Był śpiący i włamał się do domu. Znalazła go w łóżku, ale do pobudki potrzebna była policja

Pijany 47-latek włamał się do cudzego domu w Szczytnie, po czym, jakby nigdy nic, położył się spać. Właścicielka zastała go w lokum po powrocie, a policja zanim go zatrzymała... musiała go obudzić, bo spał jak zabity. Mężczyźnie grozi do roku więzienia.

O tym, że w Szczytnie lepiej nie pozwalać sobie nawet na "drobne wyskoki" powinien wiedzieć każdy. Na policjanta, bądź też przyszłego funkcjonariusza łatwo tam się natknąć - mieści się tam Wyższa Szkoła Policji szkoląca przyszłych stróżów prawa.

Zapomniał o tym 47-letni mieszkaniec tego miasta, który w weekend majowy trochę "popłynął" i pod wpływem alkoholu wyłamał drzwi i wdarł się do jednego z mieszkań i w najlepsze poszedł spać.

Na intruza natrafiła właścicielka lokalu, która najpierw przeszła obok otwartych drzwi, zobaczyła też rozbitą szybę, a na koniec ujrzała 47-latka śpiącego w jej łóżku. Kobieta zadzwoniła wtedy na policję.

Dopiero funkcjonariuszom udało się wybudzić mężczyznę z głębokiego snu, policjanci czuli też od niego alkohol. 47-latek już wtedy tłumaczył, że nie wie, jak znalazł się w czyimś mieszkaniu, ponieważ nie pamięta po wypiciu zbyt wiele.

Mężczyzna mimo swoich wyjaśnień nie uniknie kary - po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut naruszenia miru domowego. Zgodnie z Kodeksem Karnym za takie przestępstwo grozi do roku więzienia.

Więcej o:
Komentarze (21)
Szczytno. Pijany włamał się do domu i zasnął. Obudziła go policja
Zaloguj się
 • scyplon_afrykanski

  Oceniono 8 razy 6

  Gość w dom, Bóg w dom.

 • krynolinka

  Oceniono 13 razy 5

  Wygodniś, przecież nie będzie po pijaku spał na ulicy. Noce jeszcze chłodnawe..

 • starblast

  Oceniono 5 razy 3

  Spał jak zabity to mogli go nie budzić tylko do trumny. Dopiero byłby ubaw gdyby się obudził :D

 • stanislaw.sk

  Oceniono 5 razy 3

  Szczyt pijackiej paranoi, ale...w Szczytnie się to działo, a mogło być i tak, że gdyby właścicielka wróciła do domu i zmęczona położyła się na swoim łóżku, mógł ją okazjonalnie zgwałcić...

 • archieil

  Oceniono 8 razy 2

  O.

  To jak typowy pisdopachołek.

  miał ochotę to się położył w sejmie na mównicy tylko policji nie ma jak wezwać bo tam też pisdopachołki co po pijaku nie miały ochoty na położenie się w bardziej dla pijaczka odpowiednim miejscu.

 • Oceniono 1 raz 1

  Za darmo miala chlopa w lozku i zadzwonila na policje?
  Dziwna jakas.
  Gdybym n.p. znalazl Dode spiaca w moim lozku, nigdy bym nie zadzwonil na policje.

 • francek4

  Oceniono 13 razy 1

  z wiarygodnych źródeł dowiedzieliśmy się że nie będzie żadnej kary dla tego pijaka
  dlaczego ?
  bo się okazał bardzo pożytecznym członkiem partii PIS-du ....

 • niko8472

  Oceniono 11 razy 1

  Nie pochwalam ale rozumiem, pana. Pani nie rozumiem, po wytrzewieniu moze bylby do uzytku, 47 lat to jeszcze nie uwiad starczy;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX