12-latka z Zamościa walczy o życie. Matka usłyszała zarzuty usiłowania zabójstwa i gwałtu

35-letnia kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa i zgwałcenia 12-letniej córki. Dramat rozegrał się przed tygodniem w Zamościu.

W niedzielę, 11 marca policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań na osiedlu w Zamościu. W łazience znaleźli ciężko ranną 12-latkę. Dziewczynka miała liczne rany cięte. W mieszkaniu była jej matka. Prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku usiłowania zabójstwa.

12-latka została przetransportowana do szpitala im. Jana Pawła II w Zamościu, gdzie przeszła operację, następnie przewieziono ją do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Lekarze wprowadzili dziecko w stan śpiączki farmakologicznej.

Matka z zarzutem gwałtu i usiłowania zabójstwa

Jak podał "Dziennik Wschodni", w poniedziałek matka dziewczynki usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa i zgwałcenia 12-letniej córki. Sąd aresztował kobietę na trzy miesiące. Zgodnie z decyzją prokuratury jej stan zbadają biegli psychiatrzy.

Cytowany przez "Kurier Lubelski" Bartosz Wójcik z Prokuratury Okręgowej w Zamościu poinformował, że zarzut usiłowania zabójstwa dotyczy zadania kilkunastu ciosów nożem. - Drugi zarzut mówi o tym, że w tym samym miejscu i czasie kobieta z użyciem przemocy doprowadziła dziecko do obcowania płciowego - powiedział prokurator Wójcik.

"Dziennik Wschodni" podał, że 12-latka była w domu z matką, ojciec pracuje za granicą.  

Według prokuratury kobieta nie przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia. Ich treści, ze względu na dobro dziecka, prokuratura nie ujawnia. 35-latce grozi nawet dożywocie.

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

Więcej o:
Komentarze (188)
Zamość: matka z zarzutem usiłowania zabójstwa i gwałtu
Zaloguj się
 • Aaxa Axxa

  Oceniono 49 razy 27

  Niestety pedofilia dotyczy też kobiet, o czym rzadziej się mówi. Mit o kobiecej seskualności jako anielskiej i mniej "groźnej" niż męska to element bajki patriarchatu.

 • yuo7leo9

  Oceniono 55 razy 25

  To jest skutek obowiązywania "kompromisowej" ustawy antyaborcyjnej. Co będzie się działo po uchwaleniu nakazu rodzenia potworniaków i inwalidów - możemy się domyślać 1/4 kobiet będzie siedziała z wyrokami dożywocia. faceci będą spółkowali z dziurami w płocie, żon już nie znajdą nawet ci w mieście. Gratulacje dla biskupów! WYKASTROWALIŚCIE
  NARÓD!!

 • pagaa

  Oceniono 23 razy 19

  Nigdy nie zrozumiem jak można.... To straszne, co się dzieje z tymi ludźmi?!?!

 • zueoko

  Oceniono 38 razy 14

  Czekam aż jakiś katolski imbecyl napisze, że powodem tego była rodzina nie w komplecie. Przecież kościół i rodzina opoką ludzkości...

 • notremak

  Oceniono 29 razy 13

  Odkąd piss doszedł do władzy, w ludziach też doszły do władzy - najgorsze instynkty,
  Nigdy do tej pory nie było natłoku takich obrzydliwych czynów!

 • madlen82-net

  Oceniono 15 razy 13

  To nie matka,tylko demon w ludzkiej skórze!

 • puotka

  Oceniono 11 razy 11

  Diagnozę na odległość można sobie wsadzić, ale matka zdrowa psychicznie na pewno nie jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX