14-miesięczne dziecko wypadło z okna. Opiekowała się nim nastoletnia ciocia

Kilkunastomiesięczny chłopiec wypadł z okna na trzecim piętrze kamienicy w Chełmnie. Dziecko w ciężkim stanie zostało przetransportowane helikopterem do szpitala.

Wypadek miał miejsce przed południem w kamienicy na jednej z ulic w Chełmie. 14-miesięczny chłopiec będący pod opieką 14-letniej cioci wypadł z okna na trzecim piętrze. Jak podaje lokalna policja, na miejsce przyleciał helikopter ratowniczy, który zabrał dziecko do szpitala.

Według informacji "Gazety Pomorskiej" dziecko ma poważny uraz czaszkowo-mózgowy. 14-letniej cioci chłopca bezpośrednio po wypadku nie udało się przesłuchać - była w szoku.

Opiekunka chłopca była trzeźwa, pobrano jednak krew do badań na obecność narkotyków. Funkcjonariusze wstępnie wykluczyli, by dziecko zostało wypchnięte. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Bądź widoczny, noś odblaski. Mogą uratować ci życie

Więcej o:
Komentarze (68)
Chełmno. 14-miesięczne dziecko wypadło z okna
Zaloguj się
 • lusjola

  Oceniono 18 razy 18

  Nie wierzę w narkotyki , tak mi żal dzieciaka i tej dziewczynki trauma do końca życia.

 • unterhose

  Oceniono 16 razy 10

  14 lat, to jeszcze dziecko. Zakładam, że odpowiednią zgodę podpisali rodzice tej nastolatki na badania dot. trzeźwości, oraz na inwazyjne badanie dot. obecności narkotyków we krwi? W przeciwnym przypadku jest to nadużycie władzy wobec dziecka.

 • nanorobot

  Oceniono 30 razy 10

  "Opiekunka chłopca była trzeźwa, pobrano jednak krew do badań na obecność narkotyków."

  Co to ma do rzeczy, czy była trzeźwa i nie pod wpływem narkotyków, skoro i tak ze względu na wiek nie odpowiada za swoje czyny. Zostawiono bez nadzoru dwoje dzieci i winnych należy szukać gdzie indziej ...

 • asia06

  Oceniono 25 razy 9

  K..., kto zostawia dziecko pod opieką dziecka. To rodzice nie zapewnili dziecku należytej opieki, zostawiając je z nastolatką. Mam 13-letnią córkę, więc niewiele młodszą od tej "opiekunki", i nie wyobrażam sobie zostawić pod jej opieką roczniaka. Po pierwsze dlatego, że psychicznie do takiej opieki nie dorosła. Po drugie dlatego, że sama jeszcze jest dzieckiem i do jej obowiązków może należeć co najwyżej wyniesienie śmieci, odgrzanie obiadu czy odkurzenie dywanów, a nie opieka nad maluchem.

 • debrulen24

  Oceniono 8 razy 8

  Straszne. Oby maluch z tego wyszedl, zal mi tez dziewczynki no i oczywiscie rodzicow. Ktos kto potrafi postawic sie w cudze polozenie napewno nie skomentuje tego negatywnie

 • iremus

  Oceniono 10 razy 4

  14-letniej cioci chłopca bezpośrednio po wypadku nie udało się przesłuchać - była w szoku......
  Może trzeba było spróbować przesłuchać w obecności rodziców "cioci" albo psychologa dziecięcego?
  Prokuratura znowu robiła wynik?

 • ostatniniezmanipulowany

  Oceniono 28 razy 2

  Kompletny debilizm rodziców. Dać pod opiekę dziecko 14-letniemu dziecku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX