Rafalala zwyzywała i oblała kawą nastolatkę. Brudziński: Wulgarny i agresywny transwestyta

Policja zajmuje się sprawą Rafalali, performerki i osoby transseksualnej. Udostępniła ona nagranie, na którym widać, jak wyzywa, szarpie i oblewa kawą nastolatkę. Po wszystkim żąda przeprosin za śmianie się z niej. Głos zabrał szef MSWiA.

Nagranie zdarzenia zamieściła na serwisie społecznościowym sama Rafalala. Później zostało ono powielone i udostępnione, a także szeroko komentowane na Twiiterze. 

Widać na nim, jak Rafalala stara się wymusić przeprosiny od nastoletniej dziewczyny, która miała się z niej śmiać. - Co cię ku***a śmieszy?! - krzyczy. W pewnym momencie oblewa nastolatkę kawą. Szarpie ją i kontynuuje już po tym, gdy nastolatka próbowała odejść i rzuciła "przepraszam".  - Mów prawdę ku**a, przyznaj się - mówi Rafalala, po czym dziewczyna stwierdza, że chodziło o "śmieszny strój". - Idź ku**a idiotko - rzuca na koniec.

W kolejnym nagraniu Rafalala mówi, "niektórzy gratulują, niektórzy uważają, że przesadziłam" z zachowaniem wobec nastolatki. - Jestem impulsywna, jestem człowiekiem, nie robotem - dodaje. 

"Hołubiony przez celebrytów wulgarny transwestyta"

Kopiowane na różnych serwisach społecznościowych nagranie ma dziesiątki tysięcy wyświetleń. Głos zabrał minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński. Zapewnił, że "trwają czynności policji w tej sprawie". "Poleciłem Komendantowi Głównemu analizę tego materiału i podjęciu wszelkich działań prawnych wobec tego agresywnego osobnika" - dodał w innym wpisie.

"Fakt, że ktoś jest hołubionym przez celebrytów i niektóre media wulgarnym i agresywnym transwestytą nie immunizuje go przed konsekwencjach prawnymi jeżeli łamie prawo" - skomentował minister.

W innym wpisie krytykował dziennikarzy za zapraszanie Rafalali do programów.

W 2014 roku Rafalala udostępniła nagranie, na którym widać, jak popycha i policzkuje mężczyznę. Według jej relacji, nazwał on ją "tym czymś" i odmówił wynajęcia mieszkania, na co umówili się przez telefon.

Więcej o:
Komentarze (682)
Rafalala szarpała i oblała kawą nastolatkę. Głos zabrał Brudziński
Zaloguj się
 • kgra

  Oceniono 99 razy 85

  Widziałam ten filmik. Nawet jeśli ta dziewczyna się śmiała (prawdę mówiąc z wizerunku tej osoby ciężko się nie śmiać bo czy facet czy kobieta wygląda ... komicznie) to wystarczyło zwrócić uwagę. Tu doszło już do naruszenia nietykalności cielesnej i zastraszania i do tego dziecka (nastolatka to też dziecko). Nikomu nie wolno tak postępować.

 • krzepki.harry

  Oceniono 64 razy 48

  I bardzo dobrze, może trochę ustawią Rafałka, bo w głowie mu się przewraca.

 • dyzurny_troll_forum

  Oceniono 80 razy 42

  "Wulgarny i agresywny transwestyta" - popatrzyłem na tytuł i pomyślałem "co znowu Krystyna P. odwaliła!? A tu takie zaskoczenie...

 • pan.szklanka

  Oceniono 92 razy 42

  "Wulgarny i agresywny transwestyta" bardziej kojarzy się z rzecznikiem prasowym PiS.
  Nie popieram, ale rozumiem.

 • ben.zilbersztajn

  Oceniono 40 razy 32

  Tranzystor Rafalala tak naprawdę w dowodzie ma płeć męską i męskie imię. Jest w rzeczywistości trzydziestosiedmioletnim pederastą noszącym damskie ubrania, pochodzącym ze znanej w Siedlcach patologicznej rodziny z problemami alkoholowymi. Sam o sobie twierdzi, że jest artystką i "kobietą z penisem". A tak naprawdę jest homoseksualną męską prostytutką. Jego oferty i reklamy usług jakie świadczy można znaleźć w internecie. Co więcej, dostępne są filmy, które pan Rafał nagrywa w czasie stosunków z klientami i potem wrzuca do sieci.

 • kac

  Oceniono 36 razy 30

  Zdaje się, że to nie pierwszy przypadek agresji ze strony tej osoby.
  Mam człowiek najwyraźniej ze sobą problemy.

 • def11

  Oceniono 76 razy 24

  Sprawa wagi państwowej którą musiał zająć się osobiście szef MSWiA, bo nie ma co robić, a faszyści z ONR-u maszerują sobie jak gdyby nigdy nic w Gdańsku.

 • kamcha84

  Oceniono 29 razy 23

  Po obejrzeniu materiału od dziś zawsze będę nazywała Rafafale tym czymś... Dzieciak przerażony, a to coś się nad nim pastwi!!! Zastanawia mnie Pan, którego widać w tle czemu nie zareagował... Faceta, który nie wynajął mu mieszkania jest mi znany, bo sama od niego dla rodziny kiedyś wynajmowałam mieszkanie i to bardzo sympatyczny człowiek i w tym momencie bardzo się cieszę, że nie wynajął temu czemuś apartamentu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX