Dwóch pijanych Polaków spadło na tory tuż przed nadjeżdżające metro. "Myślała, że zginęli"

Gdy pijani Bogusław R. i Przemysław Z. spadli na tory londyńskiego metra, mieli szczęście. Żyją dzięki trzem mężczyznom, którzy mimo nadjeżdżającego pociągu rzucili się na pomoc.

Do zdarzenia doszło na londyńskiej stacji metra Green Park 1 kwietnia około godziny pierwszej w nocy. 26-letni Przemysław Z. i 34-letni Bogusław R. wracali z imprezy. Byli mocno pijani.

Dwóch pijanych Polaków spadło na tory

Portal Unilad dotarł do świadków tego zdarzenia.

Byli pijani, zachowywali się bardzo głośno. Koleżanka z którą rozmawiałam przez telefon nie słyszała, co do niej mówię. Krzyczeli, śpiewali, chodzili wzdłuż peronu, tuż przy samej krawędzi. Koleżanka poprosiła, żebym wysłała jej filmik na Snapchacie, więc zaczęłam ich nagrywać. Zaczęli udawać, że ze sobą walczą. W końcu stracili równowagę i spadli na tory. W tym samym czasie na peron zaczął wjeżdżać pociąg

- opowiedziała Autumm, która w tamtej chwili była na peronie.

Moja koleżanka była pewna, że zginęli, bo tak to wyglądało na filmie. Trzech mężczyzn wyciągnęło ich w ostatniej chwili. Na torach została tylko bluza jednego z nich

- dodała. Pociąg stał na peronie przez kolejnych 15 minut. Na miejsce przyjechała policja, która zatrzymała Polaków. Zostali przewiezieni do aresztu, skąd wyszli za kaucją.

Obaj usłyszeli zarzuty pogwałcenia zasad bezpieczeństwa i stworzenia zagrożenia w ruchu pociągów. 19 kwietnia staną przed sądem.

 

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (143)
Londyn: dwóch pijanych Polaków spadło na tory tuż przed nadjeżdżające metro
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 71 razy 67

  Promocji Polski za granicą ciąg dalszy- jak nie pijane zjeby za kierownicą to na piechotę promują.....

 • yosemitesam

  Oceniono 51 razy 49

  I po wuj nam jacht za 20 baniek? Sami potrafimy się wypromować na świecie.

 • MACIEKR76

  Oceniono 50 razy 44

  Ambasadorzy polskiej kultury! Niestety Polacy za granicą często dają takie popisy. Dobrze, że nikt nie zginął próbując ratować tych idiotów!

 • zdziwiony6

  Oceniono 29 razy 27

  W każdym społeczeństwie są osobnicy o niskim poziomie inteligencji i kultury ale mam dziwne wrażenie, że wśród Polaków jest ich więcej niż wśród innych nacji.

 • last.j23

  Oceniono 27 razy 27

  "Teraz Polska"

 • jhbsk

  Oceniono 23 razy 21

  Suweren.

 • kralik111

  Oceniono 23 razy 19

  Niestety takich polaczkow jest w Londynie ogromna ilosc. Nie ma dzielnicy na ktorej nie natkniesz sie na pijanych polskich meneli.

 • quinquedactylus

  Oceniono 17 razy 17

  Przybyli ululani pod okienko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX