W Brzezinach dwie kobiety zaatakowały matkę z małym dzieckiem. "Dzieci rodzą dzieci!"

Najpierw zwyzywały, potem uderzyły i kopały. Młoda matka z Brzezin padła ofiarą dwóch obcych kobiet. Szuka ich policja.

24-letnia mieszkanka Brzezin pod Łodzią szła wieczorem przez park, gdy nagle rzuciły się na nią dwie obce kobiety - podaje TVN24. Najpierw zaczęły wyzywać, potem - uderzać w twarz i kopać, gdy matka przewróciła się. W końcu uciekły. 24-latka trafiła do szpitala z niegroźnymi obrażeniami. 2-letniemu dziecku nic się nie stało. 

Jaki był powód napaści? Napastniczki miały być zdenerwowane tym, że widzą młodą matkę i krzyczeć, że "dzieci rodzą dzieci". 

Poszkodowana kobieta dokładnie nie pamięta przebiegu zdarzeń. Szczegóły oraz tożsamość sprawców stara się ustalić policja. Zbierane są m.in. nagrania z monitoringu.

Według rysopisu, podanego przez 24-latkę, obie kobiety mają około 30 lat. Pierwsza - około 180 cm wzrostu; miała na sobie ciemne spodnie i żółtą koszulkę. Była - mówiła poszkodowana - "tęższa, ale nie gruba". Druga z napastniczek była niższa, ok. 175 cm wzrostu. Ma czarne włosy. Była ubrana kurtkę i czarne leginsy, a na biodrach miała "nerkę" Nike. 

Policja prosi, by wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o zdarzeniu, skontaktowały się pod numerem 112 lub 997, albo bezpośrednio z komendą policji w Brzezinach pod numerem  46 874 03 00.

Więcej o:
Komentarze (138)
Łódzkie. Podeszły do matki z małym dzieckiem i zaczęły bić
Zaloguj się
 • niko8472

  Oceniono 33 razy 29

  W sumie zazdroscic 24-letniej mamie ze sprawia wrazenie jakby jeszcze byla dzieckiem.

 • state77

  Oceniono 34 razy 28

  Jeszcze do niedawna granica wiekowa zezwalająca na sex wynosiła 12 lat. Gdzie??? W Watykanie!!!

 • pd2016

  Oceniono 29 razy 27

  Czyli w Polsce bijemy tych, którzy nam nie "leżą". Zaczęli narodowcy i prawdziwi patrioci, kontynuują kobiety w średnim wieku, bijąc młodsze. Teraz kolej na kolejarzy, żeby bili tirowców, w dalszej kolejności katolicy niewierzących. Ważne, co powie Prezes...

 • kaplan.raka.odbytu

  Oceniono 30 razy 26

  To nawet ciężko sensownie skomentować. Co ludziom w głowie siedzi, że rzucają się na matkę z małym dzieckiem...

 • paulproteus

  Oceniono 17 razy 13

  zapewne gorliwe katoliczki .. K... a zasmoleńszczą i zakrzyżują Naszą Polskę

 • fruqo3

  Oceniono 19 razy 11

  Prawdziwe Wolaczki wstały z kolan i ośmielone faktem, że w PiS-owskim państwie policjanci mogą mordować obywateli nie ponosząc odpowiedzialności, że można bezkarnie pobić w tramwaju człowieka za to ze mówi po niemiecku postanowiły wprowadzić swój porządek na ulicach.
  Teraz wystarczy że założą czarne koszulki z orłem i falangą, a odpowiedzialność poniesie pobita.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX