ten 1000 legalnych aborcji i udaje, że setki tysięcy nielegalnych terminacji ciąży nie mają miejsca.

 • pregierz

  Oceniono 9 razy 9

  Godek ordo iurisowa katofaszystka!! Rzygać mi sie chce jak ja widze.

 • cah50

  Oceniono 9 razy 9

  Ty nie jesteś głupia , ty jesteś bardzo głupia !!!!!

 • jakub13579

  Oceniono 9 razy 9

  A kto to wpuścił do Sejmu ? Przecież wszystko zabarykadowane i policja strzeże praworządności.

 • wagadudu

  Oceniono 9 razy 9

  Down-celebrytka znowu szaleje? Mściwości nigdy dość...

 • pawel1235

  Oceniono 9 razy 9

  Skrajnie zdemoralizowana ta Kaja.

 • magwol2

  Oceniono 9 razy 9

  Czy ja tez mogę zażądać zwolnienia urzędnika, bo mi się jego poglądy nie podają? Dam głowę ze w pisowskiej administracji jest więcej takich którzy nie podobają się mi i tysiącom moich współobywateli a nie tylko samej pani Godek.

 • Van der Seck

  Oceniono 11 razy 9

  Gdyby Kaja Godek nie miala pana Boga  i jego wytycznych (=przykazan) w d..., bralaby pod uwage, ze: 1. wszyscy po to dostalismy wolna wole, by z niej korzystac i byc potem z niej rozliczanymi kazdy za siebie i swoje czyny; 2. ze nikt nie kaze wiernym i innym robic aborcji - to ich wlasna decyzja. Oznacza to, ze od dluzszego czasu p. Godek wchodzi z buciorami w kompetencje Szefa i popelnia w trybie ciaglym jeden z 7 grzechow glownych, objawiajac swa PYCHE, ze WIE LEPIEJ. Nie tylko od ludzi, jak powinno sie ten temat rozgrywac, ale i od Boga... Dodatkowo, p. Godek bedac zapewne osoba wierzaca, orientuje sie w tej kwestii, a mimo to, popelnia ten grzech dalej - co oznacza brak poprawy. Podsumowujac: p. Godek nie ma obecnie prawa np. do uczestniczenia w Komunii Sw., bo niespowiadanie sie ze swojej pychy lub ciagly brak poprawy uniewazniaja kazda spowiedz. Brak spowiedzi to niemoznosc pojscia do Komunii, chodzenie do Komunii bez odpuszczenia win, to kolejny grzech, a calosc zachowan ma znamiona grzechu ciezkiego. Charakteryzuja go trzy elementy: "musi dotyczyc materii powaznej, byc popelniony z pelna swiadomoscia i przy calkowitej wolnosci".  Wszystkie trzy punkty sa spelnione w tej sprawie, wiec p. Godek zyje jako katoliczka w ciaglym grzechu ciezkim i bedzie w nim zyla tak dlugo, dopoki nie odpusci. Amen. Ps. Wiernych prosze o sprawdzenie mojego wywodu na zimno, od strony faktow religijnych. Bog kazal rozwijac sie w wierze, a nie tepo podazac za takimi falszywymi prorokami jak Godek.

 • Oceniono 9 razy 9

  znalazłaś się laleczko? i znowu bredzisz zamiast pomagać potrzebującym.

 • rattus-rattus

  Oceniono 9 razy 9

  Godek... to ta specjalistka od wytrysków? To jest, wtrysków, chciałem powiedzieć.
  Nie wiedziałem, że zna sie również na eugenice i socjologii. Człowiek Renesansu, szacun!

 • punter

  Oceniono 11 razy 9

  Godek, Elbanowscy ... skąd się takie coś bierze ? niekochane dzieci ? wujek się do niej w dzieciństwie dobierał ? przedszkolanka tłukła skakanką ? no to musi być chyba jakiś uraz z dzieciństwa bo wprost na upośledzonych nie wyglądają.

 • mateo

  Oceniono 11 razy 9

  Uwolnij nas od siebie kretynko. Zrób sobie lobotomię i będzie spokój.

 • nekaj

  Oceniono 11 razy 9

  mam nadzieję że autorki ją oskarżą za zniesławienie

 • tedek1

  Oceniono 11 razy 9

  Pani Kaja zapomniała o jednej waznej istocie organów panstwa:
  "bezstronnosc i obiektywizm"

 • sprocket74

  Oceniono 9 razy 9

  Tak z czystej, ludzkiej ciekawości zastanawia mnie jedna rzecz: ta pani jest cyniczna i wyrachowana (postanowiła zrobić karierę głosząc radykalne poglądy) czy jest po prostu, zwyczajnie głupia?

 • uutek

  Oceniono 9 razy 9

  Pani Godek jest umysłowo niezależna od logiki.

 • polityk_prywatny

  Oceniono 9 razy 9

  Niech się Godek cmoknie w środek

 • alpepe

  Oceniono 9 razy 9

  Ja to jednak jestem prymitywna, patrzę na nią i zastanawiam się jak jeden ekspert w telewizji publicznej, kto toto ru.a? Przecież ta baba jest tak potwornie głupia, zła i cyniczna, że wszyscy powinni się od niej trzymać z daleka, a tu jakiegoś dobiegacza znalazła.

 • tonieemail

  Oceniono 9 razy 9

  Gondek to sobie może żądać ale więcej rozumu dla siebie.

 • munkela

  Oceniono 8 razy 8

  Proponuje aby ta "bojowniczka" zaczela nareszcie byc prawdziwa matka swoich wlasnych dzieci !!!

  W wywiadzie, ktorego tematem bylo jej zatrudnienie w Radzie Nadzorczej WZM ( Warszawskie Zakłady Mechaniczne sa spolka panstwowa a Kaja ma zaledwie ukonczona szkole srednia ) "bojowniczka" powiedziala:

  " Poza jednym posiedzeniem rady, które wypadło dokładnie w terminie porodu mojego trzeciego dziecka, mam sto procent obecności na spotkaniach, nawet nie brałam macierzyńskiego, choć mogłam, wykonuję swoje obowiązki sumiennie i zgodnie z prawem."

  Troje dzieci, w tym jedno z zespolem Downa a "kochajaca mamusia" robi wszystko aby tylko byc na tyle daleko od nich na ile jest to mozliwe !!!

  Urodzila i na tym jej rola sie konczy ? Ludzki pasożyt lęgowy czyli mama-kukulka ?

  Maz Kaji, Jan, potrafil dzieci splodzic ale zarobic na nie nie potrafi ?
  W Polsce sa tysiace ojcow ktorzy pracuja na dwoch etatach i jakos zaden z nich od tego nie umarl !

 • gragos

  Oceniono 8 razy 8

  W jaki dobitny sposób uzmysłowić tej zażartej fanatyczce, że nie będzie decydowała o moralnych standardach kilkunastu milionów dorosłych polek i Polaków? Może jakieś pomysły?

 • mopsek

  Oceniono 12 razy 8

  Inkwizytor wstretne babsko bolszewicka hienna.
  Nie wszyscy sa tak glupi jak ta antypatyczna baba na uslugach czarnej mafii.

 • ewa5.0

  Oceniono 8 razy 8

  Źądac to ona sobie może,ale od swojego starego!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX