Rafalala zatrzymana w Warszawie. Prokuratura zajęła się szarpaniną z nastolatką

Policjanci z Komendy Stołecznej Policji zatrzymali performerkę i osobę transseksualną Rafalalę. Sprawa ma związek z udostępnionym przez nią filmem, na którym wyzywa, szarpie i oblewa kawą nastolatkę.

Jak informuje Radio Zet, policjanci zatrzymali Rafalalę we wtorek w Warszawie. Sprawą z 15-latką (niedawno dotarli do niej policjanci, by wyjaśnić zajście) zajmuje się też prokuratura.

Rafalala zamieściła nagranie w ostatni weekend na serwisie społecznościowym. Widać na nim, jak Rafalala stara się wymusić przeprosiny od nastoletniej dziewczyny, która miała się z niej śmiać. - Co cię, ku***, śmieszy?! - krzyczy. W pewnym momencie oblewa nastolatkę kawą. Szarpie ją i kontynuuje już po tym, gdy nastolatka próbowała odejść i rzuciła "przepraszam".  - Mów prawdę, ku***, przyznaj się - mówi Rafalala, po czym dziewczyna stwierdza, że chodziło o "śmieszny strój". - Idź. ku***, idiotko - rzuca na koniec.

ZOBACZ TEŻ: Beczek: Nie będę przepraszała za Rafalalę. Jest pseudocelebrytką, a nie reprezentantką osób LGBT

Brudziński: Wulgarny i agresywny transwestyta

Gdy nagranie zyskało rozgłos, sprawą zainteresował się szef MSWiA Joachim Brudziński, który komentował ją na Twitterze (wcześniej zapowiadał, że zajmie się nią policja).

"Fakt, że ktoś jest hołubionym przez celebrytów i niektóre media wulgarnym i agresywnym transwestytą nie immunizuje go przed konsekwencjach prawnymi jeżeli łamie prawo" - skomentował minister.

Czekamy na Wasze opinie pod adresem: listydoredakcji@gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (352)
Rafalala zatrzymana przez policję. Zaatakowała nastolatkę
Zaloguj się
 • comentarista

  Oceniono 76 razy 48

  Rafalala nie jest ani performerką, ani tym bardziej osobą transpłciową. To zwykły transwestyta, facet przebierający się za wyuzdaną kobietę. Nie przechodzi transformacji, nie ubiega się o korektę danych osobowych, nie poddaje leczeniu. Urzędowo i biologicznie jest mężczyzną. Oznacza to, że nie trafi do celi kobiecej. Policja tym typem powinna była zainteresować się już dawno.

 • alfalfa

  Oceniono 56 razy 34

  "Szarpanina" to wtedy gdy się szarpią dwie osoby. Tu mamy napaść dorosłego faceta na nieletnią. Napaść werbalną jak i fizyczną z bardzo błahego powodu.
  A.
  ps feministki jakieś dziwnie milczące gdy facet atakuję dziewczynę...

 • siwywaldi

  Oceniono 50 razy 30

  Cyt.:Policjanci z Komendy Stołecznej Policji zatrzymali performerkę i osobę transseksualną Rafalalę.
  =======================================================
  A co wy tacy delikutaśni?
  Póki co, to z punktu widzenia prawa, jest to facet, który choć może nazywać się nawet hipopotamem, to powinien być przedstawiony z imienia i pierwszej litery nazwiska.

  Nie mam nic przeciwko takim ludziom, ale proces zmiany płci w tym jego część prawna, przebiega stopniowo i wieloetapowo. I NIE MA tak, że np. przebrany za kobietę Mirek, ma od razu prawo wymagać, by inni zwracali się do niego per: pani Mirko

 • remislanc

  Oceniono 40 razy 24

  "Rafalala zatrzymana w Warszawie."
  Nie zatrzymana tylko ZATRZYMANY. Zbok w damskich szmatkach.

 • 45rtg

  Oceniono 41 razy 21

  Do listy zarzutów powinni dopisać filmowanie w pionie. Niech się ubiera, jak chce, ale ze zboczeniami trzeba walczyć.

 • mallerco

  Oceniono 36 razy 14

  Krótki słowniczek czersko-polski: "Szarpanina z nastolatką" - szarpały się wzajemnie ? Tak, jakbyście zamiast "pobicie" pisali "bójka".
  "Rzuciła 'przepraszam'" -nie rzuciła (ukradkiem, od niechcenia), ale przerażona brutalnym atakiem przepraszała napastnika.
  Mam nadzieję, że prokuratura rozważy także zarzut z art. 191 kk. (zmuszanie do określonego zachowania).

 • entymolog

  Oceniono 30 razy 14

  Damski bokser?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX