Ogórek zaprasza na niedzielną promocję książki. Szybko przypomnieli jej o zakazie handlu

Magdalena Ogórek, publicystka i była kandydatka na prezydenta, promuje w niedzielę swoją książkę na Targach Wydawców Katolickich, które od czwartku odbywają się w Warszawie. Użytkownicy Twittera przypomnieli, że Ogórek popierała wprowadzenie zakaz handlu.

"Kochani, będę dzisiaj dla Was wraz z „Listą Wächtera” o 14:30 podczas Targów Książki Katolickiej w Arkadach Kubickiego (Sala Koncertowa). Do zobaczenia!" - poinformowała w niedzielę na Twitterze Magdalena Ogórek, prezenterka TVP i była kandydatka na prezydenta.

Książka Magdaleny Ogórek ukazała się w grudniu. Pozycja dotyczy zaginięcia obrazu Pietera Brueghela "Walka karnawału z postem".

ZOBACZ TAKŻE: Ogórek żali się na Empik. "Moja książka jest nie do zdobycia". Odpowiedź jej się nie spodoba>>>

Użytkownicy Twittera szybko wytknęli Magdalenie Ogórek, że zaprasza do nabywania swoich książek, podczas gdy w niedzielę obowiązuje zakaz handlu.

"Niedzielę miały być dla rodziny, dlaczego rządzący nie dbają o rodziny pracowników targów?" - napisał jeden z użytkowników. "Niedziela handlowa, dziś miało być wolne od sprzedaży, co jest, błąd w matrixie?" - skomentował ironicznie inny.

Jedna z użytkowniczek stanęła w obronie Magdaleny Ogórek i zwróciła uwagę, że autorka sama nie będzie prowadziła sprzedaży. "Pani Beato, w życiu żadnej książki nie mieli w ręce, nie byli nigdy na Targach, nie ma sensu tłumaczyć..." - zareagowała Magdalena Ogórek.

"Bardzo hołduję wartościom rodzinnym i uważam, że niedziela powinna być właśnie dla rodziny. U naszych sąsiadów ta niedziela jest wolna od dawien dawna. (...) W tym pędzie niedziela jest potrzebna dla rodziny" - tak mówiła Ogórek o zakazie handlu kilka miesięcy temu w programie "Salon dziennikarski" w TVP Info.

Więcej o:
Komentarze (266)
Magdalena Ogórek zaprasza na promocję książki "Lista Wachtera". "Chyba nie popiera zakazu handlu"
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 56 razy 46

  Zapewniam panią laskę w halce, że nie tylko miałam niejedną książkę w ręku ale nawet przeczytałam. Nikt mnie bardziej nie wku...*a jak ta bladź. Śmierdzi pasztetem z daleka.

 • tomtg123

  Oceniono 59 razy 41

  Wyłazi śmierdząca hipokryzja, nie pierwsza i nie ostatnia taka sytuacja w historii pani Ogórek.
  Przypomina mi się okropnie ;) seksistowski dowcip (uwaga, bo ta chwila to ostatnia szansa żeby zamknąć oczy i nie przeczytać) :
  "
  Ulubione danie blondynki ?
  Danie dupy.
  "
  (to dotyczy, rzecz jasna, tylko niektórych blondynek).

 • justas32

  Oceniono 34 razy 28

  Ogórek, ach Ogórek - czerwony ma garniturek. Zdejmujesz z niej garniturek - a tam Jarosław Kaczyński ...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 33 razy 25

  Będzie promować te wypociny, które zalegają w magazynach i za darmo ich nikt nie chce?

 • dzielanski

  Oceniono 33 razy 25

  Piękny jest ten filmik z panią Ogórek po trzykroć wypierającą się SLD.

 • chi-neng

  Oceniono 29 razy 21

  'Na rzesach', niezmordowanie, do oporu, do celu.., .az do padniecia, BYLE 'W SZKLE' !
  :).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX