Ciało Polaka znalezione w jeziorze w Holandii. Prawdopodobnie został zamordowany

Ciało 32-letniego Polaka Marcina Nausa zostało znalezione w jeziorze w Holandii. Miejscowa policja podejrzewa, że mógł paść ofiarą morderstwa i apeluje do wszystkich, którzy mogą mieć informacje na jego temat, o kontakt. Ostatni raz widziano go 30 stycznia tego roku.

Holenderska policja poinformowała, że znaleziony w jeziorze Ertveldplas mężczyzna to 32-letni Polak Marcin Naus. Zwłoki znajdowały się w zbiorniku wodnym tuż obok miejscowości Den Bosch (właściwa nazwa to: 's-Hertogenbosch) w południowej części kraju.

Jak opisuje policja z Niderlandów, Polak przebywał w Holandii od dłuższego czasu i prowadził "włóczęgowski styl życia". Ciało 32-latka znajdowało się w wodzie dłuższy czas, nawet po sekcji zwłok nie ustalono, jak długo. Sekcja przyniosła natomiast przypuszczenia, że 32-latek mógł paść ofiarą morderstwa. O dotychczasowych ustaleniach poinformowano rodzinę Polaka.

Śledztwo ws. śmierci Polaka prowadzone jest od kilkunastu dni, udało się ustalić, że ostatni raz widziano go w Den Bosch 30 stycznia 2018 roku - tak wynika z wywiadu środowiskowego, a także relacji osób znających lub kojarzących 32-latka.

Apel policji o pomoc

Holenderska policja zwróciła się przede wszystkim do tych osób, które mogły widzieć Marcina Nausa po 30 stycznia. Ich zeznania mogą ułatwić wyjaśnienie sprawy, ale funkcjonariusze z Niderlandów proszą też wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje, nawet "niezbyt istotne", o Polaku, by skontaktowali się z policją.

Z policją w sprawie Marcina Nausa można skontaktować się za pośrednictwem numeru 0900-8844 lub poprzez formularz informacyjny na stronie politie.nl. Natomiast jeśli ktoś chce przekazać informacje anonimowo, może to zrobić pod numerem 0800-7000.

Więcej o:
Komentarze (26)
Ciało Polaka w jeziorze w Holandii. Policja szuka informacji
Zaloguj się
 • lastm10

  Oceniono 18 razy 12

  Ktoś napisze, że to nie na miejscu, ale pan na powyższym zdjęciu wygląda jak zbir z kartoteki policji

 • John Wayne

  Oceniono 10 razy 6

  Holandia to zawsze będzie azyl dla kryminalistów z Polski. Jeszcze w miarę wykształceni wybywaja do UK przez znajomość języka. W Holandii siedzą głównie kombinatorzy.

 • mcguirre

  Oceniono 8 razy 6

  Być może po raz kolejny porachunki rodaków. Cudowna reklama naszej biało czerwonej drużyny. Polak-włóczęga...

 • polsilver100

  Oceniono 6 razy 4

  Morda jak z ruskiej mafii!!!!

 • MACIEKR76

  Oceniono 7 razy 3

  Prawdopobnie spotkał na swojej drodze rodaka!

 • jan700

  Oceniono 4 razy 0

  Ludzka tragedia wykorzystana do zwiększenia klikalności i zdołowania swoich czytelników. Tylko życie jest ciekawe, o życiu więcej piszcie nie o śmierci.

 • pankrzysiek

  Oceniono 4 razy 0

  Durne polaczki, chołotą zachodniej Europy, taka sama zaraza jak muslimy

 • zerozer52

  Oceniono 2 razy 0

  Przynajmniej zginął w wolnym kraju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX