W Warszawie intronizowali Jezusa na króla Polski. "Sam Pan Jezus o to się upomniał"

W środę po południu w Warszawie grupa osób poprzez modlitwy oddała Polskę we władanie Jezusowi. Uroczystości przewodził ks. Stanisław Małkowski, który w 2014 r. odprawiał egzorcyzmy przed Pałacem Prezydenckim.

W środę po południu przy figurze Chrystusa Miłosiernego na rogu ul. Elekcyjnej i Górczewskiej odbyła się Wolna Elekcja Jezusa Chrystusa na Króla Polski.

"Sam pan Jezus w latach 30' o to się upomniał"

Ceremonię intronizacji Jezusa Chrystusa przeprowadził ks. Stanisław Małkowski. - To, iż uznajemy Maryję jako królową Polski, zobowiązuje nas, abyśmy również uznali Jezusa Chrystusa jako króla Polski - mówił duchowny. -  Sam Pan Jezus w latach 30' ubiegłego wieku o to się upomniał, do tego wezwał. To wezwanie jak dotąd nie spotyka się z należytą odpowiedzią. Chodzi o to, aby obie władze, i państwowa, i kościelna w sposób uroczysty wyznały: Jezu Chryste, jesteś królem Polski. Następnie wygłoszono "dobrowolny akt poddania się panowania Jezusa Chrystusa króla Polski".

W opisie wydarzenia organizatorzy wzywają do "poddania się Polski Panu Bogu i detronizacja człowieka zajmującego w swej grzesznej pysze tron należny Bogu". Samo spotkanie to "uroczysta i pokutna prośba narodu, aby na tron państwa polskiego powrócił dekalog".

Ks. Małkowski odprawia egzorcyzmy. Błaszczak: Opętanych jest wiele osób

Przypomnijmy, że kilka lat temu ks. Małkowski zasłynął odprawianiem egzorcyzmów. Odprawiał je przed Pałacem Prezydenckim w 4. rocznicę katastrofy smoleńskiej. W TVP Info głos na temat egzorcyzmów zabrał wówczas Mariusz Błaszczak. - Jesteśmy krajem, którego cywilizacja i kultura oparte są na chrześcijaństwie. Opętanych jest wiele osób. Nie mogę zacząć wymieniać nazwisk, bo mielibyśmy do czynienia z próbą stworzenia precedensu. My się po prostu modlimy - powiedział obecny szef MON.

Antoni Macierewicz tłumaczy, dlaczego protest w Sejmie zakończono dzięki Matce Boskiej Częstochowskiej

Więcej o:
Komentarze (1043)
Wolna Elekcja Jezusa Chrystusa na Króla Polski.
Zaloguj się
 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 136 razy 116

  Wszelkie możliwe religie, to największe zło jakie w czasie całej historii ludzkości zostało przez nią wymyślone i przez wieki doprowadzone do perfekcyjnego absurdu. Mnie nie kręci walenie czołem przed różnymi przedmiotami, kanibalistyczno-wampiryczne obrzędy ani schylanie karku przed wynaturzonymi zwyronialcami , których miejsce jest w kryminale.. Religie to najbardziej złowrogi system totalitarny , a największe imperium zbrodni to tzw. Watykański kościół katolicki, przez który rządzący usiłują zniewalać społeczeństwa, to totalny rynsztok jaki ludzkości zgotowali różnego typu pomyleńcy , jednak najważniejsze, że większość zaczyna to rozumieć.

 • anestezjolog1

  Oceniono 72 razy 64

  "W opisie wydarzenia organizatorzy wzywają do "poddania się Polski Panu Bogu i detronizacja człowieka zajmującego w swej grzesznej pysze tron należny Bogu".

  Czy chodzi tu o "w swej grzesznej pysze" Kaczynskiego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX