Jest pięknie, ciepło, ale taka temperatura wiosną to już przesada. Prawie 30 st. C!

Weekend zbliża się wielkimi krokami, a jaka będzie pogoda? Synoptycy przewidują, że nadchodzi wyż, a z nim - upały.

Pogoda znów nas zaskoczy. Nadchodzi prawdziwe lato. Wyż zmierzający nad Polskę przyniesie jeszcze więcej ciepła. Temperatura może podskoczyć nawet do 28 stopni Celsjusza, a u naszych sąsiadów - Niemców - nawet do 30 st. C - donosi TVN Meteo. Kiedy będzie tak ciepło? Przypuszczalnie dopiero w połowie przyszłego tygodnia.

Pogoda na weekend

A jakie będą najbliższe dni? W piątek jeszcze deszcz, burze od których będzie wolny tylko północny wschód Polski i dość silny wiatr - przewiduje IMGW. Temperatura maksymalna to 24 st. C. Dużo chłodniej w Gdańsku: 14 st. C. 

W weekend Polska będzie już pod wpływem wyżu. Temperatura podobna jak w ostatnich dniach. O ile w sobotę miejscami może popadać, to niedziela będzie pogodna. Początek tygodnia też bez deszczu, a w połowie tygodnia spodziewany jest wspomniany skok temperatury. Szykujcie letnie ubrania! 

Co ciekawe, Tomasz Wasilewski z TVN Meteo już we wtorek zwracał uwagę, że Warszawa była najcieplejszym miastem Europy. Zwróćcie uwagę, jakie temperatury panują w Hiszpanii:

Zobacz też: 

Więcej o:
Komentarze (34)
Pogoda na weekend. Będzie prawie 30 stopni
Zaloguj się
 • ravesky

  Oceniono 14 razy 8

  Nigdy nie zrozumiem, czemu wszyscy zajmujący się pogodą są ukierunkowani na jedną stronę... Ja na przykład upałów nie znoszę i mam przy nich ogromne problemy z ich wytrzymaniem nawet w trzydziestu kilku stopniach (a mam 19 lat i jestem całkowicie zdrowy). A jeszcze znam przynajmniej kilkanaście osób, które mają tak samo. Ale co będę się kopał z koniem...

 • anka.pano

  Oceniono 7 razy 5

  Gdyby to był standard to może nie bylibyśmy krajem wrednych smutnych ludzi

 • remislanc

  Oceniono 1 raz 1

  Na pierwszej
  "Pogoda na weekend. Będzie prawie 30 stopni"
  W tekście
  "W weekend Polska będzie już pod wpływem wyżu. Temperatura podobna jak w ostatnich dniach. O ile w sobotę miejscami może popadać, to niedziela będzie pogodna. Początek tygodnia też bez deszczu, a w połowie tygodnia spodziewany jest wspomniany skok temperatury"

  Czy wy debilki czytacie to co piszecie ?

 • wujek_extrema

  Oceniono 1 raz 1

  a Polska buduje electrownie weglowe. Matolki

 • Mirosław Jankowski

  Oceniono 1 raz 1

  Czekoladopodobni- kandydaci na nowych Polaków wprowadzonych przez PiS będą mieli radochę

 • gramic

  Oceniono 2 razy 0

  Wasilewski to juz celuje w tych swoich pieniach. Jakby miał jakis kompleks, ze Wawa to nie Miami i jak mamy wzorzec brac zachodni to i pogodowy. Przypominam ze i w Afryce tez maja takie temp. to niech sie tam przeniesie.

 • tomasz.rze

  0

  Prezes Kaczyński chodzi w garniturze i lekkim płaszczu.
  Ale kto by się przejmował wzorcem.

 • tysonc

  Oceniono 4 razy 0

  Tusk znowu namieszal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX