Prawicowa dziennikarka do gen. Różańskiego: Lech Kaczyński wyrzucił cię na śmietnik. Riposta była celna

Ewa Stankiewicz zarzuciła gen. Mirosławowi Różańskiemu, że "jest obcym generałem", "wyrzuconym na śmietnik" przez Lecha Kaczyńskiego. Riposta, jak na wojskowego przystało, była szybka i celna. To właśnie Lech Kaczyński wręczył mu 2. generalską gwiazdkę, co postanowił przypomnieć prawicowej dziennikarce.

Były Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych, który odszedł z armii po konflikcie z byłym już ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem, zamieścił na Twitterze wspólne zdjęcie z politykiem.

Opatrzył je komentarzem: "Ten człowiek odpowiadał za bezpieczeństwo państwa. Koledzy generałowie, którzy wspieraliście ówczesnego ministra, jak wasze samopoczucie dzisiaj?". Nawiązał tym samym do dymisji Macierewicza.

Z odpowiedzią gen. Różańskiemu pospieszyła prawicowa dziennikarka, związana m.in. z Telewizją Republika Ewa Stankiewicz. Zarzuciła mu nie tylko bycie "obcym generałem", ale też, że jest on "niegodny bycia szeregowcem". "Już Lech Kaczyński wyrzucił cię na śmietnik, a ty jak wańka wstańka" - napisała Stankiewicz.


Riposta nadeszła momentalnie. Otóż gen. Różański przypomniał Stankiewicz, że swoją drugą generalską gwiazdkę otrzymał właśnie od nieżyjącego prezydenta Kaczyńskiego (stało się to w 2009 roku, awans na stopień generała dywizji). Wspomniał też, że w 2008 roku także Lech Kaczyński wręczył mu w uznaniu za jego dokonania Flagę Narodową.

Więcej o:
Komentarze (504)
Ewa Stankiewicz o gen. Różańskim: Wyrzucono cię na śmietnik
Zaloguj się
 • zielona-galazka

  Oceniono 222 razy 214

  Nie nazywajmy bolszewickich propagandzistów, prawicowymi dziennikarzami.

 • jurek4491

  Oceniono 155 razy 149

  To COŚ nazywacie dziennikarką , to PiSuardesa : wredne, podłe i kłamliwe do szpiku kości .

 • ul32

  Oceniono 145 razy 145

  Stankiewicz co z powiązanymi Antosia? Sakiewicz nie pozwala drążyć czy tak sama z siebie się nasza "niepokorna" nie zapytuje?

 • wujekdolf

  Oceniono 137 razy 133

  stankiewicz, czerstwe i chamskie to było jak ty i twój stary :)

 • ko_menta_tors

  Oceniono 95 razy 91

  "Ewa Stankiewicz - Jørgensen" -no, sama polskość po prostu

  ... a nawet śmietnikowe "polactwo"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX