Dachowanie samochodu Służby Ochrony Państwa. Czterech funkcjonariuszy trafiło do szpitala

W niedzielę wieczorem samochód Służby Ochrony Państwa dachował na drodze w powiecie tucholskim. Rannych zostało czterech funkcjonariuszy. Jeden z nich już wyszedł ze szpitala.

Do wypadku doszło późnym wieczorem w okolicy Tucholi (woj. kujawsko-pomorskie). Samochód dachował. W zdarzeniu nie brał udziału żaden inny pojazd - informuje SOP w komunikacie.

Jak podaje Polsat News, jeden z czterech funkcjonariuszy już wyszedł ze szpitala w Tucholi, trzech pozostałych wciąż pozostaje pod opieką lekarzy.

SOP zaznacza, że wszyscy poszkodowani "wykonują na co dzień zadania analityczne" i nie zajmują się ochroną osób. Byli w drodze na szkolenie. "Rutynowo w takich przypadkach pojazdem kieruje jeden z uczestników podróży, a nie specjalnie delegowany kierowca" - czytamy w komunikacie.

Kierowca był trzeźwy. Sprawą zajmuje się policja.

Więcej o:
Komentarze (184)
Tuchola. Dachowanie samochodu Służby Ochrony Państwa
Zaloguj się
 • m_j_1977_byd

  Oceniono 45 razy 45

  Pisowscy nieudacznicy rozbili już jeden samolot i kilkadziesiąt limuzyn. Wszystko wskazuje na to, że jedynym bezpiecznym środkiem transportu dla pisowskich VIPów są wozy drabiniaste, chociaż koni żal...

 • spyderman2

  Oceniono 42 razy 42

  luksusowe niemieckie limuzyny za 2,5 miliona są państwowe czyli niczyje. można rozbijać. dobrze że tym razem nie wjechali w jakiegoś Polaka jak straSzydło w cinquecento bo aparat partyjny pis zniszczyłby nieszczęśnikowi życie jak temu młodemu Polakowi

 • fakiba

  Oceniono 29 razy 27

  O kurde , to niemieckie fabryki łapy zacierają , taki klient nie trafia się co dziennie

 • gj61

  Oceniono 25 razy 23

  Zmienili nazwę, a umiejętności i amatorszczyzna pozostały bez zmian. Za Wasze pieniądze bawią się te wioskowe "bondy".

 • siwywaldi

  Oceniono 24 razy 22

  Dachowali koło Tucholi.
  Czyżby na to "szkolenie" jechali do Torunia? :-))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX