Trener miał pobić swoją partnerkę. Teraz mówi, że "zniszczono mu życie". "Dostaję groźby"

- To historia tego, jak można zniszczyć komuś życie. Dostaję SMS-y z groźbami - mówi w oświadczeniu Miłosz P. Usłyszał on zarzut w sprawie pobicia swojej partnerki. Kobieta opisuje to jako "najgorszy moment w życiu".

Znany trener personalnego z Gdańska, Miłosz P., miał dotkliwie pobić swoja partnerkę  Katarzynę Dziedzic. Informacje o tym, a także zdjęcia kobiety z poranioną twarzą, pojawiły się najpierw w mediach społecznościowych. Po nagłośnieniu sprawy i zgłoszeniu jej na policję 36-latek został zatrzymany.

Z ofiarą rozmawiali reporterzy "Interwencji" Polsatu. Dziedzic opisywała dziennikarzom moment pobicia. - Pamiętam tylko ten moment, że próbowałam uciec do łazienki i zamknąć drzwi. To była najgorsza sekunda w moim życiu, gdy zorientowała się, że jest za późno. Zobaczyłam szał w jego oczach. Po tym rzucił mnie na podłogę - mówiła. - Wziął moje włosy, zaczął bić o podłogę. Pamiętam, że leciała krew, czułam, że coś mi w nosie pęka - dodała.

"Nie zrobiłem tego i to udowodnię przed sądem"

Miłosz P. usłyszał zarzut, ma dozór policyjny i zakaz zbliżania się do kobiety - nie został jednak aresztowany. Wczoraj opublikował oświadczenie na swoim profilu w serwisie społecznościowym.

"Myślę, że już czas, żebym się wypowiedział na ten temat. To historia tego, jak można zniszczyć komuś życie, reputację w pół godziny - mówi. Mężczyzna twierdzi, że dostaje "100 SMS-ów dziennie z groźbami". Zapewnia o swojej niewinności. - Nie zrobiłem tego i to udowodnię przed sądem. To nie przypadek, że wyszedłem z aresztu. Współpracuje z policją"

- podkreślił. Zaapelował o "powstrzymanie fali hejtu" i czekanie na wyrok sądu. 

- Przykro mi jest, że moja była partnerka chce się w taki sposób rozsławić - mówił mężczyzna. Sugerował, że dowody jego niewinności mają być np. w wynikach obdukcji. Sugerował też zorganizowaną "nagonkę" na siebie. 

Nie zareagowali na przemoc, dostali burgera po przejściach

Więcej o:
Komentarze (173)
Miał pobić swoją partnerkę. "Zniszczono mi życie"
Zaloguj się
 • a_imie_moje

  Oceniono 36 razy 32

  Facet z wyrokami za pobicia i grożenie śmiercią byłej żonie, a potem pobicie byłej partnerki.
  Teraz kolejna, i ta, która się ośmieliła sprawę nagłośnić, oczywiście kłamie i go wrabia, biednego misia.

 • oszrany

  Oceniono 25 razy 21

  Bandzior ma ryj zasłonięty a ofiara ma twarz pokazana, czy to sie kiedyś zmieni ?

 • dioskorides

  Oceniono 21 razy 17

  nie nie zrobił tego.... poślizgnęła się na kafelkach w kiblu....dwanaście razy....

 • nalesniku

  Oceniono 16 razy 12

  nie pobil jej, to byl tylko taki trening personalny

 • agilmagil

  Oceniono 16 razy 12

  Podziwiam tę Panią, że zdecydowała sie upublicznić sprawę. Mam, nadzieje, że będzie inspiracja dla innych ofiar damskich bokserów.

 • ochujek

  Oceniono 13 razy 11

  Faktycznie, toż to makijaż. Biedny damski bokser.

 • misiek12321

  Oceniono 15 razy 11

  Jego tlumaczenia sa conajmniej pozbawione logiki. Niby po co miala sie laska tak sama ozpecic ? Zeby zerwac z takim pryszczem jak on ? Nie trzyma sie to kupy panie damski bokserze :-) ... a teraz strach na osiedle wyjsc bo mozna po r...u dostac co ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX